in stock

Аналіз ринку виробів з листкового дріжджового тіста в Україні. 2018 рік

Загальна характеристика
Дата підготовки: Січень 2018 року
Кількість сторінок: 8, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 5
Таблиць: 1
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: російська
5200 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

В огляді українського ринку виробів з листкового дріжджового тіста були розглянуті основні тенденції розвитку ринку, динаміка виробництва виробів з листкового дріжджового тіста в Україні, динаміка експорту та імпорту продукції, а також їх географія.

Вироби з листкового дріжджового тіста є невід'ємною частиною раціону більшості українців. В Україні їх виробляють як великі заводи, так і невеликі приватні пекарні, торговельні мережі, кав'ярні, кафе-кондитерські, приватні особи-підприємці і т.д.

Ринок виробів з листкового дріжджового тіста в періоді 2013 - 2015 років на тлі зниження споживчого попиту демонстрував скорочення обсягів. З 2016 року обсяги ринку відновлюються, однак і в 2017 році вони ще не досягли рівня докризового 2013 року.

Значна частка вироблених в Україні виробів з листкового дріжджового тіста поставляється на зовнішні ринки. Так, в 2013 році на експорт йшла третина виробленої продукції, в 2017 році цей показник склав 20,7%. Обсяги експорту української продукції в 2013-2015 роках значно скоротилися і тільки в останні роки демонструють деякий ріст. В аналізованому періоді відбулися зміни в структурі зовнішньої торгівлі. Так, Російська Федерація, основний торговельний партнер України на ринку виробів з листкового дріжджового тіста в 2013 році, не увійшла в списки країн-лідерів з експорту та імпорту в 2017 році.

За результатами проведеного дослідження, споживачі при виборі виробів з листкового дріжджового тіста керуються різними факторами, такими як смакові якості виробу, зовнішній вигляд, свіжість і термін зберігання, складові інгредієнти, ціна, форма випуску, досвід споживання, реклама та інші. Значним споживачем на ринку виробів з листкового дріжджового тіста виступає також сегмент horeca, який закуповує різноманітні пироги, пиріжки, тістечка, торти та інше.

Подальше зростання і розвиток ринку виробів з листкового дріжджового тіста буде спостерігатися з підвищенням попиту на ринку на тлі зростання доходів населення. З відновленням обсягів внутрішнього виробництва одночасно може спостерігатися і зростання експорту української продукції, пошук і завоювання нових ринків збуту. Також очікується подальше збільшення кількості операторів ринку в основному за рахунок виходу на ринок невеликих гравців, розширення асортименту продукції, що випускається.

Детальний зміст:

1. Ринок виробів з листкового дріжджового тіста в Україні. Загальні тенденції розвитку
2. Динаміка виробництва і обсяг ринку виробів з листкового дріжджового тіста в Україні
3. Зовнішня торгівля на ринку виробів з листкового дріжджового тіста в Україні
4. Споживчі вподобання на ринку виробів з листкового дріжджового тіста в Україні
5. Перспективні тенденції розвитку ринку виробів з листкового дріжджового тіста в Україні

Перелік таблиць:

1. Показники ємності ринку виробів з листкового дріжджового тіста в Україні в 2013 - 2017 рр.

Перелік графіків і діаграм:

1. Динаміка виробництва виробів з листкового дріжджового тіста в Україні за 2013 - 2017 рр., в натуральному вираженні, тис. тонн
2. Динаміка експорту виробів з листкового дріжджового тіста з України в 2013 - 2017 рр., в натуральному вираженні,%
3. Географічна структура експорту виробів з листкового дріжджового тіста з України в 2013 р., 10 міс. 2017 р., в натуральному вираженні,%
4. Динаміка імпорту виробів з листкового дріжджового тіста в Україну в 2013 - 2017 рр., в натуральному вираженні,%
5. Географічна структура імпорту виробів з листкового дріжджового тіста в Україну в 2013 р., 10 міс. 2017 р., в натуральному вираженні,%

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами