Огляд ринку вантажних причепів України
1942

Огляд ринку вантажних причепів України

Різноманітність видів вантажних процесів на українському ринку обумовленоз відмінностями типів вантажів, що перевозяться, а також різними вимогами, що пред'являються до техніки логістичними та виробничими компаніями.
Для перевезення сухих вантажів вибирають класичні причепи або напівпричепи. Більш дешевими і популярними у покупців є напівпричепи. Їх привабливість визначається такими перевагами, як:
• менша витрата палива;
• велика маневреність автотранспорту, за рахунок чого спрощується процес перевезення;
• доступність ремонту і обслуговування;
• широкий модельний ряд.
Незважаючи на всі переваги напівпричепів, є своя ніша на ринку і у причепів. Вони використовуються для перевезення великотоннажних вантажів. В Україні найбільш популярні причепи торгових марок SCHMITZ, KRONE, KOEGEL.
Якщо покупець працює з насипними вантажами, наприклад, при проведенні будівельних робіт, він часто вибирає причіп з самоскидом. Незважаючи на те, що ціна такої техніки істотно вище, ніж звичайної, без самоскида, але зручність і простота роботи при її використанні значно підвищуються. На нашому ринку найкраще продаються самоскиди BODEX, WIELTON і SCHMITZ.
Компаніям, що перевозять заморожені продукти, не обійтися без причепа-рефрижератора. Найбільше такі вантажоперевізники звертають увагу на рефрижератори торгових марок SCHMITZ, KRONE, SAMRO.
Швидкопсувні продукти дуже чутливі до різких перепадів температури. Тому, для перевезення таких вантажів необхідні ізотермічні причепи, обшиті теплоізоляційними матеріалами. Популярними торговими марками в цьому сегменті причіпний продукції є SCHMITZ, KRONE, KOEGEL.
На дорогах нашої країни можна часто зустріти причепи-цистерни MERCERON, MAGYAR і TRAILOR, за допомогою яких забезпечується безпечне транспортування на довгі відстані різних рідин.
Автовиробники і дилери використовують напівпричепи-автовози для транспортування автомобілів. Для переміщення важкої техніки незамінні ваговози.
Найчастіше переміщення вантажів в Україні здійснюють спеціалізовані логістичні компанії, які і є основними покупцями вантажних причепів. Виробничі підприємства набувають лише близько 18% від загального обсягу продажів такої техніки.

 

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами