Ринок корму для домашніх тварин в Україні: споживач платить за відсутність клопоту
2159

Ринок корму для домашніх тварин в Україні: споживач платить за відсутність клопоту

Аналіз ринку кормів для домашніх тварин в Україні проведено компанією Pro-Consulting за період 2018-2021 років. Маркетингове дослідження ринку охоплює асортимент кормів для собак та котів. Готовий звіт за результатами аналізу ринку корму для домашніх тварин в Україні містить загальні показники, структуру та тенденції розвитку напряму бізнесу, діяльність основних операторів та розподіл часток між ними, фактори ціноутворення та цінові політики, споживчі тренди, особливості використання каналів збуту продукції, оцінку інвестиційної привабливість галузі. Всі матеріали для вивчення ринку корму для домашніх тварин в Україні можна придбати в магазині на сайті компанії.

Зі структурою готового аналізу ринку корму для домашніх тварин в Україні (2022 рік) ви можете ознайомитись за цим посиланням.

Моніторинг ринку кормів для домашніх тварин в Україні показує, що економічна сфера, яка розглядається в нашій країні, розвивається відповідно до глобальних тенденцій, хоч і з'явилася значно пізніше, ніж відповідні ринки економічно розвинених країнах Західної Європи та Північної Америки.

Також вас може зацікавити готовий аналіз ринку кормів для собак в Україні за 2018 – 6 міс. 2022 р.

Українські власники домашніх тварин швидко оцінили переваги використання спеціально приготовлених кормів перед звичайними продуктами. Головними з цих переваг є:

  • значна економія часу сучасної людини, і так завантаженої всілякими справами та проблемами;
  • збалансованість складу готового корму, що містить усі необхідні для тварин інгредієнти, вітаміни та мікроелементи.

Якщо ви читаєте цей матеріал, вам буде корисним і дослідження ринку зоомагазинів в Україні (2022 рік).

У процесі аналізу ринку корму для домашніх тварин було виділено такі загальносвітові тренди, характерні для періоду, що досліджувався:

  • розширення використання рослинних компонентів під час виробництва кормів, що пов'язано зі зростанням попиту на вегетаріанські продукти, зокрема й у тварин;
  • підвищення рівня як доходів, так і витрат операторів ринку корму для домашніх тварин;
  • пильна увага до екологічності продукції - використання для пакування матеріалів після вторинної переробки або придатних для неї;
  • вжиття заходів для протидії розповсюдженню COVID-19;
  • впровадження у галузі цифрових технологій;
  • збільшення кількості каналів збуту та супутніх послуг.

Окрім глобальних тенденцій, ринок корму для домашніх тварин в Україні має й власні, властиві нашій країні особливості:

  • динамічне зростання ємності ринку;

Ринок корму для домашніх тварин в Україні збільшувався з середньому на 15% на рік, починаючи з 2015 року, що дозволило йому увійти в першу вісімку аналогічних ринків у світі, що швидко зростають.

  • високий рівень залежності від імпорту;

Згідно з моніторингом ринку корму для домашніх тварин в Україні, частка іноземної продукції на ньому становила у 2020 році 71,8% від загального обсягу у натуральному вираженні. Тому зовнішньоекономічні чинники мають значний вплив на дану сферу бізнесу.

  • низький рівень конкуренції серед вітчизняних виробників;

У період, що досліджувався, лише один великий суб'єкт ринку корму для домашніх тварин в Україні займався їх випуском як основним напрямком діяльності. Інші виробники – це м'ясо- та рибокомбінати, що виготовляють корми для тварин побічно.

Дізнайтесь про аналіз конкурентів як частину будь-якого дослідження ринку.

  • купівельна спроможність та вподобання споживачів;

Українські любителі тварин намагаються забезпечити своїм вихованцям найкраще харчування відповідно до поглядів, що переважають у даній споживчій аудиторії, з цього приводу, але рівень доходів не завжди дозволяє купувати бажане.

  • суттєвий експортний потенціал продукції ринку кормів для домашніх тварин українського виробництва.

У нашій країні є всі необхідні умови для організації виробництва продукції ринку корму для домашніх тварин, що відповідає міжнародним стандартам якості. Доказом цього твердження може бути досвід діяльності ТОВ «Кормотех», яке постачає за кордон 75% від загального обсягу експорту кормів для котів та собак з України.

Детально про стан даної сфери бізнесу, її перспективи та інвестиційний потенціал можна дізнатися з матеріалів маркетингового дослідження ринку корму для домашніх тварин в Україні, розміщеного у магазині готових проектів компанії Pro-Consulting.

Джерело: Pro-Consulting

Дата розміщення: 03.11.2022
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами