Мільйон за ілюзію або як заробити гроші на ринку всесвітньої павутини
2928

Мільйон за ілюзію або як заробити гроші на ринку всесвітньої павутини

Технічний прогрес значно розширює діапазон можливостей людини. Завдяки інтернету, значно спростилася комунікація між людьми, в тому числі і в бізнес-сфері. Та й сам процес заробляння грошей все більше зміщується з області додатка фізичних зусиль, в область інтелектуальну. Головне знайти у всесвітній павутині відповідну можливість і скористатися нею. «Вистрілити» можуть навіть самі незвичайні ідеї, особливо якщо ти придумав це першим.

Так, в 2005 році молодому британцю Алексу Тью знадобилися гроші для оплати навчання в університеті. Він задумав створити свій сайт і заробляти розміщенням реклами. При цьому, Алекс вирішив не морочитися з контентом для сайту, а просто розмістив в мережі порожню сторінку розміром тисячу на тисячу пікселів. Місце на цьому віртуальному білборді він і почав продавати по одному долару за штуку. Як не дивно, ідея «злетіла». Уже через місяць були зароблені перші $4,7 тис. Інформація про незвичайний сайт стала поширюватися в ЗМІ, з'явилося безліч бажаючих розміститися там. Через два місяці Тью зібрав півмільйона доларів, а для того, щоб повністю заповнити сторінку і отримати заповітний мільйон, треба було всього півроку існування сайту. $40 тис. Алекс витратив на підтримку і просування, $250 тис. - на податки і благодійність, а чистий прибуток склав більше $700 тис. Цілком непогано для студента. Ідею Алекса Тью потім намагалися повторити послідовники, але елемент незвичайності був уже втрачений, і великі гроші не прийшли.

Багато хто чув про сайт Kickstarter.com, де можна зібрати кошти на реалізацію якого-небудь стартапу. У 2014 році американець Зак Браун вирішив пожартувати над користувачами цього ресурсу і розмістив оголошення про бажання зробити картопляний салат, попросивши на ці цілі десять доларів. Відвідувачі Kickstarter-а жарт оцінили і накидали Заку $55 тис. На ці гроші він не тільки зробив салат, але і провів цілий фестиваль PotatoStock, під час якого безкоштовно годував всіх гостей.

Незважаючи на тріумф технологій, які позбавляють людину від фізичних навантажень, потреба бути швидше, вище, сильніше нікуди не зникла. Просто реалізувати її тепер можна не встаючи з крісла, а заповзятливі люди на цьому заробляють непогані гроші. Почалося все ще тоді, коли комп'ютери були повільними, а канали зв'язку вузькими. Старожили інтернету можуть пам'ятати онлайн-гру «Бійцівський клуб» родом з 2000-х. Вона запускалася просто в браузері і володіла найпростішої графікою, але можливість влаштовувати поєдинки між користувачами приваблювала безліч людей. Написана гра була московським студентом для дипломної роботи, але принесла десятки мільйонів доларів. Фішка полягала в можливості покупки крутої зброї і броні для свого персонажа за реальні гроші, а найсильніші аватари учасників «Бійцівського клубу» пакували на десятки тисяч американських грошей.

З тих пір пройшло чимало часу і Донат в іграх, в тому числі і для мобільних пристроїв, поширився повсюдно. Причому, ти можеш цілком комфортно грати безкоштовно, але якщо захочеш більшого для свого героя, то за бонуси доведеться внести цілком посильну суму. І близько одного відсотка гравців її вносять і не один раз. Наприклад, творці відомої мобільної гри Temple Run - молода російсько-американська сімейна пара - вирішили зробити своє дітище безкоштовним незабаром після випуску в 2011 році, а гроші брати тільки за додаткові бонуси. Завдяки цьому кроку, їх доходи від гри злетіли зі ста тисяч до мільйонів доларів.

Не варто дивуватися тому, що люди готові витрачатися на самі незвичайні, навіть не існуючі в природі речі. Варто просто створити ті речі, за які люди будуть готові заплатити гроші, - ось шлях до успіху в сучасному технологічному світі.

 

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами