Ринок біопластику в Україні, Європі, країнах Близького Сходу: розкладання як благо
378

Ринок біопластику в Україні, Європі, країнах Близького Сходу: розкладання як благо

Ринок біопластику в Україні, Європі, країнах Близького Сходу досліджувався компанією Pro-Consulting в серпні 2020 року. Маркетингове дослідження ринку дозволило визначити його основні характеристики, виявити фактори, які переважають в цій сфері бізнесу, впливу і тенденції розвитку. Готовий аналіз ринку біопластику в Україні, Європі, країнах Близького Сходу можна придбати на сайті компанії.

Світовий ринок біопластику в даний час має два найбільших продуктових сегменти:

  • пластики, що біологічно розкладаються;
  • пластики, зроблені з рослинної сировини, але не є біорозкладними.

Можливо, вам буде цікаво прочитати матеріал про бізнес-план утилізації отруйної тари

До першого сегменту ринку біопластику відносяться полімолочна кислота (PLA), полігідроксіалканоати (PHA), полібутіленсукцінат (PBS) і суміші крохмалю. Сюди ж можна віднести біорозкладні пластмаси з викопних ресурсів, таких як полібутилену адипат терефталат (PBAT).

До другого сегменту ринку відносяться поліетилен (PE), поліпропілен (PP), поліетилентерефталат (PET), поліаміди (PA) і політріметілентерефталат (PTT).

Можливо, вам буде корисний матеріал про аналіз ситуації в сфері поводження з відходами в Україні

За результатами аналізу ринку біопластику була визначена його структура в зазначених вище сегментах.

На сайті доступний до покупки готовий аналіз ринку біопластику в Україні, Європі, країнах Близького Сходу (2020 г.) - ознайомтеся зі структурою звіту

Моніторинг ринку біопластику в Україні, Європі, країнах Близького Сходу від Pro-Consulting показує, що на частку Європи припадало близько чверті його світового виробництва в 2015-2019 роках. Політика Євросоюзу, спрямована на створення економіки, що базується головним чином на поновлюваних ресурсах і максимальній переробці відходів, створює сприятливе середовище для розвитку біопластикової промисловості. Значні кошти вкладаються в науково-дослідні та виробничі проекти в цій сфері. Уже сьогодні продукція ринку біопластику здатна витіснити традиційні матеріали в областях гнучкої упаковки для харчових і нехарчових продуктів, пластикових пакетів, пляшок для напоїв, одноразового посуду.

Детальну інформацію про поточні показники і перспективи даної економічної сфери можна прочитати в матеріалах готового маркетингового дослідження ринку біопластику в Україні, Європі, країнах Близького Сходу, розміщених в онлайн магазині компанії Pro-Consulting.

Якщо у вас є ще пара хвилин, прочитайте аналітичну статтю про ринок виробів із пластику в Україні

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами