Ринок побутового вентиляційного обладнання в Україні: розвиток на прагненні до економії
2009

Ринок побутового вентиляційного обладнання в Україні: розвиток на прагненні до економії

Ринок побутового вентиляційного обладнання в Україні аналізувався компанією Pro-Consulting за період 2019 - 1 півріччя 2020 року. Маркетингове дослідження ринку включає визначення його ємності, показників виробництва, імпорту і експорту; розподіл часток операторів; фактори ціноутворення; тенденції подальшого розвитку даної галузі. Готовий аналіз ринку побутового вентиляційного обладнання в Україні можна придбати на сайті компанії.

Системи вентиляції з рекуперацією тепла, що становлять основу ринку побутового вентиляційного обладнання в Україні, почали масово впроваджуватися в житлові та офісні приміщення порівняно недавно. Так, ще 15-18 років тому низькі ціни на енергоносії не сприяли використанню в українських будинках енергозберігаючих технологій. Старі системи вентиляції є звичайні витяжки з природним струмом повітря, а його приплив здійснювався через вікна і двері. Подорожчання опалення змусило користувачів і будівельників приміщень задуматися про їх більшу ізоляцію і герметизацію - це допомагає зберігати тепло, але порушує природну вентиляцію, і, якщо не вжити додаткових заходів, то це призводить до затхлості і появі цвілі. Виходом із ситуації стало використання централізованих та децентралізованих систем вентиляції з рекуперацією тепла, завдяки яким ми сьогодні маємо ринок побутового вентиляційного обладнання в Україні.

Можливо, вам стане в нагоді матеріал про ринок «розумного будинку» в Україні - прочитайте аналітику ринку

Становленню та розвитку ринку побутового вентиляційного обладнання в Україні посприяла і держава, запустивши в 2014 році програму «теплих кредитів», які передбачають часткову компенсацію придбання відповідної продукції.

Оскільки системи вентиляції з утилізацією тепла в даний час встановлюються в житло вже на етапі будівництва, динаміка ринку побутового вентиляційного обладнання в Україні безпосередньо залежить від стану справ у будівельній галузі.

Вам може стати в нагоді огляд ринку цементу в Україні

Прочитайте про результати експертного опитування по ринку нерухомості в Україні

Моніторинг ринку побутового вентиляційного обладнання в Україні показує, що в нашій країні успішно налагоджується і розвивається виробництво власних систем, на багато з яких оформляються патенти. Лідерами з випуску продукції ринку вентиляційного обладнання в Україні є ЗАТ «Вентиляційні системи», ТОВ «Прана-Платинум», ТОВ «Вентокс», ТОВ «Клим Тек», ТОВ «Вент-Сервіс», ТОВ «ССК ТМ». На відміну від аналогічних ринків старої Європи, у нас ще є простір для появи на ринку побутового вентиляційного обладнання нових виробників. За підсумками 2019 року частка імпорту склала майже 25%.

Також ознайомтеся з матеріалом про ринок модульних будівель в Україні - Pro-Consulting аналізує будь-які ринки України та світу

Також вам буде цікаво прочитати про ринок житлової нерухомості Києва

Аналіз ринку побутового вентиляційного обладнання в Україні свідчить про те, що його подальшому розвитку сприятимуть такі чинники і тенденції:

  • продовження державної підтримки використання енергоефективних систем і технологій;
  • зростання вартості енергоносіїв і комунальних послуг;
  • перехід від газового до електричного та інших видів опалення;
  • збільшення обсягів житлового будівництва;
  • енергомодернізації старих офісних будівель бюджетних організацій;
  • поточний невисокий рівень конкуренції серед виробників.

В ході споживчого аналізу ринку побутового вентиляційного обладнання в Україні було проведено опитування респондентів, що використовують відповідну продукцію в сегментах:

  • житлових комплексів;
  • приватних будинків;
  • державних установ;
  • проектних організацій.

На сайті доступний до покупки готовий аналіз ринку побутового вентиляційного обладнання в Україні (2021 рік) - ознайомтеся зі структурою готового дослідження ринку

Встановлено, що основну частку ринку побутового вентиляційного обладнання в Україні в даний період займають децентралізованої системи, які мають ряд переваг перед централізованими:

  • підвищений рівень пожежної безпеки, так як відсутні загальні повітроводи, через які може поширюватися вогонь і дим;
  • знижені витрати енергії, оскільки повітря надходить в приміщення через канали в стіні, і немає необхідності продувати його на великі відстані;
  • велика цінова доступність систем, розрахованих на вентиляцію локального простору.

Детальнішу інформацію про дану сферу бізнесу можна отримати з матеріалів маркетингового дослідження ринку побутового вентиляційного обладнання в Україні, розміщеного в магазині готових проектів компанії Pro-Consulting.

Також прочитайте про ринок СЕС для власного споживання в Україні

Ми підготували для вас короткий перелік готових проектів на цю і суміжні теми. Дані проекти можуть бути актуалізовані і розширені за товарними і географічними межами під ваші цілі:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами