Будинок, який завжди з тобою: як з безлічі варіантів наметів вибрати відповідний?
2515

Будинок, який завжди з тобою: як з безлічі варіантів наметів вибрати відповідний?

Наближається літо, а разом з ним все ближче і період масових відпусток. Це той час, коли трудяща людина нарешті може не тільки відпочити, а й задовольнити свою спрагу нових знань і вражень. А яким чином можна наситити цю спрагу краще, ніж туризмом? І коли ми говоримо про туризм, то не маємо на увазі злітати на тиждень до Туреччини або пожити в пансіонаті на Бердянській косі. Йдеться про класичний піший, ну або велосипедний, туризм, оспіваний ще відомими бардами. В Україні є чимало місць, гідних відвідування з наметом.

От саме про намет необхідно подумати майбутньому туристу перш за все. Від правильного вибору цього переносного притулку буде залежати ступінь насолоди подорожжю, а іноді навіть життя і здоров'я туриста. Сучасні намети дозволяють цілком комфортно себе почувати навіть в несприятливих погодних умовах. Вже майже пішли в минуле вантажні будиночки з брезенту. Їм на зміну прийшли легкі й надійні каркасні конструкції у вигляді півсфери або напівбочки, які нескладно встановити протягом декількох хвилин навіть одній людині.

Сучасний асортимент туристичних наметів дуже широкий. Їх ціни варіюються в межах від десяти до тисячі доларів за одиницю, тому українському, як правило, небагатому туристу важливо вибрати оптимальне співвідношення виробу за ціною і якістю. На що ж слід звертати увагу при цьому? 

По-перше, краще віддавати перевагу двошаровим наметам перед одношаровими. У таких конструкціях спальне місце відділене від зовнішнього тенту. Це створює більш комфортні умови для перебування в наметі. Внутрішнє відділення добре провітрюється, на його стінках не утворюється конденсат, а все навантаження від зовнішнього середовища, будь то дощ або вітер, візьме на себе тент. 

До речі, про дощ. Кожен намет має свій параметр водостійкості, який позначається, в міліметрах. Цей показник інформує про те, якої висоти стовп води може витримати тент. Чим він більший, тим намет захищеності, а й, одночасно, дорожче. Оскільки у нас інтенсивні тропічні зливи йдуть ще досить рідко, то для літнього відпочинку цілком згодиться виріб з водостійкістю 1500 мм. Можна, звичайно, і менше, але при цьому вже буде зростати ризик промокнути. При кемпінговому варіанті відпочинку автолюбителів це не страшно, але в умовах класичного туризму може бути досить неприємно. 

Так само звертайте увагу на наявність антимоскітної сітки. Нею повинні бути обладнані хоча б вхідні двері, а краще якщо з неї буде виконана вся внутрішня частина намету, крім підлоги. Це дозволить спати при відкритих дверях тамбура в задушливі літні ночі, залишаючись недосяжним для кровопивць. 

Ось основні особливості туристичних наметів, на які слід звертати увагу при їх виборі. Досвідчені туристи можуть вам підказати набагато більше різних нюансів: це й особливості матеріалів виготовлення каркаса і тенту; це і дно, яке повинно бути максимально щільним і водонепроникним; це і розтяжки, що світяться в темряві, щоб не перечепитись через них; і наявність внутрішніх кишень для зберігання дрібних предметів і документів; і багато іншого. Бажаємо вам гарного відпочинку та яскравих вражень!

 

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

Дата розміщення: 03.05.2019
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами