Ринок електронних гаманців в Україні: надійне місце для грошей
4048

Ринок електронних гаманців в Україні: надійне місце для грошей

Ринок електронних гаманців в Україні аналізувався компанією Pro-Consulting в лютому 2020 року. Метою дослідження було визначення ємності ринку, основних дійових на ньому операторів, а також переважаючих тенденцій розвитку і чинників впливу. Готовий аналіз ринку електронних гаманців в Україні можна придбати на сайті компанії.

Ринок електронних гаманців розвивається в нашій країні під впливом глобального тренду скорочення оплат за товари і послуги готівкою і переходу на безготівкові розрахунки. Електронний гаманець в повній мірі вписується в зазначену тенденцію, оскільки є одним з типів передплачених платіжних карток.

Вам також може бути корисна аналітика з анотації до готового аналізу ринку агрегаторів платежів України (2020 рік)

Моніторинг ринку електронних гаманців показує, що зростанню популярності даних платіжних додатків сприяють відповідність таким запитам споживачів, як зручність і безпеку. Оплата за допомогою електронного гаманця в мережі інтернет і в звичайних магазинах займає лічені секунди, а застосування новітніх методів аутентифікації і шифрування вселяє в користувачів впевненість у цілості коштів. У 2018 році через електронні гаманці здійснювалися 36% всіх оплат онлайн і 16% розрахунків через POS-термінали. Очікується, що в 2022 році ці частки виростуть до 47% і 28% відповідно.

На сайті доступний до покупки готовий аналіз ринку електронних гаманців в Україні - ознайомтеся зі структурою звіту

Маркетингове дослідження ринку електронних гаманців в Україні охоплювало як офіційно дозволені в нашій країні системи оплати, так і заборонені Нацбанком. До останніх відносяться Webmoney, Яндекс.Деньги, QIWI Wallet і Wallet One. Незважаючи на заборони, значна частина українців продовжують користуватися зазначеними електронними гаманцями через VPN. В основному це користувачі, які були зареєстровані до введення обмежень, оскільки в даний час проходження повноцінної аутентифікації таких гаманців в Україні ускладнено.

Також рекомендуємо почитати статтю про про ринок мікрокредитування і P2P перекладів в Україні

Аналіз ринку електронних гаманців дозволяє зробити висновок про те, що його стрімкому зростанню в останні роки сприяло поширення в Україні систем безконтактної оплати за допомогою смартфонів, обладнаних NFC-чіпами. Уже понад 50% POS-терміналів в наших торгових точках підтримують таку можливість. Оскільки українці зазвичай користуються картками кількох банків, то вітчизняні фінансові установи вже включилися в боротьбу за право стати саме тим банком, картка якого буде прив'язана до електронного гаманця користувача.

Якщо у вас є ще пара хвилин, почитайте аналітичний матеріал про ринок платіжних систем для бізнесу

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами