Ринок етилацетату та біоетанолу в Україні та світі: з прицілом на післявоєнне відновлення
2035

Ринок етилацетату та біоетанолу в Україні та світі: з прицілом на післявоєнне відновлення

Аналіз ринку біоетанолу та етилацетату в Україні та світі проведено компанією Pro-Consulting за період 2017-2022 років. Маркетингове дослідження ринку містить його загальні показники та структуру, особливості державного регулювання, параметри виробництва та зовнішньої торгівлі, фактори ціноутворення, споживчий аналіз, тенденції та гіпотези подальшого розвитку галузі. Готовий аналіз ринку та етилацетату та біоетанолу в Україні та світі можна придбати на сайті компанії.

Моніторинг ринку етилацетату свідчить про зростання попиту на цю органічну сполуку, що зумовлено різноманіттям її застосування.. Продукція ринку етилацетату використовується:

  • як розчинник при виробництві фарб, лаків, клеїв, целюлози, штучної шкіри;
  • у харчовій промисловості для екстракції кофеїну з кави та чаю, а також у складі есенцій та ароматизаторів для кондитерських виробів;
  • у фармацевтичній промисловості під час виготовлення ліків;
  • як знежирювач в електротехніці та при виробництві алюмінієвої фольги;
  • у косметичних засобах для зняття лаку.

Більше 2000 готових маркетингових досліджень ринків України та світу – перейдіть до каталогу та знайдіть звіт по своєму ринку.

Найбільшу частку у структурі світового ринку етилацетату має Азіатсько-Тихоокеанський регіон, який відрізняється високою динамікою розвитку галузей-споживачів цього продукту.

Стримуючим фактором зростання ринку етилацетату в Україні та світі є висока вартість сировини та виробничого процесу.

Аналіз ринку біоетанолу показує, що його розвиток пов'язаний із програмами національних урядів з випуску та впровадження в економіку автомобільного палива з відновлюваних джерел.

Готовий аналіз ринку етилацетату та біоетанолу в Україні, Європі та світі (2022 рік) – ознайомтеся зі структурою готового звіту по ринку від Pro-Consulting.

Біоетанол являє собою звичайний етиловий спирт, що отримується з рослинної сировини – кукурудзи, пшениці, інших зернових, цукрової тростини, тирси. Етиловий спирт має вище октанове число, ніж бензин. У автомобілів, які використовують паливо із застосуванням біоетанолу, чистіший вихлоп, тому що в ньому відсутні шкідливі сполуки сірки.

Моніторинг ринку біоетанолу у світі свідчить, що найбільш істотного прогресу у використанні етилового спирту у складі автомобільного палива досягла Бразилія. Бензин у цій країні містить щонайменше 25% біоетанолу.

Вас також може зацікавити готовий аналіз ринку авіаційного палива, метанолу та скрапленого газу в Україні та країнах Європи (2022 рік).

Найбільш істотним чинником впливу на ринок біоетанолу у світі стали карантинні обмеження, запроваджені для боротьби з пандемією COVID-19. За підсумками 2020 року Міжнародне енергетичне агентство зафіксувало скорочення споживання бензину в Євросоюзі на 12,8%, порівняно з попереднім періодом. 2021 року відбулося відновне зростання на 8,4%, а за підсумками 2022-го очікується ще плюс 0,5%. Разом з тим скорочення споживання бензину в ЄС не особливо вплинуло на ринок біоетанолу, оскільки країни збільшували частину етилену в автомобільному паливі для досягнення мети в 10%. Таким чином, обсяг ринку біоетанолу в Євросоюзі в 2021 році збільшився на 5,5% в натуральному вираженні, до 5,44 млрд літрів.

Аналіз ринку похідних метанолу та 1,4 – бутандіолу в Україні та світі (2021 рік) – Pro-Consulting актуалізує це чи будь-яке інше готове дослідження ринку за вашим запитом.

Після початку активної фази війни в Україні різко зросли ціни на сировину для випуску продукції ринку біоетанолу. Проте ще більше зростання цін на неетильований бензин та дизельне паливо підвищило цінову конкурентоспроможність біоетанолу в Європі. Наприклад, 5 липня в автозаправках Франції біоетанол коштував у середньому 0,89 євро за літр, тоді як звичайний 95-й бензин – 2,04 євро, а дизельне паливо – 2,13 євро. Незважаючи на це, уряди європейських країн послаблюють вимоги щодо використання етанолу в бензинах через скорочення ринку зернових після зниження обсягів постачання з України та Росії.

Також ознайомтеся з анотацією та структурою готового аналізу ринку спирту в Україні (2021 рік).

За результатами маркетингового дослідження ринку етилацетату та біоетанолу в Україні та світі зроблено висновки щодо наявності значного інвестиційного потенціалу у сегменті випуску етилацетату як для власного споживання, так і на експорт. Внутрішній ринок етилацетату підніметься після закінчення бойових дій та початку відновлення країни. Перспективи зростання експорту підвищилися після надання Україні статусу кандидата на вступ до ЄС.

Виведення нових гравців на ринок біоетанолу в Україні є доцільним у міру подолання нинішньої кризи, спричиненої зростанням цін та дефіцитом сировини. Найбільш ефективним шляхом отримання виробничих потужностей у цьому секторі аналітики вважають приватизацію заводів концерну «Укрспирт» після її розблокування.

Більш детальну інформацію про поточний стан та перспективи ринку етилацетату та біоетанолу в Україні та світі можна отримати з матеріалів готового маркетингового дослідження, розміщених в онлайн-магазині компанії Pro-Consulting.

Замовити аналіз ринку за своїм технічним завданням можна, скориставшись контактними даними.

Джерело: Pro-Consulting

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами