Бізнес-план таксопарку: з вітерцем, але в безпеці
658

Бізнес-план таксопарку: з вітерцем, але в безпеці

Компанією Pro Capital Investment підготовлений бізнес-план таксопарку на десять автомобілів, реалізація якого дозволить налагодити надання якісних послуг з перевезення пасажирів в місті розташування підприємства. Готовий бізнес-план таксопарку з усіма розрахунками можна придбати на сайті компанії у відповідному розділі.

Поточний грошовий обсяг ринку таксі в Україні оцінюється в 40 млрд гривень. Більшу частину цих грошей - 36 млрд гривень - отримують індивідуальні перевізники, що працюють за допомогою онлайн сервісів, таких як Uber, Uklon, Bolt і інших. Решта 4 млрд все ще залишаються за традиційними диспетчерськими службами.

Така популярність онлайн сервісів пояснюється зручністю користування ними, оперативністю подачі транспорту, доступними цінами, наявністю зворотного зв'язку і додаткових послуг.

Разом з тим, загальна якість обслуговування на ринку таксі в Україні потребує значного покращення. В даний час тільки 16 тис. з 220 тис. водіїв таксі мають ліцензію; інші перевозять пасажирів в приватному порядку, не звертаючи увагу на встановлені правила, зокрема на належний технічний стан автомобіля.

Читати про бізнес-план створення СТО

Попит на автоперевізників, які відповідають всім ліцензійним умовам цього напрямку бізнесу, в Україні дуже великий. Розрахунки показують, що бізнес-план таксопарку є інвестиційно привабливим та швидко окупапним проектом.

Новостворене автопідприємство матиме ліцензію на перевезення; його автомобілі стануть проходити щоденне технічне обслуговування, а водії - щомісячний медогляд. Всі десять автомобілів таксопарку планується здавати в оренду водіям - ФОП, які зареєструються в популярних онлайн службах таксі, і все зароблене понад орендну плату зможуть залишати собі.

Привабливість транспортних засобів таксопарку для водіїв і пасажирів буде підвищена через дешевизну та екологічності їх експлуатації. П'ять автомобілів з ДВЗ планується оснастити газобалонним обладнанням, а ще п'ять - це електромобілі.

Читати про те, що таке бізнес-план, і кому він потрібен

Згідно з розрахунками, виконаними в рамках бізнес-плану таксопарку, загальна вартість проекту складе близько 4,2 млн гривень, 94,8% з яких підуть на придбання машин і необхідного устаткування. Відповідно до фінансової моделы функціонування підприємства, витрати на його створення окупляться з урахуванням дисконту менш ніж за три роки (32,8 місяця).

 

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами