Перспективні галузі для співпраці між Україною та Бразилією: не кавою єдиною
2590

Перспективні галузі для співпраці між Україною та Бразилією: не кавою єдиною

Перспективні галузі для співробітництва між Україною та Бразилією вивчалися компанією Pro-Consulting у вересні 2020 року. В процесі маркетингового дослідження велику увагу приділено галузям нашої країни, які мають значний експортний потенціал, а також сферам економіки, де спостерігається залежність від імпортних поставок. Готовий аналіз перспективних галузей для співпраці між Україною та Бразилією можна придбати на сайті компанії.

Можливо вам буде корисна аналітика з анотації до готового аналізу інвестиційної привабливості України (2020р.) - прочитайте

Моніторинг галузей України дозволив виділити наступні сектори економіки, перспективні для організації експорту в Бразилію:

  • Агропромисловий комплекс;

Сільське господарство України в даний момент є однією з головних сфер економіки. Воно формує близько 10% ВВП, а частка продукції АПК в експорті доходить до 40% від загального обсягу. Аналіз сільськогосподарського ринку України показує, що в 2019 році експорт продукції тваринництва і рослинництва перевищував імпорт в 8-12 разів. Вихід на ринок Бразилії дозволить поліпшити ці нинішні показники.

Ознайомтеся з каталогом готових аналізів ринку с/г та АПК

  • виробництво добрив;

країна має значні виробничі потужності з випуску азотних добрив. У минулому році зростання виробництва за всіма основними товарними позиціями, таким як аміачна селітра, карбамід, КАС, склало від 77% до 87%.

Базовим трендом галузі є створення безбаластних, водорозчинних добрив. Їх ринок росте з середньою динамікою 7-10% в рік, а інвестиції в інновації щорічно збільшуються в два-три рази.

Прочитайте про ринок насіння, добрив і засобів захисту рослин в дрібній фасовці в Україні

  • гірничо-металургійна галузь;

Цей сектор економіки є провідною складовою індустріального комплексу країни, забезпечуючи 12% ВВП і 26% надходжень від експорту. Разом з тим, потенціал гірничо-металургійного комплексу України ще далеко не вичерпаний і налагодження співпраці з Бразилією допоможе його реалізації. Так, за станом на 12 серпня 2020 року в нашій країні простоювало по три доменних і мартенівських печі, три конвертери, 10 електропечей і одна машина безперервного лиття заготовки.

Також прочитайте про аналіз експорту як складову аналізу ринку

Що стосується галузей, перспективних для організації імпорту з Бразилії в Україну, то компанією Pro-Consulting проаналізовані потреби нашої країни в іноземній продукції і складена структура імпорту станом на 2019 рік.

На сайті доступний до покупки готовий звіт з результатами аналізу перспективних галузей для співпраці між Україною та Бразилією (2020р.) - ознайомтеся зі структурою документа

Проведений аналіз імпорту з Бразилії свідчить про скорочення його загального обсягу. У той же час, виявлено тренд збільшення поставок в окремих товарних групах. Факторами цього зростання є:

  • скорочення в Україні видобутку і переробки нафти;
  • зменшення в нашій країні поголів'я великої рогатої худоби;
  • підвищення попиту на каву і екзотичні фрукти.

Ознайомтеся з матеріалом про аналіз імпорту - ми можемо застосувати його до будь-якого ринку, що вас цікавить

Детальніше про результати аналізу перспективних галузей для співпраці між Україною та Бразилією читайте в матеріалі готового маркетингового дослідження, розміщеного в онлайн магазині Pro-Consulting.

Якщо у вас є ще пара хвилин, прочитайте матеріал про результати аналізу впливу кризи та карантину на АПК в Україні

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

Дата розміщення: 20.11.2020
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами