in stock

Аналіз ринку яловичини в Україні, Ізраїлі, Китаї та країнах MENA. 2021 рік

Загальна характеристика
Дата підготовки: Вересень 2021 року
Кількість сторінок: 5, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 2
Таблиць: 1
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: українська, російська, англійська
6100 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Компанія Pro-Consulting підготувала аналіз ринку яловичини в Україні, Ізраїлі, Китаї та країнах MENA у 2017-5 міс. 2021 р. У ході аналізу було охарактеризовано тенденції розвитку ринку яловичини в Україні та інших досліджуваних країнах, проаналізовано показники виробництва продукції та особливості споживання м'яса ВРХ у різних культурах. На підставі перерахованого вище були сформовані висновки.
Зростаюча потреба у тваринному білку, зростання доходів населення, високі темпи урбанізації, усе це у довгостроковій перспективі є чинниками розвитку ринку м'яса яловичини.
Однак в Україні яловичина все ж таки менш популярна порівняно з м'ясом птиці та свининою. Ці види м'яса є дешевшими, у зв'язку з чим їхня популярність вища (близько 48% всього споживаного м'яса в Україні – м'ясо свійської птиці, 35% - свинини та 14% - яловичини).
Протилежна ситуація склалася в Ізраїлі, де обмеження на вживання деяких продуктів найсуворіше у світі. Так, з релігійної, вона ж законодавча, точки зору, євреї і мусульмани не їдять свинину. Іншими словами, зведення релігійних та правових установок для віруючих євреїв – Тора говорить про «кашрут». Саме ці правила визначають кошерні та не кошерні продукти для населення Ізраїлю. Дозволяється їсти м'ясо тварин, які харчуються травами та мають «парні» копита, до яких входять лосі, олені, вівці, корови, кози. Таким чином, в Ізраїлі є досить обмежена кількість видів м'яса, доступних для споживачів, що підвищує потребу в яловичині як в одному з основних видів м'яса.
Загалом середньодушове споживання м'яса ВРХ у регіоні MENA дуже неоднорідне. Так, в Ізраїлі цей показник досяг 23,2 кг. на рік. Також, значні показники спостерігаються в Єгипті та ОАЕ, що не скажеш про Саудівську Аравію, де популярнішим є м'ясо птиці.

Детальний зміст:

1. Тенденції ринку
2. Виробництво на ринку
3. Споживання
4. Висновки

Перелік таблиць:

1. Споживання м'яса ВРХ у країнах у 2017-2020 рр., кг на душу населення

Перелік графіків і діаграм:

1. Структура поголів'я великої рогатої худоби в Україні за джерелами сировини у 2017-5 міс. 2021р.,%
2. Динаміка виробництва яловичини в Україні за 2017 – 5 міс. 2021 рр., у натуральному вираженні, тис. т

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами