Знешкодити і отримати користь: підготовлений бізнес-план по переробці тари з-під пестицидів
4164

Знешкодити і отримати користь: підготовлений бізнес-план по переробці тари з-під пестицидів

Утилізація і переробка відходів - це одна з головних проблем сучасної економіки. Особливо актуально це по відношенню до речовин, які є небезпечними для людини. Відходи, що містять такі речовини, діляться за ступенем небезпеки на три класи. Проблема їх утилізації в нашій країні стоїть дуже гостро.

В Україну ввозиться безліч токсичних речовин, необхідних у виробництві. Наприклад, для боротьби зі шкідниками на полях використовуються пестициди. У 2016 році їх внесено в українські ґрунти більше 9,5 тис. тонн, з яких 90% склали поставки з-за кордону. Після використання пестицидів, на території нашої країни залишилося 2,5 тис. тонн тари з-під них, яка відноситься до небезпечних відходів.

Для того, щоб такі відходи не завдавали шкоди природі і здоров'ю людей, їх необхідно переробляти. Але в нашій країні поки з цим проблеми, і 96% твердих побутових відходів відправляються на звалища. Їх уже налічується на території України 6,5 тис. законних і близько 35 тис. незаконних, і займають вони вже більше 43 тис. кв. км або 7% території країни.

Для того, щоб вирішити дану проблему, в українському законодавстві в 2015 році з’явилась вимога до імпортерів укладати договори на утилізацію або вивезення за межі країни пакувальних матеріалів і тари. Таким чином попит на послуги переробних підприємств в даній області різко підвищився.

Фахівцями Pro-Consulting розроблений бізнес-план створення такого підприємства. Воно буде займатися переробкою і грануляцією тари з-під пестицидів. Сировиною будуть каністри, рукава для зберігання зерна, біг-беги.

У виробництві будуть задіяні дві лінії: промивання і подрібнення, а також грануляції. Для знешкодження небезпечних речовин планується використовувати термічний утилізатор. 

Витрати на створення такого підприємства складуть більше ніж $ 422 тис. Ця сума буде витрачена на такі цілі:

  • буріння свердловини;
  • установка системи вентиляції;
  • отримання ліцензії та інших дозвільних документів;
  • придбання необхідного обладнання;
  • купівля транспортних засобів;
  • непередбачені витрати і поповнення оборотних коштів в початковий період функціонування.

Згідно з планом, вкладені в реалізацію проекту кошти окупляться з урахуванням дисконту менш ніж за 3 роки (31,3 місяця).

Своєчасне створення такого підприємства дозволить йому зайняти свою нішу на ринку в умовах поки що низької конкуренції і допомогти очистити українську землю від небезпечних відходів.

 

 

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

Дата розміщення: 13.03.2018
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами