Ринок вогнегасників та установок пожежогасіння в Україні: потреба зростає слідом за температурою
3683

Ринок вогнегасників та установок пожежогасіння в Україні: потреба зростає слідом за температурою

Наявність засобів пожежогасіння є обов'язковою умовою експлуатації об'єктів різного призначення – виробничої, комерційної, житлової нерухомості, енергетичної та транспортної інфраструктури, сільського та лісового господарства, тощо. З огляду на це можна з упевненістю заявляти, що попит на продукцію ринку вогнегасників та установок пожежогасіння в Україні буде присутнім завжди, хоча його рівень залежить від низки умов.

Більше 2000 готових аналізів ринку – знайдіть у каталозі звіт по своєму ринку або зв'яжіться з нами

Можемо виділити такі фактори ринку вогнегасників та установок пожежогасіння в Україні:

  • затверджені норми пожежної безпеки, що передбачають використання тієї чи іншої продукції ринку вогнегасників та установок пожежогасіння в Україні;
  • кліматичні умови та природні явища, що збільшують або знижують небезпеку виникнення пожеж;
  • рівень державного контролю за виконанням протипожежних правил та наявністю засобів пожежогасіння, розмір санкцій за їх недотримання;
  • стан галузей промисловості, що є найбільшими споживачами та виробниками продукції ринку вогнегасників та установок пожежогасіння в Україні – хімічної, металургійної, машинобудівної;
  • купівельна спроможність населення.

Аналітичне дослідження ринку – дізнайтеся про можливості аналізу та прогнозування вашого ринку

В даний час особливо сильно виявляються дві проблеми, що гальмують розвиток ринку вогнегасників та установок пожежогасіння в Україні:

  • відсутність суворого виконання норм пожежної безпеки на багатьох підприємствах, транспортних засобах та у житлових приміщеннях.
  • надмірна складність та витратність ліцензування діяльності зі встановлення та обслуговування техніки ринку вогнегасників та установок пожежогасіння в Україні.

В якості прикладу ознайомтеся зі структурою готового аналізу ринку флоат-скла в Україні (2022 рік). За аналогічною структурою можна проаналізувати будь-який ринок України та світу

Моніторинг ринку вогнегасників та установок пожежогасіння в Україні протягом 2018 – 1 половини 2020 року свідчить про наявність тенденції зниження виробничих показників у секторі вогнегасників. Так, за підсумками 2019 року зазначених засобів пожежогасіння випущено 568 тис. штук, що на 66,2 тис., або 10,4% менше, ніж було зроблено на рік раніше. У першому півріччі 2020 року зафіксоване зменшення виробництва вогнегасників на 4,9%.

Аналіз виробництва та реалізації продукції – дізнайтесь більше про цю складову дослідження ринку

Падіння обсягів виробництва на ринку вогнегасників та установок пожежогасіння в Україні на тлі збільшення кількості пожеж у країні якраз пов'язане з дією зазначених вище негативних факторів. Крім того, не виключено наявність у споживачів накопичених запасів засобів пожежогасіння, які вони можуть використовувати за необхідності.

Каталізаторами зростання ринку стануть:

  • посилення боротьби з корупцією та порушеннями у сфері пожежної безпеки, посилення відповідних норм та підвищення рівня державного контролю за їх дотриманням;
  • зростання літніх температурних максимумів, що збільшує ймовірність виникнення пожеж, особливо в умовах поширеної серед населення практики спалювати суху траву.

Читати також: Аналіз попиту як частина аналізу ринку

Наприклад, у 2020 році в нашій країні Держекоінспекцією зафіксовано пожеж у 40 разів більше, ніж у попередній рік, складено 765 протоколів за фактами самовільного випалювання трави.

Подальший розвиток ринку вогнегасників та установок пожежогасіння в Україні відбуватиметься у руслі тенденцій розробки та впровадження технічних новинок у напрямках:

  • аерозольного пожежогасіння;
  • випуску вогнегасників-ваз для житлових та офісних приміщень;
  • зменшення побічної матеріальної шкоди від впливу засобів гасіння пожеж.

Також в якості прикладу ознайомтеся зі структурою готового аналізу ринку трансформаторів України (2021 рік)

При необхідності отримання повної та актуальної інформації про поточний стан, перспективи розвитку, інвестиційну привабливість ринку вогнегасників та установок пожежогасіння в Україні, а також будь-якої іншої сфери бізнесу, що вас цікавить, замовляйте маркетингові дослідження в компанії Pro-Consulting, скориставшись нашими контактними даними.

Дізнатись більше: Аналіз імпорту

Дата розміщення: 21.02.2022
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами