Ринок електроінструментів в Україні: все найкраще з-за кордону
3172

Ринок електроінструментів в Україні: все найкраще з-за кордону

Ринок електроінструментів в Україні вивчався компанією Pro-Consulting в червні 2021 року. Маркетингове дослідження ринку включає розрахунок його ємності, структуру, динаміку зміни показників, властиві даному напрямку бізнесу фактори впливу і тенденції розвитку. Готовий аналіз ринку електроінструментів в Україні можна придбати на сайті компанії.

Ринок електроінструментів в Україні динамічно розвивається останнім часом із середньорічним темпом близько 7%. Моніторинг ринку електроінструментів в Україні показує, що імпортна продукція займає в його структурі 99,7%. Вітчизняний електроінструмент представлений лише в сегменті зварювальних апаратів, найбільшими виробниками яких є ТОВ «Дослідний завод зварювального устаткування ІЕЗ ім. Є.О. Патона» і ТОВ «MAXIMA PLUS».

Ознайомтеся з типовою структурою дослідження ринку - за нею можна проаналізувати будь-який ринок

У процесі аналізу ринок електроінструментів в Україні сегментований за:

  • сферами застосування:
    • промисловий;
    • професійний;
    • важко навантажений;
    • побутовий;
  • за класом електробезпеки;
  • за призначенням:
    • для роботи з отворами і заглибленнями: дрилі, перфоратори, відбійні молотки, шуруповерти, резьборези і тому подібні;
    • для обробки дерева: пилки, лобзики, рубанки і так далі;
    • для шліфування й полірування: шліфувальні машини, електронапильники;
    • допоміжні - професійні та побутові: пилососи, фени, паяльники та ін.

Можливо, вам стане в нагоді огляд ринків послуг дизайну інтер'єру, ремонту квартир, продажу землі, меблів і будівельних матеріалів України

Структура ринку електроінструментів в Україні за сферами застосування свідчить про те, що понад 60% його продукції використовується при будівельно-ремонтних роботах і виготовленні меблів. Таким чином, показники ринку електроінструментів в Україні багато в чому залежать від динаміки обсягу будівельної галузі.

Незважаючи на зниження в 2020 році темпів введення в експлуатацію нового житла, викликаного як карантинними обмеженнями, так і тим, що трапилося раннє банкрутством кількох великих забудовників, загальний обсяг будівельної продукції в грошовому вираженні зріс в порівнянні з 2019 роком на 11,2% і склав 202,1 млрд гривень.

Ознайомтеся зі структурою готового аналізу ринку електроінструменту в Україні (2021 рік)

Основним каталізатором зростання ємності ринку будівництва стала урядова програма «Велике будівництво», яка стартувала з 1 березня 2020 року. Ця програма підтримала розвиток і ринку електроінструментів в Україні, продукція якого активно закуповувалася підрядниками Великого будівництва.

Аналіз ринку електроінструментів в Україні дозволив виділити проблему дефіциту в цій сфері бізнесу великих мереж з продажу та обслуговування товарів. У нашій країні працює поки тільки один оператор з власними брендами, магазинами і сервісними центрами - компанія Dnipro-M. Ця фірма займається розробкою технічної документації, а збірка проводиться на заводах Китаю, Індії та Тайваню.

Також можете прочитати огляд ринку «розумного будинку» в Україні

Присутні на ринку електроінструментів в Україні і збутові мережі гіпермаркетів DIY, але вони не є представниками виробника - взаємодіють з останніми через представників.

Ще більші труднощі і витрати з організацією партнерських зв'язків з власниками брендів мають невеликі мережеві оператори і окремі магазини.

Серед тенденцій розвитку каналів продажів на ринку електроінструментів в Україні можна виділити:

  • збільшення частки онлайн-продажів;
  • зниження простих продажів в сегменті побутових електроінструментів, прагнення операторів до набуття довготривалої лояльності споживачів;
  • зростання рекламної активності імпортерів.

Виробники електроінструментів активно займають в ході науково-технічного прогресу ринкові ніші, які відкриваються. Наприклад, Bosch розробляє інструмент з бездротовим доступом, що дозволяє сервісному центру контролювати його використання. DeWalt і Hikoki випускають безщіточні електроінструменти, які мають більш високі характеристики ККД і потужності при тих же розмірах. Наростання конкуренція між виробниками відчувається в напрямку створення акумуляторних електроінструментів як в професійному, так і в побутовому сегментах.

Вам також буде цікаво ознайомитись зі структурою готового аналізу ринку коробів для кабелів в Україні (2021 рік)

Найдетальнішу інформацію про дану сферу бізнесу з прогнозом її подальшого розвитку можна отримати з матеріалів маркетингового дослідження ринку електроінструментів в Україні, розміщеного в магазині готових проектів компанії Pro-Consulting.

Дата розміщення: 16.08.2021
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами