Бізнес-план вирощування равликів: сухопутні морепродукти з дачної ділянки
4105

Бізнес-план вирощування равликів: сухопутні морепродукти з дачної ділянки

Аналітиками компанії Pro Capital Investment складений бізнес-план вирощування равликів в Україні. Даний проект дозволяє створити в нашій країні прибуткове господарство, продукція якого користується зростаючим попитом на внутрішньому та міжнародному ринках. Бізнес-план вирощування равликів можна придбати в магазині готових бізнес-планів на сайті компанії.

Страви з виноградних равликів відомі з давніх часів, але вони належать, в основному, до середземноморської кухні. Особливо люблять равликів у Франції, де з них готують відомі вишукані страви під загальною назвою ескарго. В Україні равликів в минулому не їли, хоча у нас їх багато. Однак, глобалізація сучасного світу, активна міграція народів поширюють традиції використання равликів в їжу по всьому світу. Попит на них зростає в Німеччині, США, Китаї, Японії та в інших країнах, зокрема й в Україні.

Замовити бізнес-план по стандартам UNIDO

Виявилося, що виноградні равлики дуже смачні, поживні і корисні для здоров'я. У них міститься багато цінного білка і відсутній холестерин, вони не викликають алергії і багаті амінокислотами і біологічно активними речовинами. Тому равлики, крім кулінарії, використовуються ще й для приготування косметичних і фармацевтичних препаратів.

Сучасний світовий ринок равликів оцінюється приблизно в 12 млрд доларів США, але попит щорічно випереджає пропозицію приблизно на 30-40%, і, за оцінками експертів, цей ринок збалансується не раніше, ніж через десятиліття. З усього обсягу реалізованих сьогодні равликів 75% збирається в дикій природі і 25% вирощується на фермах. Україна також внесла свою лепту в постачання равликів закордонним гурманам, експортувавши в минулому році 347 тон цієї продукції. Майже всі равлики з нашої країни були поставлені в живому вигляді в Литву і Польщу, де їх допрацювали до європейського товарного вигляду. Через відсутність обладнання та доступу до кінцевого споживача, більшість вітчизняних равликових підприємців не можуть в повній мірі реалізувати ринковий потенціал своєї продукції. В даний час в країні працює тільки одна компанія, якій вдалося налагодити повний цикл виробництва.

Ознайомитися з анотацією до готового дослідження ринку їстівних жаб і равликів України за 2018 рік так само можна на нашому сайті

Наявність такої перспективної і малозайнятої ніші в Україні і спонукало фахівців Pro Capital Investment розробити бізнес-план підприємства з вирощування і реалізації равликів продуктивністю дві тони на рік.

Для створення равликової ферми потрібна ділянка землі площею всього сім соток, її придбання включене в суму необхідних інвестицій, що становить 51 тис. євро. На ділянці необхідно побудувати виробничу будівлю площею 300 м2, обладнати молюскарій, підвести всі необхідні комунікації та інженерні мережі. Якщо в інвестора вже є підключена ділянка, то сума витрат на облаштування ферми значно скорочується.

Замовити дослідження ринку можна тут

Відповідно до фінансових розрахунків, виконаних в рамках бізнес-плану равликової ферми, її рентабельність продажів складе 46,5%, тобто кожен виручений за равликів євро буде приносити більше 46 центрів чистого прибутку. Така висока рентабельність дозволить окупити всі вкладення в дуже стислі терміни.

 

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

Дата розміщення: 24.12.2019
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами