in stock

Аналіз ринку послуг складської обробки і зберігання в деяких регіонах України. 2018 рік

Загальна характеристика
Дата підготовки: Жовтень 2018 року
Кількість сторінок: 27, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Таблиць: 7
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: російська
9500 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Аналітики компанії Pro-Consulting у вересні 2018 року провели аналіз ринку послуг складської обробки і зберігання в деяких регіонах України. У роботі були представлені основні оператори з надання послуг складської обробки і зберігання в Київській, Рівненській та Львівській областях, їх адреси, інформація про наявність вільних складських комплексів класу А, А +. Також в роботі описані види послуг, що надаються кожним з операторів, плани з будівництва нових складських комплексів в досліджуваних регіонах до 2020 року. Крім того, проаналізовано ціни на послуги складської обробки і зберігання основних операторів ринку в досліджуваних регіонах України, відгуки про операторів на предмет надання послуг складської логістики, визначені найбільш привабливі для співпраці оператори.

Розвиток складської нерухомості в Україні почався відносно недавно. Стримуючим фактором розвитку складського будівництва багато років був низький рівень орендних ставок, який був причиною довгого періоду окупності складського комплексу (близько 10 років) і низької ставки капіталізації.

Більшість складських комплексів в Україні розміщені на території Київської області і в великих містах країни, в тому числі у Львові. Розташування логістичних компаній в великих містах або поблизу них пояснюється близькістю до митних терміналів, аеропортів, портів, основних автомобільних трас і магістралей, а також - до промислових підприємств, які користуються послугами логістичних компаній.

Складські приміщення в невеликих містах представлені переважно переобладнаними приміщеннями старої забудови, власними складськими комплексами компаній. У невеликих регіональних містах на сьогоднішній день гостро відчувається нестача якісних складських комплексів. Ринок залишається якісно ненасиченим.

Крім того, на ринку спостерігається низький рівень введення нових площ разом зі зростаючим попитом з боку орендарів, які розширюють свої площі.

Основні оператори ринку складської обробки і зберігання в Україні надають широкий спектр складських послуг, додаткові послуги.

Зростанню привабливості інвестування в регіональний складської ринок сприятимуть стійке зростання бізнес настроїв, стабілізація економіки в країні, збільшення орендних ставок.

Детальний зміст:

1. Основні оператори з надання послуг складської обробки і зберігання в розрізі регіонів України (Київська область, Рівненська область, Львівська область):
• Перелік операторів по областям і їх короткий опис
• Адреси операторів і складських комплексів, наявність комплексів класу А, А +
2. Деталізація по кожному оператору за видами послуг складської обробки і зберігання в розрізі регіонів. Наявність порожніх площ - за наявністю інформації в розрізі операторів ринку. Плани з будівництва нових складських комплексів в досліджуваних регіонах до 2020 року - на підставі публічних даних
3. Аналіз цін на послуги операторів з надання послуг складської обробки і зберігання в розрізі регіонів України (Київська область, Рівненська область, Львівська область):
3.1. Середні ціни на послуги складської обробки і зберігання
3.2. Порівняння цін, отриманих в ході аналізу, а також відгуки про операторів на предмет надання послуг складської логістики на підставі публічних даних і визначення найбільш привабливих операторів

Перелік таблиць:

1. Адреси основних операторів ринку послуг складської обробки і зберігання, представлених в обраних регіонах України
2. Характеристики складських приміщень класів А і A +
3. Сегментація основних операторів ринку за класами комплексів, за наявністю комплексів класів А, А +
4. Види послуг складської обробки і зберігання основних операторів в розрізі розглянутих регіонів
5. Наявність вільних площ у основних операторів ринку за адресами
6. Середні ціни на послуги складської обробки і зберігання основних операторів ринку в обраних регіонах України
7. Рейтинг та відгуки про роботу основних операторів в сфері надання послуг складської логістики в обраних регіонах

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами