in stock

Огляд ринку спирту в Україні. 2020 рік

Загальна характеристика
Дата підготовки: Червень 2020 року
Кількість сторінок: 10, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 8
Таблиць: 1
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: українська, російська, англійська
5600 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Аналітиками Pro-Consulting підготовлено дослідження ринку спирту в Україні. Проведено аналіз обсягів виробництва спирту в період 2015 - 2019 рр. Також в звіті представлені особливості споживання на ринку, а також перспективні тенденції розвитку ринку. Крім того, проаналізована зовнішня торгівля на ринку спирту, виділені і сегментовані основні і перспективні після демонополізації оператори на ринку спирту в Україні. Проведено SWOT- і PESTLE-аналіз ринкового спрямування, виділені основні ризики і бар'єри виходу на ринок.
До сьогоднішнього дня спиртова промисловість перебувала в незадовільному стані і вимагала істотних реформ, тому був прийнятий закон про скасування державної монополії на виробництво та реалізацію спирту, яка не сприяла розвитку ринку, з огляду на його потенціал.
Протягом періоду 2015-2019 років відбулося суттєве скорочення обсягів виробництва спирту етилового в Україні. Річні темпи спаду варіювалися від 6 до 15%.


Основними причинами спаду виробництва спирту етилового в натуральному вираженні в 2015-2019 роках були: низький рівень рентабельності спиртової галузі в зв'язку з неповною завантаженістю виробничих потужностей спиртових підприємств; зміни в податковій політиці; наявність проблем у постачанні сировини на підприємства.
На сьогоднішній день, спирт як сировина направляється в більшості на виробництво лікеро-горілчаних напоїв. Недостатнє регулювання державою легального обігу спирту та алкогольної продукції привело до появи багаторівневої «тіньової» системи від виробників спирту до виробників і торговців лікеро-горілчаною продукцією. Держава, шляхом підняття ставки акцизного податку на спирт і алкогольні напої не мотивувало виробників, а навпаки посилювало позиції «тіньового» сектора. Основна причина існування неофіційного ринку - низька якість управління керівників на державних підприємствах, корумпованість, обмеженість ринку однієї збутової галуззю та ін.
Скасування монополії держави і припинення суворого державного контролю дадуть можливість приватному сектору реалізовувати потенціал галузі. Вступ в силу цього закону посприяє розвитку ринку: припливом капітальних інвестицій на спиртові заводи, «детінізації» ринку, збільшення виробництва та експорту спирту.

 

Детальний зміст:

1. Загальна характеристика ринку спирту в Україні
2. Загальні показники ринку, розрахунок ємності ринку в 2015-2019 рр.
3. Зовнішня торгівля на ринку
4. Висновки

Перелік таблиць:

1. Динаміка показників місткості ринку спирту в Україні в 2015-2019 роках, тис. тонн

Перелік графіків і діаграм:

1. Структура використання спирту етилового в Україні в 2015 і в 2019 рр., %
2. Динаміка виробництва горілки в Україні в 2015 - 2019 роки., в натуральному вираженні, млн л
3. Динаміка ємності ринку спирту з урахуванням «тіні» в Україні в 2015-2019 роках, тис. тон
4. Динаміка обсягів експорту етилового спирту з України в 2015-2019 рр., в натуральному і грошовому вираженні, тис. тон і млн дол. США
5. Географія експорту етилового спирту з України в 2015, 2018 і 2019 роки., в натуральному вираженні,%
6. Динаміка обсягів імпорту етилового спирту в Україну в 2015-2019 рр., в натуральному і грошовому вираженні, тис. тон і млн дол. США
7. Географія імпорту етилового спирту в Україну в 2015 і 2019 роки, в натуральному вираженні, %
8. Прогнозні показники ємності ринку спирту в Україні в 2020-2023 рр., тис. тон

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами