Ринок одноразових рукавичок, одноразових масок та шприців в Україні - Pro-Consulting
815

Ринок одноразових рукавичок, одноразових масок та шприців в Україні - Pro-Consulting

Ринок медичних масок, рукавичок та одноразових шприців в Україні вивчався компанією Pro-Consulting за період 2020 – 1 півріччя 2021 року. Маркетингове дослідження ринку включає показники виробництва, імпорту та експорту цільової продукції, розрахунок ємності сегментів представлених товарів, цінові динаміки, перелік та розподіл часток основних операторів, тенденції та прогноз розвитку сфери бізнесу, що аналізувалась. Готовий аналіз ринку одноразових шприців, медичних масок та рукавичок в Україні можна придбати на сайті компанії.

Продукція ринку одноразових рукавичок, одноразових масок та шприців в Україні є витратними медичними матеріалами, використання яких значно збільшилося після початку глобальної пандемії вірусу COVID-19 та вжитих в нашій країні заходів щодо боротьби з нею. Моніторинг ринку медичних масок, рукавичок та одноразових шприців в Україні показує, що найбільша позитивна динаміка попиту у період, що досліджувався, зафіксована у секторах медичних рукавичок та масок.

Структура дослідження ринку – за нею можна проаналізувати будь-який ринок України та світу

Аналіз ринку медичних рукавичок в Україні дозволив виділити такі тенденції, характерні для нього у першому півріччі 2021 року:

 • високий рівень попиту, що виник на початку 2020 року після затвердження на рівні рекомендацій щодо застосування засобів захисту співробітниками організацій, які мають прямий контакт з клієнтами, зберігся і в поточному році;
 • продовжується зростання цін на рукавички, хоч воно і не таке сильне, як рік тому; у першому кварталі 2021 року ціни підвищилися на 1,3% порівняно з попереднім кварталом, у другому кварталі 2021 року вони збільшилися на ще 5,2%;
 • збільшення кількості суб'єктів на ринках приватної медицини та косметології є додатковим драйвером попиту на медичні рукавички;
 • поширення серед населення інформації про заходи протидії зараженню коронавірусом активізувало використання захисту рук у громадських місцях та у побуті.

Ринок медичних та лабораторних послуг в Україні – вам може бути корисним цей огляд ринку

Сегмент продукції для захисту органів дихання в Україні пройшов пік попиту у березні-квітні 2020 року. У подальшому продажі масок стали поступово зменшуватися через:

 • недотримання більшістю користувачів рекомендованої періодичності зміни захисної маски;
 • самостійного виготовлення масок населенням;
 • необов'язковості застосування захисту органів дихання під час перебування на вулиці.

Основними тенденціями ринку медичних масок в Україні в період проведення дослідження були:

 • поступове зниження попиту після різкого сплеску у березні-квітні 2020 року;
 • цінова динаміка повторює динаміку попиту на маски;
 • скорочення зовнішньоторговельних операцій після урядової заборони на експорт масок у березні-серпні 2020 року.

Готовий аналіз ринку одноразових шприців, медичних масок та рукавичок в Україні (2021 рік) – ознайомтеся зі структурою глибинного дослідження ринку, статтю про який ви зараз читаєте

Сегмент одноразових шприців ринку медичних витратних матеріалів в Україні включає такі види продукції:

 • двокомпонентний шприц, що складається з циліндра та поршня;
 • трикомпонентний шприц, що має на поршні ще й гумовий ущільнювач.

Трикомпонентний шприц приблизно на 40% дорожчий за двокомпонентний, але наявність ущільнювача надає йому додаткову функціональність, що підвищує такі якісні характеристики роботи з цим інструментом, як плавність і точність ін'єкції. У деяких країнах двокомпонентні шприци взагалі заборонені для використання у медицині.

Більше 1900 готових досліджень ринку – перейдіть до каталогу та знайдіть звіт по вашому ринку

В Україні роблять у середньому дев'ять ін'єкцій на одного мешканця протягом року. Цей параметр може коригуватися залежно від рівня захворюваності та кількості госпіталізованих пацієнтів.

Експорт одноразових шприців протягом періоду, що досліджується, не обмежувався на державному рівні. Його щоквартальний обсяг збільшувався до другого кварталу 2021 року, за підсумками якого продажі шприців за кордон знизилися. Аналіз ринку медичних масок, одноразових рукавичок та шприців в Україні показує, що шприци мали найбільшу частку у структурі експорту, і вона значно збільшилася у першому півріччі 2021 року.

Ринок одягу медичного та промислового призначення в Україні – ознайомтеся з оглядом

Найдокладнішу інформацію про сферу бізнесу, що аналізувалась, фактори впливу на неї, тенденції та прогноз подальшого розвитку можна отримати з готового маркетингового дослідження ринку одноразових рукавичок, одноразових масок і шприців в Україні, розміщеного в онлайн-магазині компанії Pro-Consulting.

Ринок медичних та спеціалізованих рукавичок в Україні - якщо у вас ще декілька хвилин, прочитайте і цей аналітичний матеріал

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами