Аналіз ринку авіаційного палива, метанолу та зрідженого газу в Україні та країнах Європи проведено компанією Pro-Consulting за період 2018 – 1 півріччя 2021 року. Маркетингове дослідження дозволило отримати інформацію про:
Готовий аналіз ринку авіаційного палива, метанолу та зрідженого газу в Україні та країнах Європи (2022 рік) можна придбати на сайті компанії.
Моніторинг ринку метанолу, зрідженого газу та авіаційного палива в Україні та країнах Європи показав, що споживання метанолу в нашій країні протягом періоду, шо досліджувався, динамічно зростало. Хімічна промисловість України активно використовувала метиловий спирт для виробництва хімікатів для деревообробки, пластмас, засобів захисту рослин, збільшуючи обсяги їх випуску. Метанол також може виступати як компонент палива для автомобільного транспорту. Український ринок метанолу повністю складається з імпортної продукції, оскільки в країні немає власного виробництва цієї сполуки.
Також ознайомтеся із готовим аналізом ринку нафтопродуктів в Україні (2023 рік).
Європейський ринок метилового спирту мав тенденцію до деякого зменшення ємності у 2020 році. Найбільшими споживачами метанолу на нашому континенті є Німеччина, Росія, Нідерланди та Норвегія. Найбільші виробничі потужності розташовані в Нідерландах та Азербайджані.
Перспективи розвитку ринку метанолу базуються на:
У процесі аналізу ринку зрідженого газу, метанолу та авіаційного палива в Україні та країнах Європи складено структуру глобального споживання природного газу. Найбільше видобутого газу витрачається як сировина для випуску інших товарів та забезпечення виробничих процесів. Населення та енергетика споживають 18,1% та 12,8% загального обсягу газу відповідно.
Ринок авіаційного палива в країнах Європи суттєво скоротився у 2020 році через зниження інтенсивності авіаційного сполучення в період карантинних обмежень, запроваджених для боротьби з пандемією COVID-19. 2021 року попит на продукцію ринку авіаційного палива в країнах Європи відновився до рівня доковідного 2019 року.
Можливо, ви захочете оновити готовий аналіз ринку спирту та біоетанолу в Україні та ЄС (2020 рік). З питань актуалізації готових звітів або проведення дослідження ринку за вашим технічним завданням, зв'яжіться з Pro-Consulting.
Незважаючи на загальну тенденцію, обсяг ринку авіаційного палива в Україні у 2020 році не зменшився, а зріс за рахунок закупівель Міністерства оборони, на які припало 90% загальної ємності ринку. Основними імпортерами авіаційного палива до України були компанії ОККО, Торум, Сокар, Нафтотрейд Капітал, АвіаОйл, Юкойл, Люкс Країна.
Перегляньте структуру готового аналізу ринку авіаційного палива, метанолу та зрідженого газу в Україні та країнах Європи (2022 рік), статтю про який ви зараз читаєте.
За результатами аналізу ринку метанолу, зрідженого газу та авіаційного палива в Україні та країнах Європи зроблено висновок про наявність значного потенціалу для розвитку розглянутих галузей у зв'язку зі зростанням попиту у сферах споживання цієї продукції – хімічної та іншої промисловості, енергетики, транспорту. Стримуючим чинником може бути взятий багатьма урядами курс скорочення викидів парникових газів та використання палива з копалин природних ресурсів.
Якщо ви плануєте аналізувати свій ринок, ознайомтеся із типовою структурою аналітичного дослідження ринку.
Детальну інформацію про дану економічну сферу, її поточну та прогнозну інвестиційну привабливість можна отримати з матеріалів маркетингового дослідження ринку авіаційного палива, метанолу та зрідженого газу в Україні та країнах Європи, розміщеного у магазині готових проектів компанії Pro-Consulting.
Читати також: Аналіз зовнішньої торгівлі як частина аналізу ринку
Джерело: Pro-Consulting