in stock

Аналітична записка з ринку індустріальної та складської нерухомості України з акцентом на м. Дніпро. 2023 рік

Загальна характеристика
Дата підготовки: Червень 2023 року
Кількість сторінок: 7, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 1
Таблиць: 1
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: українська, російська, англійська
6200 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Аналітиками Pro-Consulting було проведено дослідження ринку індустріальної та складської нерухомості в Україні, що включає таку продукцію як склади, центр-хаби
У ході аналізу було охарактеризовано основні тенденції розвитку даного ринку в Україні до війни та після її початку, а також європейські тенденції, які можуть вплинути на ринок нерухомості в Україні. Проаналізовано будівництво, зовнішньоекономічну діяльність та споживання в країні. Проаналізовано вплив війни на ринок нерухомості в Дніпрі та загалом в Україні. Визначено основних операторів ринку нерухомості в Україні та м. Дніпрі, представлено середні ціни на складську та індустріальну нерухомість, а також тенденції цін на нерухомість в Україні загалом.
На основі дослідження зроблено прогноз щодо ринку нерухомості в Україні та відновлення економіки України після війни.

Аналіз, проведений компанією Pro-Consulting на ринку, показавши, що в Україні логістична нерухомість представлена складами, дистрибуційними центрами, терміналами, контейнерними терміналами та іншими типами об'єктів.
Особливості розвитку ринку логістичної нерухомості в Україні пов'язані з її географічним положенням та наявною інфраструктурою. Наприклад, більшість логістичних центрів зосереджені у містах, які мають розвинену транспортну інфраструктуру та зручний доступ до міжнародних транспортних коридорів.
До війни на ринку існували такі тенденції:
-Створення нових форматів
-Розвиток логістичних компаній
-Збільшення швидкості доставки.
Після початку вторгнення зріс піт на:
-сухі склади середнього формату (до 1 500 кв. м) для невеликих підприємств, які релокували свій бізнес на Захід;
- склади, які можуть бути модернізовані для відповідності бізнес-потребам орендарів, або ті, які можуть задовольнити потреби у складських або виробничих приміщеннях в одному місці.


У зв'язку з війною зазнали змін і вимоги щодо заходів безпеки на об'єктах, у тому числі на складських комплексах та потужностях компаній-орендарів.
Зараз ринок складської нерухомості став складнішим та вимогливим. Ринок промислової та логістичної нерухомості також був рушійною силою прямих іноземних капітальних інвестицій. Типова тенденція полягає в тому, що західні компанії повертають до Європи заводи, які раніше були розташовані в Азії, або просто наближають свої виробничі потужності до цільових ринків. Одним із лідерів цього процесу в Європі є Угорщина.

Детальний зміст:

1. Загальна характеристика ринку
1.1. Опис ринку
1.2. Вплив війни на ринок логістичної та складської нерухомості
2. Тенденції на ринку нерухомості в Україні
2.1. Аналіз тенденцій розвитку ринку логістичної нерухомості (проблеми розвитку, сучасні тенденції, які почали використовувати у складській нерухомості в Україні)
2.2. Тенденції на ринку індустріальної нерухомості в Україні, Дніпрі та області
2.3 Пропозиція складської нерухомості у м. Дніпро
3. Загальні показники ринку, ємність ринку у 2021-лютому 2023 року. в Україні
4. Аналіз споживання на ринку. Потреба у виробничих, складських приміщеннях (на основі ділових очікувань підприємств, нових проектів)
5. Прогнозні показники ринку

Перелік таблиць:

1. Тенденції на ринку складської нерухомості до початку повномасштабного вторгнення

Перелік графіків і діаграм:

1. Загальна пропозиція конкурентних складів, ступінь пошкодження та майбутня пропозиція за напрямами, 2022-2023, тис. кв. м.

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами