Від піонерів до мільйонерів: підготовлений бізнес-план підприємства по переробці макулатури
3919

Від піонерів до мільйонерів: підготовлений бізнес-план підприємства по переробці макулатури

За сотні років, що минули з часу винайдення паперу, цей матеріал зайняв міцні позиції в процесі забезпечення життєдіяльності людини. Навіть з розвитком цифрових безпаперових технологій люди не поспішають від нього відмовлятися. Особливо затребувана в сучасному світі картонна упаковка і тара.

Можливість вторинної переробки паперу дозволяє знизити собівартість продукції і зменшити навантаження на природу. Сировиною для сучасних картонно-паперових підприємств на 90% є макулатура. Якщо налагодити збір та належну переробку паперових відходів, то валюта, яка щорічно витрачається на імпорт макулатури, залишиться в країні.

Як видно з наведених даних, ще приблизно половина обсягу ринку паперової вторсировини не освоєна вітчизняними учасниками. З урахуванням же прогнозів розвитку української паперової промисловості, її майбутні потреби в макулатурі оцінюються в один мільйон тонн. Тому вкладення коштів у створення підприємств із заготівлі та переробки макулатури вигідно як з точки зору сьогоднішнього дня, так і з урахуванням перспективи зростання ринку.

Аналітиками Pro-Consulting розроблений бізнес-план по організації виробничого комплексу з переробки макулатури в тюки, зручні для подальшої поставки виробникам паперової продукції. Пропускна здатність - до 14-ти тонн макулатури в годину.

Для реалізації проекту буде потрібно $ 1,3-1,35 млн, з яких мільйон піде на придбання і установку устаткування. Згідно розрахованої фінансової моделі роботи підприємства, на максимальну потужність воно вийде на третій рік роботи. Річний обсяг переробки при цьому складе понад 42,3 тис. тонн, а виручка - майже 5,59 млн доларів.

Рентабельність продажів переробного комплексу буде знаходиться на рівні 8,5%, що дозволить отримувати більш восьми центів чистого прибутку з кожного долара прибутку. Окупляться вкладені в проект кошти менш ніж за чотири роки (46,1 місяця) з моменту його старту. При цьому потрібно враховувати ті обставини, що перші півроку підуть на процес створення підприємства, а ще півтора займе його вихід на оптимальні показники завантаження потужностей.

 

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

Дата розміщення: 02.05.2019
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами