in stock

Дослідження ринку складських приміщень у Київській області. 2022 рік

Дослідження ринку складських приміщень у Київській області. 2022 рік
Загальна характеристика
Дата підготовки: Лютий 2022 року
Кількість сторінок: 5, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 1
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: українська, російська, англійська
6400 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Компанія Pro-Consulting підготувала огляд ринку складських приміщень у Київській області. Проаналізовано основні тенденції розвитку ринку складських приміщень в Україні, виокремлено п'ятірку провідних українських компаній у галузі, а також основні точки зростання попиту на ринку.
Інтерес та актуальність дослідження ринку складських приміщень в Україні обумовлений дефіцитом якісної пропозиції на тлі активного орендного попиту на нерухомість. Київська область є основним хабом, де сконцентровано найбільшу кількість складських приміщень у країні.
Говорячи про загальні тенденції на даному ринку, то явним лідером попиту в даному сегменті залишається рітейл, частка якого становить приблизно 63%. Щодо попиту на аутсорсинг за видами послуг в Україні, то тут переважають міжнародні перевезення. Також затребуваними є внутрішні перевезення, складування, експедирування та митні послуги.


Попит на ринку забезпечується стабільною динамікою розвитку онлайн-торгівлі, логістичних компаній, служб доставки та сектором продуктового рітейлу. Проте, пропозиція на ринку представлена переважно складами нижчого класу і є значний дефіцит складів високого класу.
З початком повномасштабної війни з росією на території України логістичні ланцюжки зазнали значних змін. Основними факторами, що вплинули, стали розбомбленість певної частини складських приміщень і небезпечність окремих маршрутів.

Детальний зміст:

1. Тенденції ринку складських приміщень в Україні
2. Основні точки зростання попиту на ринку (за видами та категоріями)
3. Висновки

Перелік графіків і діаграм:

1. Затребуваність аутсорсингу окремих видів послуг у логистиці

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами