Аналіз ринку пакувальної плівки та брендованих пакетів в Україні проведено компанією Pro-Consulting у травні 2024 року. Маркетингове дослідження дало змогу отримати дані про:
Готовий аналіз ринку пакувальної плівки та брендованих пакетів в Україні можна придбати на сайті компанії. Також вас може зацікавити готовий аналіз ринку паперового та картонного пакування для харчових продуктів і аналіз ринку перспективних видів плівки в Україні.
Якщо ж ви плануєте аналізувати свій ринок за власним техзавданням, уже зараз збережіть собі посилання на типову структуру дослідження ринку.
Моніторинг ринку пакувальної плівки в Україні показує, що дана сфера бізнесу розвивається під впливом як локальних, так і глобальних факторів впливу.
Серед останніх найбільший вплив на ринок пакувальної плівки в Україні чинять:
Збільшення інтересу споживачів до безпечної та зручної упаковки, особливо для харчових продуктів, стимулює інновації в пакувальних матеріалах. Матеріали, що подовжують термін придатності продуктів, забезпечують захист від небажаних втручань і пропонують легкі рішення для відкриття і закриття, отримують великий попит на світовому ринку пакувальної плівки.
У міжнародному співтоваристві поширюється запит на екологічно чисті пакувальні матеріали, оскільки споживачі та регулюючі органи дедалі більше звертають увагу на вплив пакування на навколишнє середовище. Це призводить до збільшення попиту на стійкі та екологічні рішення, як-от біорозкладний пластик і зменшення відходів упаковки.
Повідомляємо вам, що понад 2600 готових аналізів ринків України та світу доступного в каталозі готових проєктів - скористайтеся пошуком за ключовим словом і знайдіть уже готовий звіт по своєму ринку.
Аналіз ринку пакувальної плівки та брендованих пакетів в Україні свідчить про те, що вітчизняне виробництво пакувальної плівки досить розвинене і покриває понад 85% внутрішнього попиту. Основним постачальником сировини є Туреччина, звідки завозиться близько третини споживаного поліетилену.
Обсяг імпорту на ринок пакувальної плівки в Україні в середньому становить 18,6% від виробництва. Приблизно 25% імпорту припадає на плівку завтовшки понад 125 мкм, а інша частина - на більш тонку. Понад половина імпортованої плівки належить до палетної плівки, 30% - поліетиленова плівка, 10% - термозбіжна плівка і 8% - плівка для пакування харчових продуктів. Якщо ви шукаєте дані по своєму ринку, але не можете їх знайти, систематизувати і проаналізувати, зв'яжіться з нами - консультант поставить правильні питання і допоможе скласти технічне завдання на проведення дослідження - контакти.
Експорт товарів ринку пакувальної плівки з України становить до 7% від їх виробництва. Майже 90% експорту припадає на плівку товщиною менше 125 мкм. До 2022 року обсяги експорту зростали, але 2023 року вони знизилися до рівня 2019 року, що стало найнижчим показником за останні п'ять років.
Загалом український ринок пакувальної плівки являє собою олігополію з низькою концентрацією і високою інтенсивністю конкуренції. Десять найбільших операторів, які є виробниками, контролюють понад 52% ринку. Основними регіонами з виробництва пакувальної плівки стали Київська, Харківська, Дніпровська, Сумська, Львівська, Вінницька та Одеська області.
Докладні відомості про поточний і прогнозований стан сфери бізнесу, що розглядається, її інвестиційну привабливість з урахуванням наявних ризиків і бар'єрів можна отримати з матеріалів маркетингового дослідження ринку пакувальної плівки та брендованих пакетів в Україні, доступного у магазині готових проєктів компанії Pro-Consulting.
Джерело: Pro-Consulting
Читати також: Ринок перспективних видів плівки в Україні