Що нам варто сайт побудувати? Про деякі особливості створення власного представництва в Мережі
2830

Що нам варто сайт побудувати? Про деякі особливості створення власного представництва в Мережі

Інтернет — найбільший винахід людства. Завдяки всесвітній мережі, наша планета стала відчуватися як цілісна взаємопов'язана система і майже будь-яка сфера життєдіяльності людини сьогодні у той чи інший спосіб використовує ці можливості. Перефразовуючи Білла Гейтса можна сказати, що якщо сьогодні чогось або когось немає в інтернеті, то швидше за все цього немає взагалі. Тому створення власної сторінки в Мережі — це актуальне питання, що постає перед будь-яким серйозним починанням, будь то бізнес-ідея, клуб за інтересами або що-небудь інше.

На початок 2019 року в мережі Інтернет налічувалося майже два мільярди сайтів. Як же додати до них ще один, свій або своєї компанії? В цьому немає нічого особливо складного і допоможе все та ж Мережа. Перш за все необхідно зареєструвати домен - це адреса сайту, за яким до нього будуть звертатися відвідувачі. Підібрати вдалий домен дуже важливо, тому що це дозволить збільшити впізнаваність і популярність веб-сайту, недарма кращі доменні імена продаються за шалені гроші. Наприклад, домен cars.com коштувала торік $872 млн. Витрати ж на підтримку доменного імені незначні і починаються від $5 на рік. Так оплата хостингу стартує від $20 в рік, а домен в зоні .com обійдеться в $15 в рік. В зоні .ua - $60 в рік, за умови наявності торгової марки.

Можливо, вас зацікавить стаття з оглядом оплати за доступ до інтернету в Україні і деяких інших країнах

Друга нагальна проблема, яку необхідно вирішити при створенні сайту, — вибрати хостинг, тобто місце, де сайт буде розташований фізично. Його зазвичай надає хостинг-провайдер, який має в своєму розпорядженні постійно включені сервери і канали з великою пропускною здатністю. Вартість хостингу залежить від ресурсоємності сайту і стартує з 20 доларів рік.

Домен і хостинг є, значить можна приступати до головного — безпосереднього створення сайту. Варіантів кілька: зробити самому, скориставшись готовими шаблонами і конструктором; доручити фрилансеру; стати клієнтом спеціалізованої IT-компанії. Третій варіант хороший в усіх відношеннях, крім ціни, але для серйозного бізнесу він безальтернативний. Фахівцями буде розроблено дизайн сайту, виконана його верстка і програмування, проведена імплементація і тестування. Дуже бажано, щоб до сторінки додавалася система управління контентом, за допомогою якої можна редагувати наповнення сайту, адже тільки живі ресурси приваблюють відвідувачів і краще індексуються пошуковими системами.

Рекомендуємо почитати матеріал про ринок онлайн освіти в Україні

Вартість всього комплексу робіт зі створення сайту буде залежати від конкретного виконавця, тому краще заздалегідь провести невелике маркетингове дослідження на цю тему, і вибрати оптимальну пропозицію по співвідношенню ціна-якість. Наприклад, сайт інтернет-магазину може коштувати і $200 за шаблонний варіант, і $8000 за більш унікальний і якісний проект. У будь-якому випадку не варто піддаватися на найдешевші пропозиції, тому що виграш на початку може обернутися проблемами і втратами в подальшому.

 

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

Дата розміщення: 26.07.2019
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами