in stock

Дослідження ринку побутового вентиляційного обладнання з рекуперацією в Україні. 2021 рік

Загальна характеристика
Дата підготовки: Березень 2021 року
Кількість сторінок: 47, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 31
Таблиць: 21
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: українська, російська, англійська
31150 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Аналітиками Pro-Consulting було проведено дослідження ринку побутового вентиляційного обладнання в Україні, який включає таку продукцію як централізовані і децентралізовані системи вентиляції з рекуперацією тепла.
В ході аналізу було охарактеризовано основні тенденції розвитку ринку побутового вентиляційного обладнання в Україні, проаналізовано й оцінено ємність ринку побутового вентиляційного обладнання в Україні, проаналізовано виробництво, зовнішньоекономічна діяльність на ринку побутового вентиляційного обладнання в Україні, визначено основні оператори ринку побутового вентиляційного обладнання в Україні, представлені середні роздрібні ціни на вентиляційні системи з рекуперацією, охарактеризовано основні споживачі та їх переваги на ринку побутового вентиляційного обладнання в Україні, визначені канали збуту і представлений асортимент вентиляційного обладнання з рекуперацією тепла.
C кожним роком все більше споживачів переходять c природної вентиляції на механічну, при цьому присутня тенденція впровадження енергозберігаючих технологій. Однією з таких альтернатив стала система вентиляції з рекуперацією тепла.
Застосування методу рекуперації тепла в системах вентиляції - це один з ефективних способів заощадження енергоресурсів в різних родом будівлях. У той час, коли потенційні споживачі вважають достатнім мати звичайну систему вентиляції, через неї розходиться 10-25% тепла з приміщення, а через систему з рекуперацією тільки 5%, до того ж наявність нагрівача нівелює втрати тепла.
В Україні з недавніх пір держава стимулює використання енергозберігаючих технологій в житлових будинках. Так, Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження в 2014 р запустило програму «Теплікредіті», яка спрямована на допомогу громадянам України в підвищенні енергоефективності своїх квартир і будинків. Щорічно уряд виділяє кошти для кредитування населення, при цьому, частина витрачених грошей на закупівлю енергоефективних рішень компенсується за рахунок державного бюджету. Вищезгадана програма збільшує попит на продукцію, яка забезпечить енергетичну ефективність житла, в тому числі і на побутові централізовані і децентралізовані системи вентиляції з рекуперацією тепла.
На сьогодні на українському ринку побутової вентиляції з утилізацією тепла випускається безліч припливно-витяжних установок з рекуперацією наступних виробників: ЗАТ «Вентиляційні системи», ТОВ «Прана-Платинум», ТОВ «Вентокс», ТОВ «Клим Тек», ТОВ «Вент-Сервіс », ТОВ« ССК ТМ ». Більшість вітчизняних виробників патентують корисні моделі, які вони реалізовують на ринку.
Якщо говорити про ринок побутових вентиляційних системах з рекуперацією в Європі, то останні час він знаходиться на етапі стагнації, оскільки дана галузь розвивалася набагато довше, ніж в Україні, і ринок перенасичений вентиляційними системами. В Україні ж кліматична техніка тільки починає набувати популярності серед населення.
Ринок побутової вентиляції з рекуперацією тепла має ряд тенденцій розвитку: компактність систем, популярність вітчизняних виробників, парність попиту, оновлення обладнання на держ. підприємствах.
На ведення діяльності на ринку побутових систем вентиляцій з рекуперацією тепла впливають такі фактори, як законодавство, зростання вартості комунальних послуг, глобальне потепління, невелика кількість конкурентів, відмова від газового опалення, зростання будівництва житлових будинків.
Зростання популярності вентиляції з теплоутилізація на пряму пов'язаний з нарощуванням будівництва житлових будинків. Так, в 2019 року в експлуатацію введено близько 11 млн. М2 житлових будинків, при цьому помітно, як частка приватних будинків з кожним роком зростає і
в 2019 р. становить 53% від загальної площі введених в експлуатацію житла.

Детальний зміст:

1. Загальна характеристика ринку побутового вентиляційного устаткування (основа: вентиляційні системи з рекуперацією тепла в житловому будівництві, розрізи: децентралізовані системи вентиляції з рекуперацією тепла, централізовані системи вентиляції з рекуперацією тепла) в Україні в 2019 - 1 пів. 2020 рр.
1.1. Аналіз тенденцій розвитку ринку побутової вентиляції з рекуперацією тепла в житловому будівництві (в розрізі досліджуваних продуктів) (фактори впливу, проблеми розвитку)
1.2. Сегментація і структурування ринку побутової вентиляції (за видами, походженням)
1.2.1. Виділення частки систем з рекуперацією в житловому будівництві з ринку hvac в цілому
1.3. Загальні показники ринку, розрахунок ємності ринку побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україні в 2019 - 1 пів. 2020 рр. в розрізі досліджуваних продуктів) (виробництво + імпорт - експорт)
2. Виробництво та динаміка реалізації побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в 2019 - 1 пів. 2020 рр.
2.1. Динаміка виробництва в кількісних показниках
2.2. Частки виробників
3. Основні оператори ринку (виробники та імпортери) побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла для житлових будівництва в розрізі досліджуваних продуктів
3.1. Перелік основних операторів ринку і їх опис
3.2. Структурування операторів (за сегментами, спеціалізації, регіонально)
3.3. Частки ринку основних операторів
4. Зовнішня торгівля
4.1. Експорт побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україну в 2019 - 1 пів. 2020 рр. (Обсяги, структура, географія, частки експортерів)
4.2. Імпорт побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україну в 2019 - 1 пів. 2020 рр. (Обсяги, структура, географія, частки імпортерів)
5. Ціна і ціноутворення на ринку побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в розрізі в досліджуваних продуктів в секторі житлового будівництва
5.1. Середні поточні ціни на продукцію
5.2. Порівняння цін для квартири і приватного будинку ідентичною площі від лідерів ринку
5.3. Опис факторів, що впливають на формування ціни, структура
6. Споживачі побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла і їх переваги в розрізі
6.1. Перелік основних споживачів житлового будівництва в Україні
6.1.1. Виділення частки основних споживачів в галузі житлового будівництва, які застосовують вентиляції з рекуперацією тепла в розрізі: децентралізовані системи вентиляції з рекуперацією тепла, централізовані системи вентиляції з рекуперацією тепла (визначення методом опитування call-center (БЛОК 2)
6.2. Уподобання основних споживачів в сфері житлового будівництва, які застосовують вентиляції з рекуперацією щодо товару, портрет споживача в розрізі досліджуваних продуктів (визначення методом опитування call-center (БЛОК 2))
6.3. Споживання в секторі B2G. Аналіз державних тендерних закупівель (обсяги, структура по регіонах, організаторам і учасникам)
6.4. Потреба в товар / послугу (порівняння характеристик з альтернативними продуктами (споживання е / е, ціна, потужність)
7. Канали збуту продукції (опис і оцінка структури продажів по каналах)
8. Асортимент продукції, представлений на ринку
9. Висновки. прогнозні показники
9.1. Висновки і прогнозні тенденції розвитку ринку
9.2. Побудова гіпотез розвитку ринку. Прогнозні показники розвитку ринку в 2020 - 2023 рр
9.3. Рекомендації з розвитку на ринку

Перелік таблиць:

1. Ємність ринку побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україні в 2019 - 6 міс. 2020 рр., в кількісному вираженні, шт.
2. Основні оператори ринку вентиляцій з рекуперацією тепла
3. Структурування основних операторів (виробники та імпортери) ринку побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла
4. Середні роздрібні ціни на побутові централізовані системи вентиляції з рекуперацією тепла станом на 7 грудня 2020 р
5. Середні роздрібні ціни на побутові децентралізовані системи вентиляції з рекуперацією тепла станом на 7 грудня 2020 р
6. Порівняння побутових вентиляційних установок з рекуперацією тепла основних марок, представлених на ринку
7. Рейтинг споживання побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україні за моделями в 2019 і за 6 міс. 2020 рр., в кількісному вираженні, шт.,% (Виробник - Вентиляційні системи)
8. Найбільші споживачі побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в 2019 і за 6 міс. 2020 рр., в кількісному вираженні, шт.,% (Виробник - Вентиляційні системи)
9. Регіональна структура споживання децентралізованих побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україні в 2019 і за 6 міс. 2020 рр., в кількісному вираженні,% (виробник - Вентиляційні системи)
10. Регіональна структура споживання централізованих побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україні в 2019 і за 6 міс. 2020 рр., В кількісному вираженні,%
11. Найбільші українські споживачі побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в 2019 і за 6 міс. 2020 рр., в кількісному вираженні, шт.,% (Виробник - Вентиляційні системи)
12. Рейтинг споживання побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україні за моделями в 2019 і за 6 міс. 2020 рр., в кількісному вираженні, шт.,% (Виробник - Прана Платинум)
13. Найбільші споживачі побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в 2019 і за 6 міс. 2020 рр., в кількісному вираженні, шт.,% (Виробник - Прана Платинум)
14. Регіональна структура споживання децентралізованих побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україні в 2019 і за 6 міс. 2020 рр., в кількісному вираженні,% (виробник - Прана Платинум)
15. Найбільші українські споживачі побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в 2019 і за 6 міс. 2020 рр., в кількісному вираженні, шт.,% (Виробник - Прана Платинум)
16. Перелік основних споживачів в сфері житлового будівництва в Україні
17. Порівняння побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла з альтернативними продуктами
18. Асортимент побутових децентралізованих вентиляційних систем з рекуперацією тепла основних операторів ринку
19. Основні інтернет-магазини, які реалізують побутову вентиляцію з рекуперацією тепла в Україні
20. Асортимент побутових централізованих вентиляційних систем з рекуперацією тепла основних операторів ринку
21. Прогнозні показники ринку побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в 2020-2023 рр. в Україні, в кількісному вираженні, шт.

Перелік графіків і діаграм:

1. Площа введених в експлуатацію житлових будинків в Україні в 2016-1 пів. 2020 рр.
2. Частка імпорту на ринку вентиляцій з рекуперацією тепла в Україні в 2019 р в количественному вираженні,%
3. Виробництво побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україні в 2019-1 пів. 2020 рр., В количественному вираженні, шт.
4. Частки основних виробників ринку побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україні, в количественному обсязі в 2019 р
5. Частки основних операторів ринку побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україні в 2019 р., в количественному вираженні, шт.
6. Динаміка експорту побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україну в 2019 р., в количественному вираженні, шт.
7. Структура експорту побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україну в 2019 і за 6 міс. 2020 рр., в количественному вираженні,%
8. Географічна структура експорту побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла з України в 2019 р., в количественному вираженні,%
9. Основні експортери побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла з України в 2019 р., в количественному вираженні,%
10. Динаміка імпорту побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україну в 2019 р., в кількісному вираженні, шт.
11. Структура імпорту побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україну в 2019 р., в кількісному вираженні,%
12. Географічна структура імпорту побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україну в 2019 г., у грошовому вираженні,%
13. Основні імпортери побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україні в 2019 року, в количественному вираженні,%
14. Динаміка споживання побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україні в 2019 - за 6 міс. 2020 рр., в количественному вираженні, шт. (Виробник - Вентиляційні системи)
15. Структура споживання побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україні в 2019 і за 6 міс. 2020 рр., в количественному вираженні,% (виробник - Вентиляційні системи)
18. Динаміка споживання побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україні в 2019 - за 6 міс. 2020 рр., в количественному вираженні, шт. (Виробник - Прана Платинум)
19. Структура респондентів опитування call-center
20. Структурування типів побутових систем вентиляції з рекуперацією тепла, за результатами опитування
21. Структурування респондентів, які використовують вентиляційні установки з рекуперацією тепла, по видам
22. Випадки, в яких проектувальники встановлюють систему з енергозбереженням
23. Уподобання клієнтів або рекомендація проектувальників у виборі установок з системою утеплення
24. Фактори, визначені проектувальниками, які, які впливають на вибір установки побутової системи вентиляції з рекуперацією (в розрізі централізована або децентралізована)
25. Тип ЖК
26. Тип опалення в ЖК
27. Альтернативні способи енергозбереження в ЖК
28. Альтернативні способи енергозбереження в приватних будинках
29. Обсяги тендерних закупівель систем вентиляції з рекуперацією тепла в Україні в 2019- 1 пів. 2020 рр., в грошових показниках, тис. грн.
30. Структурування організаторів тендерних закупівель систем вентиляції з рекуперацією тепла в Україні в 2019- 1 пол. 2020 рр., в грошових показниках, тис. грн.
31. Структурування переможців тендерних закупівель систем вентиляції з рекуперацією тепла в Україні в 2019- 1 пол. 2020 рр., в грошових показниках, тис. грн.
32. Географічна структура обсягів тендерних закупівель систем вентиляції з рекуперацією тепла в Україні в 2019- 1 пол. 2020 рр., в грошових показниках, тис. грн.
31. Основні канали збуту побутових вентиляційних систем з рекуперацією тепла в Україні

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами