Аналіз ринку кліматичного обладнання в Україні проведено компанією Pro-Consulting у грудні 2023 року. Маркетингове дослідження містить відомості про:
Готовий аналіз ринку кліматичного обладнання в Україні можна придбати на сайті компанії. Також вам може бути цікавим оновлення готового аналізу ринку розумного будинку в Україні або, наприклад, дослідження ринку побутового вентиляційного обладнання в Україні.
Якщо ж ви плануєте аналізувати свій ринок за власним технічним завданням, попередньо ознайомтеся з типовою структурою дослідження ринку.
Моніторинг ринку кліматичного обладнання в Україні дав змогу виявити вподобання під час вибору систем вентиляції та кондиціонування повітря в основних споживчих сегментах: приватні особи, офіси, комерційні комплекси та малі виробничі підприємства.
Приватні особи купують товари ринку кліматичного обладнання в Україні для встановлення їх у квартирі або будинку. В основному купуються спліт-системи, потужність яких достатня для кондиціонування порівняно невеликих побутових приміщень. Власники великої житлової площі можуть купувати мульти спліт-системи. Найчастіше побутовими споживачами ринку кліматичного обладнання в Україні стають люди з доходом середнього рівня або вище, які нещодавно обзавелися власним житлом, сім'ї з дітьми.
Можливо, вам буде цікаво також ознайомитися з результатами аналізу ринку теплої водяної підлоги в Україні. До речі, за аналогічною структурою можна дослідити будь-який ринок України та світу.
Основними споживчими уподобаннями в сегменті В2С ринку кліматичного обладнання в Україні є:
Власники офісних приміщень вибирають на ринку кліматичного обладнання в Україні системи залежно від площі приміщення: від спліт-систем до систем чиллер-фанкойл. Уподобання в цій споживчій групі найчастіше віддаються обладнанню, що має:
Торгові центри, інші комерційні комплекси середніх розмірів, невеликі виробничі підприємства виходять на ринок кліматичного обладнання в Україні для придбання чиллерів або VRF-систем. Для них важливі можливості забезпечення постійної комфортної температури з охопленням усього простору. Ціну вони готові платити середню і вищу.
Споживання на ринку кліматичного обладнання в Україні забезпечується навпіл продукцією вітчизняного виробництва та імпортом.
Найбільший обсяг імпортних товарів на ринок кліматичного обладнання в Україні надходить з Китаю. Ціновий аналіз ринку дав змогу визначити структуру їх вартості для кінцевого споживача.
Ємність ринку кліматичного обладнання в Україні зростає в середньому на 20-25% на рік. Перспективність цього напряму бізнесу приваблює дедалі більшу кількість виробників і дистриб'юторів, які активно конкурують між собою.Характерним трендом розвитку ринку кліматичного обладнання в Україні у 2023 році стало збільшення пропозиції якісних товарів у середній ціновій категорії.
Детально про стан, інвестиційний потенціал, ризики та бар'єри цієї економічної сфери читайте в матеріалах маркетингового дослідження ринку кліматичного обладнання в Україні, розміщеного у магазині готових проєктів компанії Pro-Consulting.
Джерело: Pro-Consulting
Читати також: Ринок будівельних матеріалів в Україні
Підписуйтесь на наш Telegram, щоб бути в курсі аналітичних новин ринків України та світу.