Бізнес-план індичої ферми в Україні: влаштуємо свій день подяки
1559

Бізнес-план індичої ферми в Україні: влаштуємо свій день подяки

Бізнес-план індичої ферми в Україні складено компанією Pro Capital Investment для реалізації інвестиційного проекту в прибутковій ніші галузі птахівництва нашої країни, виявленої за результатами маркетингового дослідження відповідного ринку. Готовий бізнес-план індичої ферми в Україні можна придбати на сайті компанії.

З усіх видів пташиного мису найбільш цінним дієтичним продуктом є індичатина. Вона смачна, на третину складається з легкозасвоюваного білка, містить набагато менше холестерину і пуринів, ніж курка.

Індиче м'ясо люблять у багатьох країнах, але найбільше на душу населення його споживають в Ізраїлі - 12 кг на рік, на другому і третьому місці за цим показником США - 8 кг і Великобританія - 7 кг. В цілому в країнах Західної Європи, США і Канаді індичатина займає близько чверті в балансі пташиного м'яса.

Світовим лідером з виробництва м'яса індиків є Сполучені Штати Америки, які забезпечують близько 55% світового ринку. Ті, що йдуть слідом за США, Італія займає 18% частку глобального виробництва індичого м'яса, а Франція - 15%.

Раз ви читаєте цей матеріал, вам буде цікаво ознайомитися з бізнес-ідеєю створення перепелиної ферми

На ринку пташиного мису в Україні індичатина становить приблизно 1,5% від загального обсягу, а споживання знаходиться на рівні 200 грам на рік на людину. Це свідчить про значний нереалізований потенціал даного напрямку птахівництва в нашій країні. Зростання споживання індичого м'яса в Україні очікується в міру підвищення купівельної спроможності населення.

Також ви можете дізнатися про результати аналізу показників ринку м'яса і м'ясопереробки в Україні

Бізнес-план індичої ферми в Україні передбачає створення господарства з одночасного відгодівлі 16,2 тис. Голів птиці на м'ясо. Для обладнання ферми пропонується придбати непрацююче тваринницьке підприємство з готовими приміщеннями і підведеними комунікаціями, на території якого необхідно облаштувати пташники, забійний цех, склад, гараж, підсобні приміщення.

Відповідно до фінансових розрахунками, зробленими в рамках бізнес-плану індичої ферми в Україні, рентабельність продажів складе 11,9%, що означає отримання майже 12 копійок чистого прибутку з кожної гривні доходу.

У разі, якщо ви як раз замислюєтеся про створення свого бізнесу, буде корисно почитати матеріал про те, що таке бізнес-план

Ми підготували для вас короткий перелік готових проектів на цю і суміжні теми. Дані проекти можуть бути актуалізовані і розширені за товарними і географічними межами під ваші цілі:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами