«Цілющі якості» кави стимулюють виробництво та продажі - аналітики Pro-Consulting. UBR
1755

«Цілющі якості» кави стимулюють виробництво та продажі - аналітики Pro-Consulting. UBR

Кава не шкідлива, а навіть корисна для організму людини - до такого висновку прийшли дослідники в ході останніх досліджень. Їх досить активно проводили в різних країнах в останні роки, а іноді навіть масштабніше: в одному такому брало участь 500 тис. чоловік, а в другому - 200 тис. чол. Експерти прийшли до втішного для кавоманів висновку: людина, що випиває дві-три чашки кави щодня, на 18% менше схильна до ризику смерті, ніж та, яка її зовсім не п'є. Правда це чи банальний маркетинговий хід - точно невідомо. Однак такий висновок простимулював виробництво і продаж кавових зерен по всьому світу.

Арабіки найбільше виробляли в 2016 році - 6,24 млн. Тонн, а рабусти - в 2015-му (3,79 млн. тонн), пише Pro-Consulting.

Як відомо, головним постачальником сорту арабіка є Бразилія, за якою йде Колумбія та інші країни Південної Америки. А міцну рабусту активно вирощують в азіатських країнах, найбільше у В'єтнамі.

Ці сорти виробляють і в Африці, проте не в дуже великих обсягах. Цей континент залишається на третіх ролях на даному ринку.

Зниження купівельної спроможності в Україні, звичайно ж, позначилося і на споживанні кави та кавових напоїв в Україні. Проте, наші люди не перестають пити її вдома та в кафе. Дослідники навіть вирахували, що українець в середньому випиває тільки поза домом 100 чашок кави в рік. Більше половини споживачів купує як мінімум одну упаковку зерен (цілісних або перемелених) в місяць.

 

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами