Бізнес-план комплексу з переробки меду в Україні підготовлений компанією Pro Capital Investment з метою реалізації інвестиційного проекту в ринковій ніші з високою інвестиційною привабливістю, визначеною за результатами аналізу ринку меду в Україні та за кордоном. Готовий бізнес-план підприємства по переробці меду в Україні можна придбати на сайті компанії.
Україна є одним зі світових лідерів з виробництва меду. Якщо обсяг міжнародного ринку цього корисного продукту оцінюється ФАО в 690,3 тис. тон, то близько 60-70 тис. тон з нього припадає на нашу країну.
Ознайомтеся з типовою структурою бізнес-плану за стандартами UNIDO
Також почитайте про бізнес-план виробництва рослинного молока в Україні
Головними факторами, що впливають на збір і якість меду в Україні, є:
У червні 2019 року уряд України затвердив нові стандарти якості меду, що відповідають нормам Євросоюзу. Це відкрило більш широкі можливості для експорту, але водночас вимагає від бджолярів додаткових інвестицій. Наприклад, для отримання еко-сертифікату, що значно підвищує ціну продукту, необхідно переходити на дерев'яні вулики. Важливу роль також відіграє правильна підготовка і упаковка зібраного меду.
На сайті доступний до покупки готовий бізнес-план підприємства по переробці меду - ознайомтеся зі структурою типового бізнес-плану за стандартами UNIDO
Бізнес-план підприємства по переробці меду в Україні від компанії Pro Capital Investment передбачає створення виробничого комплексу потужністю 20 тон на добу. Сировину для переробки планується закуповувати у невеликих приватних пасік, якість меду яких відповідає стандартам. Для цього підприємство необхідно розмістити в екологічно чистому регіоні з безліччю дрібних виробників.
Можливо, вас зацікавить бізнес-ідея виробництва ефірних масел в Україні
У структурі первинних інвестицій найбільшу частку займають кошти для закупівлі меду - 63,6%, придбання виробничої лінії займає 19,1% загальної суми, обладнання складу - 7,7%.
Згідно бізнес-плану комплексу з переробки меду, його допроектний період складе дев'ять місяців, після чого підприємство запрацює на повну силу. Дисконтований період окупності бізнесу - трохи більше одного року (13,3 місяця).
Якщо ви підбираєте бізнес-ідею для вкладення коштів, прочитайте також про створення підприємства з торгівлі спеціями