Ринок силосів та транспортерів в Україні: сховищ все ще не вистачає
2397

Ринок силосів та транспортерів в Україні: сховищ все ще не вистачає

Аналіз ринку силосів та транспортерів в Україні проведено компанією Pro-Consulting за період 2019-2021 років. Маркетингове дослідження включає розрахунок ємності обох сегментів сфери бізнесу, що розглядається, на основі показників виробництва, експорту та імпорту. Звіт за результатами вивчення ринку транспортерів та силосів в Україні також містить дані про напруженість конкурентного середовища з розподілом часток найбільших гравців, у тому числі нерезидентів. Готовий аналіз ринку силосів та транспортерів в Україні можна придбати на сайті компанії.

Перед замовленням аналізу ринку перегляньте типову структуру дослідження ринку.

Моніторинг ринку транспортерів та силосів в Україні виявив, що лідером в обох його сегментах є приватне підприємство «Лубнимаш», яке займається виробництвом обладнання для транспортування, зберігання, переробки зерна, зернопродуктів та інших матеріалів. На ринку транспортерів Лубнимаш мав у 2021 році частку 21%, а на ринку силосів – 22%. Серед провідних суб'єктів ринку силосів та транспортерів в Україні також є:

  • ПрАТ «Карлівський машинобудівний завод» – другий за часткою ринку транспортерів і третій ринку силосів;
  • ТОВ «Варіант Агро Строй» – третій на ринку транспортерів та другий серед виробників силосів.

Також вас може зацікавити готовий аналіз імпорту зерноочисних машин в Україну (2022 рік) – цей або будь-який інший звіт може бути актуалізований за вашим запитом.

Помітний на ринку силосів в Україні ще один вітчизняний виробник – ТОВ «Зерновий дім» із часткою 8% від обсягу.

Близько половини операторів ринку силосів та транспортерів в Україні займаються імпортом у країну обладнання іноземних брендів:

  • ТОВ «Завод елеваторного обладнання» завозить сховища ТМ Symaga;
  • ТОВ «Ріля» - ТМ Riela;
  • ТОВ «ПМТЗ Амфора» – силосу іспанської компанії Prado Silos;
  • ТОВ «Максейф» - ТМ Frame;
  • ТОВ «Зернові комплекси та системи» постачає в Україну польські силоси Feerum та іспанські Symaga.

Конкурентний аналіз ринку транспортерів та силосів в Україні показує, що рівень конкуренції у його сегментах досить високий.

Так, на ринку транспортерів для зерна в даний період було 61 підприємство. Ці суб'єкти активно боролися за споживачів, намагаючись запропонувати найкраще співвідношення ціни та якості обладнання.

Рекомендуємо ознайомитися зі структурою та анотацією до готового аналізу ринку вантажних перевезень (залізничний та автомобільний транспорт) України (2021 – 1 пол. 2022 року).

Водночас на ринку силосів в Україні конкурували 20 підприємств, але напруженість конкурентного середовища у цій сфері бізнесу була не меншою, ніж на ринку транспортерів. Усі учасники ринку намагалися максимально реалізувати потенціал, викликаний бурхливим розвитком нашій країні сфери зернової логістики.

Водночас на ринок силосів та транспортерів в Україні сильно впливають закупівельні політики найбільших споживачів цього обладнання – агрохолдингів та зернових трейдерів. Як правило, вони безпосередньо співпрацюють з іноземними виробниками, купуючи їх сховища та техніку.

Ознайомтеся зі структурою готового аналізу ринку силосів та транспортерів в Україні (2022 рік), статтю про який ви зараз читаєте.

Так, Нібулон використовує італійське обладнання AGI EMEA та FRAME; Епіцентр К віддає перевагу PETKUS, SIMEZA та FEERUM; Енселко Агро – Symaga, Саншайн термінал – FRAME; Трансгрейнтермінал – FRAME та Symaga. У 2019 році провідні споживачі ринку транспортерів та силосів в Україні імпортували 15 172,68 т відповідного обладнання.

Детальну інформацію про дану сферу бізнесу з оцінкою її рівня концентрації та конкуренції можна прочитати у матеріалах маркетингового дослідження ринку силосів та транспортерів в Україні, розміщених у магазині готових проектів компанії Pro-Consulting.

Також у цьому магазині можна придбати за доступною ціною будь-який із понад 2100 звітів за результатами аналізу ринків в Україні та за кордоном.

У разі зацікавленості у проведенні ексклюзивного маркетингового дослідження за власним технічним завданням, зателефонуйте нам або надішліть повідомлення електронною поштою. Після отримання замовлення ми організуємо спільний брифінг клієнта та виконавця для звірки розуміння цілей, напрямів дослідження, залучення сил та засобів, термінів та вартості.

У поточний форс-мажорний період можливе проведення аналізу ринку як у типовому, і в експрес варіантах. Про особливості того чи іншого варіанта реалізації послуги можна дізнатися з опису на сайті або у процесі спілкування з менеджером. Все залежить від інформаційних потреб клієнта відповідно до завдань, що стоять перед ним.

Придбайте та замовляйте маркетингові дослідження для отримання актуальної інформації про ринки.

Читати також: Глобальний ринок фруктів та горіхів

Дата розміщення: 12.12.2022
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами