Андрій Мокряков, Pro-Consulting: В Україні подешевшав «борщовий набір», а восени вже прогнозується подорожчання продуктів. ТК
1264

Андрій Мокряков, Pro-Consulting: В Україні подешевшав «борщовий набір», а восени вже прогнозується подорожчання продуктів. ТК "Київ"

Які фактори впливають на ціноутворення в Україні? Чи залежать ціни від курсу валют? А також - Ціни на овочі і фрукти – на що зменшуються, а збільшуються. В Україні подешевшав «борщовий набір», а восени вже прогнозується подорожчання продуктів - про це розповідає Андрій Мокряков, аналітик компанії Pro-Consulting в програмі "У центрі уваги" на телеканалі "Київ".

Дата розміщення: 05.09.2016
дивитися наступну новину

Інші новини

Будь ласка, оберіть мову:
Зв'язатися з нами
Подати заявку
Юридична особа
ФОП

Програма розстрочки

Сума, грн

Неправильна вартість

ЄДРПОУ *

Неправильний ЄДРПОУ

Ім'я представника компанії *

Обов'язкове поле Ім'я має бути вказане кирилицею

Телефон *

Неправильний номер телефону

Пошта *

Неправильний email

Коментар

Спочатку погодьтеся з умовами надання послуг та політикою конфіденційності
Заявку успішно подано!
Перейдіть за посиланням, щоб увійти в особистий кабінет та слідкувати за заявкою: https://web.edilo.com.ua/login
На жаль, сталася помилка
Вашу заявку не вдалося відправити, спробуйте ще раз, або зверніться в службу підтримки