Бізнес-план індичої ферми в Україні складено компанією Pro Capital Investment після вивчення споживчих трендів на ринку пташиного м'яса і підтвердження високого ступеня інвестиційної привабливості даного напрямку бізнесу. Готовий бізнес-план індичої ферми в Україні можна придбати на сайті компанії.
Індиче м'ясо по дієтичним властивостям значно перевершує найпопулярніше в даний час в українських споживачів куряче м'ясо. Не випадково в багатьох розвинених країнах цим напрямком птахівництва приділяється підвищена увага. Так більше половини світового виробництва індичатини зосереджено в США, в лідерах цієї галузі знаходяться також Італія, Франція, Великобританія.
Ознайомтеся з типовою структурою бізнес-плану за стандартами UNIDO
За споживанням індичого м'яса на душу населення лідирує Ізраїль з показником 12 кг в рік. До першої трійки любителів індичатини входять всі ті ж Сполучені Штати Америки і Великобританія.
Також вам буде цікавий матеріал про бізнес-план перепелиної ферми в Україні
Що стосується України, то у нас індиче м'ясо до останнього часу не користувалося особливим попитом, оскільки воно дорожче курячого, а про вплив різних видів м'яса на здоров'я покупці з низькими доходами особливо не замислюються.
В останні роки в українському суспільстві досить широко поширилися ідеї правильного харчування, що в поєднанні з підвищенням купівельної спроможності населення сприяло зростанню попиту на індичину.
На сайті доступний до покупки готовий бізнес-план індичої ферми - ознайомтеся зі структурою проекту за стандартами UNIDO
Рентабельність вирощування індиків в Україні істотно зросла після отримання доступу на європейський племінний ринок, де можна придбати високопродуктивні гібридні кроси індиків. Такі бройлери досягають маси 25 кг при виході м'яса 83%.
Бізнес-планом індичої ферми в Україні від компанії Pro Capital Investment передбачено одночасне вирощування на м'ясо 16,2 тис. індичат, закуплених у польській компанії «Gerczak».
Вас може зацікавити бізнес-ідея створення свинарської ферми
Для розміщення ферми буде придбано невелике сільгосппідприємство, яке має всі необхідні приміщення та комунікації, і відповідним чином переобладнано.
Згідно бізнес-плану ферми, її активами стануть:
Фінансова модель роботи підприємства показує, що його рентабельність продажів становить 11,9%, і це дозволить отримувати майже 12 копійок чистого прибутку з кожної гривні доходу.
Якщо у вас є ще декілька хвилин, прочитайте статтю про створення козячої ферми в Україні
Ми підготували для вас короткий перелік готових проектів на цю і суміжні теми. Дані проекти можуть бути актуалізовані і розширені за товарними і географічними межами під ваші цілі: