Бізнес-план станції сервісного обслуговування автомобілів в Києві: старички ще побігають
575

Бізнес-план станції сервісного обслуговування автомобілів в Києві: старички ще побігають

Бізнес-план станції сервісного обслуговування автомобілів в Києві розроблений компанією Pro Capital Investment після вивчення ринку послуг для автовласників в столиці України. Високий ступінь інвестиційної привабливості цього напрямку бізнесу підтверджується висновками проведеного маркетингового дослідження. Готовий бізнес-план станції сервісного обслуговування автомобілів в Києві можна придбати на сайті компанії.

Київ є лідером серед міст України за кількістю автомобілів. Столиця - це одним з мегаполісів нашої країни, чиє населення постійно збільшується. Разом зі зростанням кількості жителів зростає і число їхніх автомобілів, які вимагають періодичного обслуговування.

Ознайомтеся з типовою структурою бізнес-плану за стандартами UNIDO

Ринок СТО Києва не встигає задовольнити зростаючий попит на свої послуги як в кількісному, таки і в якісному вимірах. В даний час забезпеченість столиці станціями технічного обслуговування оцінюється на рівні близько 60% від потреби. При цьому половина київських СТО представляють собою невеликі майстерні в гаражах, погано технічно оснащені і не мають можливості гарантувати високу якість робіт.

Рекомендуємо також почитати про бізнес-ідеї створення автомийки

За результатами маркетингового дослідження українського авторинку був зроблений висновок про перспективність створення і розвитку станцій сервісного обслуговування автомобілів, оскільки:

  • вітчизняні автолюбителі купують в основному старі автомобілі;
  • український автопарк неухильно старіє;
  • дохід сервісних станцій на 70% забезпечується за рахунок післяпродажного обслуговування автомобілів;
  • при належній організації, рентабельність бізнесу становить від 20 до 60%.

На сайті є більш 80 готових бізнес-планів - перейдіть в каталог

Бізнес-план станції сервісного обслуговування автомобілів від компанії Pro Capital Investment передбачає створення в Києві автосервісу за 536,5 тис. євро. Майже половина цієї суми (46,6%) піде на будівництво приміщень, 21,4% - на обладнання, 18,6% - на покупку землі, 7,5% - на запчастини та витратні матеріали, решта - на підготовку проекту і запуск сайту .

Фінансові розрахунки по бізнес-плану станції сервісного обслуговування автомобілів в Києві показують рентабельність продажів на рівні 22,9%, що дозволить окупити витрати за проектом протягом трьох років з невеликим (39,2 місяця) з урахуванням дисконту.

Також почитайте про бізнес-плані таксопарку в Україні

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами