Ринок автозапчастин в Україні: середній вік імпортованих автомобілів - понад 10 років
45

Ринок автозапчастин в Україні: середній вік імпортованих автомобілів - понад 10 років

Аналіз ринку автозапчастин в Україні проведено компанією Pro-Consulting у березні 2024 року. Маркетингове дослідження дало змогу отримати відомості про:

  • фактори, що мають найбільший вплив на ринок автозапчастин в Україні, тенденції та проблеми його розвитку;
  • загальні показники і ємність даного ринку за період 2016-2023 років;
  • сегментацію ринку автозапчастин в Україні за видами та походженням товарів;
  • державне регулювання сфери бізнесу та перспективи його реформування;
  • діяльність і розподіл часток основних операторів ринку автозапчастин в Україні;
  • обсяги та структуру зовнішніх поставок цільової продукції;
  • споживання товарів ринку автозапчастин в Україні та ефективності каналів продажів;
  • інвестиційну привабливість ринку автозапчастин в Україні з урахуванням наявних ризиків і бар'єрів;
  • прогнозний стан галузі у 2024-2027 роках.

Готовий аналіз ринку автозапчастин в Україні можна придбати на сайті компанії. Також вас може зацікавити оновлення готового звіту по ринку автомобілів б/в або звіту по ринку мастильних матеріалів в Україні.

Якщо ж ви плануєте аналізувати ринок за власним техзавданням, збережіть собі посилання на типову структуру дослідження ринку.

Моніторинг ринку автозапчастин в Україні свідчить про те, що 2023 року ця сфера бізнесу мала позитивну динаміку розвитку. Це зумовлено збільшенням імпорту вживаних автівок та зношенням придбаних авто, погіршенням стану доріг та загальним відновленням ринку після спаду у 2022 році.

Постачання товарів на ринок автозапчастин в Україні

Імпорт залишається головним джерелом автозапчастин на українському ринку. Основними експортерами є країни Європи. Вони постачають на ринок автозапчастин в Україні складні вузли та механізми, як-от гальма, коробки передач, мости та елементи підвіски. Ключові вузли та агрегати надходять з країн походження автомобілів: Німеччини, Японії, Південної Кореї, Чехії та інших. З Китаю і Тайваню здебільшого імпортуються елементи кузова і різні неоригінальні товари-витратники.

Повідомляємо вам, що понад 2600 готових аналізів ринків України та світу доступно в каталозі готових проєктів. Будь-який звіт може бути актуалізований за вашим запитом.

Українське виробництво продукції на ринок автозапчастин

Деталі українського походження займають незначну частку на міжнародному ринку. У нашій країні виробляють переважно запчастини для кузовів (переважно для тракторів і зварні каркаси), глушники та вихлопні труби, а також запасні частини для автотракторної техніки. Виробництво подушок і ременів безпеки в Україні майже не розвинене. Якщо ви шукайте інформацію щодо ринку в інтернеті, але не можете її систематизувати і проаналізувати, зв'яжіться з нами - ми поставимо правильні запитання і допоможемо скласти техзавдання - контакти.

Споживча сфера

Споживчий аналіз ринку автозапчастин в Україні засвідчив, що 2021 року обсяги імпорту автомобілів сягнули свого максимуму за останнє десятиліття, однак після початку великої війни поставки автотранспорту з-за кордону суттєво скоротилися. У 2023 році в Україну ввезено 377 тисяч транспортних засобів, що вдвічі менше порівняно з 2021 роком. Середній вік імпортованих автомобілів у 2023 році становить понад 10 років. Цей фактор є одним із каталізаторів попиту на товари ринку автозапчастин в Україні.

Найпопулярнішими марками автомобілів, ввезеними 2023 року, стали Volkswagen, Renault, Skoda і Nissan, на які припадає понад 27% усього імпорту. Серед найпоширеніших моделей можна виділити Volkswagen Golf, Renault Megane, Skoda Octavia, Volkswagen Passat і Nissan Qashqai.

За результатами дослідження зроблено висновок, що ринок автозапчастин в Україні демонструє позитивну динаміку у 2023 році завдяки збільшенню імпорту старих автомобілів, зносу наявних авто та загальному відновленню після спаду 2022 року. Основні поставки автозапчастин йдуть з європейських країн, Китаю і Тайваню. Українське виробництво автозапчастин займає невелику частку на світовому ринку, і імпорт автомобілів у 2023 році значно скоротився порівняно з 2021 роком. Незважаючи на це, ринок автозапчастин в Україні продовжує розвиватися, адаптуючись до поточних умов.

Докладні відомості про стан цієї сфери бізнесу, її вигідність та інвестиційну привабливість із зазначенням наявних ризиків, бар'єрів і можливостей можна отримати з матеріалів маркетингового дослідження ринку автозапчастин в Україні, доступного у магазині готових проєктів компанії Pro-Consulting.

Джерело: Pro-Consulting

Читати також: Ринок альтернативного дизельного палива

Дата розміщення: 31.10.2024
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами