Ринок одягу медичного та промислового призначення в Україні: відновлення у воєнних умовах
539

Ринок одягу медичного та промислового призначення в Україні: відновлення у воєнних умовах

Аналіз ринку одягу медичного та промислового призначення в Україні проведено компанією Pro-Consulting у лютому 2024 року. Маркетингове дослідження дало змогу отримати відомості про:

 • загальні показники ринку одягу промислового та медичного призначення в Україні: обсяги виробництва, імпорту та експорту в натуральному та грошовому вираженнях;
 • ємність даного ринку у 2023 році, її зміну порівняно з 2022-м;
 • сегментацію ринку одягу медичного та промислового призначення в Україні за видом продукції та матеріалом виготовлення;
 • динаміку внутрішнього виробництва цільових товарів;
 • діяльність, розподіл часток і конкуренції основних операторів ринку одягу медичного та промислового призначення в Україні;
 • розподіл зовнішніх поставок цільової продукції за часом і географією;
 • середні ціни і політику ціноутворення на ринку одягу медичного та промислового призначення в Україні;
 • особливості споживання товарів у цій сфері бізнесу, що розглядається, найбільш популярні бренди;
 • фактори, що мають найбільший вплив на ринок одягу медичного та промислового призначення в Україні, тенденції та проблеми його розвитку;
 • прогнозний стан ринку одягу промислового та медичного призначення в Україні у 2024-2025 роках.

Готовий аналіз ринку одягу медичного та промислового призначення в Україні можна придбати на сайті компанії. Також вам може стати в нагоді готовий аналіз ринку медичних і спеціалізованих рукавичок або аналіз ринку приватних медичних центрів в Україні.

Моніторинг ринку одягу медичного та промислового призначення в Україні показує, що в даній сфері бізнесу накопичилися значні складські запаси цільових товарів у період активної боротьби з пандемією коронавірусу COVID-19. Після скасування карантинних обмежень вичерпався потік гуманітарної допомоги, у складі якої була й продукція ринку одягу медичного та промислового призначення, її знову стало необхідно закуповувати за ринковими цінами. Таким чином ринок одягу медичного та промислового призначення в Україні почав відновлюватися 2023 року.

Якщо ж ви плануєте дослідження ринку за власним технічним завданням, уже зараз ознайомтеся з типовою структурою дослідження ринку.

Іншими каталізаторами зростання ринку одягу медичного та промислового призначення в Україні в період, що досліджувався, стали:

 • відновлення виробництва цільових товарів, що зупинилося після початку широкомасштабної агресії Росії;
 • відновлення роботи раніше постраждалих лікувальних установ на деокупованих і прифронтових територіях;
 • освоєння суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності нових логістичних маршрутів поставок замість заблокованих.

Аналіз ринку одягу промислового та медичного призначення в Україні в секторі державного споживання засвідчив, що в період проведення дослідження ДП «Медичні закупівлі України» вже завершило закупівельний цикл, а використання формату тендерів дало змогу заощадити бюджетні кошти. Понад 46% ліків та медичних виробів, зокрема товарів ринку одягу медичного та промислового призначення, придбаних МОЗ у 2023 році, вже були розподілені до закладів охорони здоров'я. Також у нас є більш ранній готовий аналіз ринку одягу медичного та промислового призначення в Україні - можливо його структура більш точно відповідає вашим інформаційним потребам. Даний та будь-який інший звіт можуть бути актуалізовані та адаптовані під цілі та завдання вашого підприємства.

Якщо ви не впевнені в тому, яка саме ринкова аналітика потрібна вашому підприємству, зв'яжіться з нашим консультантом - він зробить короткий брифінг і запропонує структуру дослідження ринку - контакти.

Аналіз імпорту товарів на ринок одягу медичного та промислового призначення в Україні свідчить, що 87% від загального обсягу поставок завозяться з Китаю. Це стало наслідком відновлення цього напряму зовнішньої торгівлі, оскільки 2022 року частка китайського імпорту на ринку одягу медичного та промислового призначення в Україні становила лише близько третини від загального обсягу. У 2021 році цей показник був на рівні 79%.

Зростання присутності на ринку одягу медичного та промислового призначення в Україні товарів китайського походження стало одним із дієвих чинників зниження цін. Місцеві оператори ринку одягу медичного та промислового призначення в Україні гуртом купують цільові товари в імпортерів і реалізують їх кінцевим споживачам із власною націнкою.

Детальну інформацію про поточний і прогнозований стани сфери бізнесу, що розглядається, можна отримати з матеріалів маркетингового дослідження ринку одягу медичного та промислового призначення в Україні, який розміщений у магазині готових проєктів компанії Pro-Consulting.

Джерело: Pro-Consulting

Читати також: Ринок приватних медичних центрів в Україні

Підписуйтесь на наш Telegram, щоб бути в курсі аналітичних новин ринків України та світу.

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами