Ринок пластикових труб в Україні: метали починали і наразі програють
363

Ринок пластикових труб в Україні: метали починали і наразі програють

Ринок пластикових труб в Україні аналізувався Pro-Consulting в серпні 2020 року. Маркетингове дослідження ринку дозволило визначити його основні параметри і динаміку їх зміни, виявити головні чинники впливу і переважаючі тенденції розвитку. Готовий аналіз ринку пластикових труб в Україні можна придбати на сайті компанії.

Ринок пластикових труб в Україні отримав свій розвиток не в останню чергу через переваги полімерних матеріалів над металами, що застосовувалися для створення трубопровідних систем в минулі роки, - чавуном, сталлю, міддю. Серед таких переваг можна виділити:

  • відсутність реакції з іншими типами матеріалів;
  • стійкість до корозії;
  • мала теплопровідність;
  • низька собівартість;
  • зручність нанесення кольорового і цифробуквенного маркування.

Можливо, вам також буде цікава аналітика з анотації до готового аналізу ринку біопластику в Україні, Європі, країнах Близького Сходу (2020р.)

Моніторинг ринку пластикових труб в Україні показує, що його обсяг залежить від проведених в країні будівельних і ремонтних робіт, в ході яких створюються або замінюються трубопровідні системи.

Разом з тим, аналіз ринку пластикових труб в Україні від Pro-Consulting свідчить, що в нашій країні один з найнижчих рівнів використання пластикового компаунду в Європі. Це в поєднанні з деіндустріалізацією економіки - індекс промислової продукції на початку року склав 94,9% в порівнянні з 2019-м - ставить під сумнів повну реалізацію вітчизняного виробничого потенціалу на ринку пластикових труб в Україні.

На сайті доступний до покупки готовий аналіз пластикових труб в Україні (2020р.) - ознайомтеся зі структурою звіту. Ми можемо проаналізувати ваш ринок за аналогічною або скоригованою структурою

Глобальні прогнози по ринку пластикових труб говорять про значне зростання його світового обсягу до 2025 року. Основними сферами застосування полімерних труб будуть водозабір і водовикористання, будівництво, нафтогазова промисловість.

Про інших параметрах і особливості ринку пластикових труб в Україні читайте в матеріалах готового маркетингового дослідження, розміщених в онлайн магазині Pro-Consulting, або зв'яжіться з нами для уточнення доступної в результатах дослідження інформації.

Можливо, вам також буде цікаво прочитати аналітику ринку компаній-виробників насосно-компресорних труб в світі

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами