in stock

Маркетингове дослідження ринку житлової та комерційної нерухомості в Україні (опитування експертів). 2020 рік

Загальна характеристика
Дата підготовки: Листопад 2020 року
Кількість сторінок: 15, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 4
Таблиць: 3
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: російська
19040 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Компанія Pro-Consulting провела аналіз результатів експертного опитування в сегменті нерухомості в Україні з 2019 р. У звіті вивчені загальні тенденції на ринку комерційної (торгово-офісної) і житлової (квартири і домоволодіння) нерухомості в Києві і в великих містах України з 2019 року. В «великі міста», крім Києва, входять міста-мільйонники (Одеса, Дніпро, Харків, Львів). Аналітиками розглянуті рамки торгу і середній найбільш ймовірний розмір торгу з житлової та торгово-офісної нерухомості в досліджуваних містах. Також проаналізовано думку експертів про ліквідність нерухомості: найбільш ліквідні типи об'єктів, найменш ліквідні типи об'єктів; про поточну стадію розвитку ринку нерухомості. Побудовано прогнози стосовно ринку.
У 2019 в порівнянні з 2018 роком на ринку нерухомості України було продано об'єктів житлової нерухомості більше на 4,5%, згідно зі статистикою Міністерства юстиції України.


За 2019 рік загальна кількість транзакцій в Україні склало 439550 договорів по відчуженню прав власності на нерухоме майно.
У 1 половині 2020 року вакантність об'єктів офісної нерухомості виросла в порівнянні з 1 половині 2019 року, що пов'язано в першу чергу з відмовою від великих площ і переходу орендарів на віддалену роботу. В таких умовах для оренди досить невеликого об'єкта, де можна проводити регулярні мітинги, а повноцінно господарську діяльність вести в віддаленому форматі або в коворкінгах.
Ключовим трендом також став перегляд орендних ставок - спочатку на період карантину, потім в цілому, оскільки орендарям стало складніше оплачувати весь обсяг оренди.
Торгова нерухомість включає в себе торговельні і торговельно-розважальні центри, ринки, а також інші місця, призначені для оптової та роздрібної торгівлі. Найбільший інтерес в Україні викликають торгові і торгово-розважальні центри, які набирають все більшої популярності серед населення, оскільки володіють якостями, які полегшують процес покупок. Так, основний позитивною рисою ТЦ і ТРЦ є комфортні умови перебування, як для покупця, так і для продавця.
Як і в сегменті офісних будівель, нове будівництво знаходилося під впливом з одного боку успішного 2019, з іншого - карантинних обмежень, які призвели до тимчасового закриття ТРЦ.

Детальний зміст:

1. Загальні тенденції на ринку комерційної (торгово-офісної) і житлової (квартири і домоволодіння) нерухомості в Києві і у великих містах України з 2019 року
- Житлова нерухомість (квартири і домоволодіння)
- Офісна нерухомість
- Торгова нерухомість
2. Рамки торгу і середній найбільш ймовірний розмір торгу з житлової нерухомості (квартири і домоволодіння) в Києві (і думка з цього питання в інших великих містах: Одеса, Дніпро, Харків, Львів)
- У Києві
- Міста-мільйонники (Одеса, Дніпро, Харків, Львів)
3. Рамки торгу і середній найбільш ймовірний розмір торгу для торгово-офісних приміщень в Києві (і думка з цього питання в інших великих містах: Одеса, Дніпро, Харків, Львів)
- У Києві
- Міста-мільйонники (Одеса, Дніпро, Харків, Львів)
4. На підставі чого сформовано думку експертів по перших двох питаннях
5. Думка експертів про ліквідність нерухомості: найбільш ліквідні типи об'єктів, найменш ліквідні типи об'єктів
6. Думка про поточну стадії розвитку ринку нерухомості та, по можливості, середньостроковий прогноз / очікування.
7. Висновки та прогнозні тенденції на ринку

Перелік таблиць:

1. Рамки торгу при покупці житлової нерухомості в м. Київ в 2018-1 пів. 2020 рр.,%
2. Основні фактори, що підвищують ліквідність нерухомості
3. Позитивні та негативні сторони покупки будинку в передмісті Києва

Перелік графіків і діаграм:

1. Частки типів будівництва в Україні 1 пів. 2020р в порівнянні з 1 пів. 2019 р в натуральному вираженні,%
2. Структура транзакцій по відчуженню прав власності на нерухоме майно в Україні в 2019 рр.
3. Показники ринку офісної нерухомості в 2019-1 пів. 2020 рр.
4. Показники ринку торговельної нерухомості в 2019-1 пів. 2020 рр.

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами