Бізнес-план вирощування нуту: не будемо сперечатися про смаки, краще заробимо на їх задоволенні
4958

Бізнес-план вирощування нуту: не будемо сперечатися про смаки, краще заробимо на їх задоволенні

У компанії Pro Capital Investment складений бізнес-план вирощування нуту в Україні. Інвестиційна привабливість даного проекту підтверджується попередньо проведеним аналізом переважаючих трендів на світовому ринку цієї зернобобової культури. Бізнес-план вирощування нуту можна придбати в розділі готових бізнес-планів на сайті компанії.

Бізнес-план за стандартами UNIDO

Незважаючи на те, що нут не користується особливою популярністю серед українського населення, ця культура, яка називається ще турецьким горохом, становить значну частину раціону населення Азії, Близького Сходу та Північної Африки. Разом з потоками мігрантів, попит на нут перемістився і в Європу. Головним світовим виробником і одночасно споживачем нуту є Індія, також ключовими учасниками даного ринку стали Пакистан і Австралія.

Українські фермери спочатку скептично ставилися до вирощування нуту, оскільки у нас є більш врожайні бобові культури, такі як горох і квасоля. Однак, добре порахувавши прибутковість виробництва нуту, а на початку 2018 року його тонна коштувала до 1100 доларів, багато вітчизняних аграріїв стали розширювати площі нутових посівів. В результаті збір нуту в Україні в 2017 році втричі перевершив показник 2016- го.

З іншими проектами в галузі сільського господарства і АПК ви можете ознайомся в розділі готових бізнес-планів на нашому сайті

При розгляді питання інвестування коштів у вирощування нуту необхідно враховувати такі особливості цього напрямку бізнесу:

  • нут, як і всі зернобобові, є прекрасним елементом сівозміни, оскільки збагачує ґрунт азотними сполуками;
  • внутрішнє споживання нуту в Україні знаходиться на низькому рівні, тому необхідно орієнтуватися на експорт;
  • найбільший попит на світовому ринку користується нут сорти kabuli калібром 8+;
  • максимальний прибуток від продажу нуту можна отримати, якщо враховувати сезонні коливання цін на нього на міжнародному ринку, при цьому необхідно звертати увагу на посівний календар нуту в країнах-виробниках.

Бізнес-план вирощування нуту в Україні був розроблений з урахуванням описаних вище особливостей, тому організоване згідно нього підприємство буде працювати з максимально можливою ефективністю.

У структурі інвестиційних витрат за проектом найбільш ємними статтями є придбання техніки і проведення посівної кампанії.

На нашому сайті можна купити готове дослідження ринку галузі АПК і сільського господарства

Відповідно до фінансових розрахунків, проведених в рамках бізнес-плану вирощування нуту, рентабельність продажів новоствореного господарства може досягати 50% за умови сприятливої ​​кон'юнктури ринку. Всі витрачені на організацію бізнесу кошти повернуться у вигляді прибутку протягом двох років.

 

Компанія Pro-Consulting підготувала для Вас короткий перелік готових проектів на дану тему. Ознайомитися з проектами можна за посиланнями:

дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами