in stock

Аналіз цін на нерафіновану соняшникову олію в Україні. 2022 рік

Загальна характеристика
Дата підготовки: Грудень 2022 року
Кількість сторінок: 5, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 1
Таблиць: 1
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: українська, російська, англійська
11400 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Аналітики Pro-Consulting провели аналіз цін на нерафіновану соняшникову олію у 2019-2020 рр. У процесі дослідження виділено основні тенденції на ринку соняшникової олії та фактори впливу на ціну, наведено динаміку цін на різних біржах, розраховані середні ціни на продукцію за період 2019-2020 рр.

З кожним роком в Україні спостерігається зростання виробництва олії, що пов'язано з високим та стабільним попитом на світовому ринку.

У 2019/20 маркетинговому році обсяги виробництва соняшникової олії зросли на 26,5%, порівняно з минулим періодом. Загалом олійно-жирова галузь у даному періоді продемонструвала зростання по більшості показників виробництва.

2020 року ринок почав активно розвиватися, ціни на олію зросли, і експортери цього продукту різко активізувалися. Варто зазначити, що зросла частка олій та жирів у загальному експорті продуктів харчування в Україні.

Наприкінці 2020 року спостерігалась тенденція до значного зростання цін на нерафіновану соняшникову олію. У грудні 2020 року ціна була піковою за увесь період. Зростання цін на соняшникову олію засноване як на зовнішніх, так і на внутрішніх чинниках. На світовому ринку продовжується зміцнення цін на нафту, слідом за цим зростають і ціни на олії.

На внутрішньому ринку ціни пропозиції олії підтримуються за рахунок обмеженої пропозиції. Аграрії притримують продаж соняшника, як зазначають українські трейдери і вказують на постійне зростання закупівельних цін — і на сировину, і на олію. Переробники готові платити премію за обсяг та якість, оскільки пропозиція соняшнику дуже стримана.

Детальний зміст:

1. Тенденції на ринку соняшникової олії та фактори впливу на ціни
2. Динаміка цін на олію на різних біржах з зазначенням джерел інформації
3. Розрахунок середніх цін на соняшникову олію

Перелік таблиць:

1. Динаміка цін на біржах на нерафіновану соняшникову олію

Перелік графіків і діаграм:

1. Середні ціни на нерафіновану соняшникову олію в динаміці у січні 2019 – грудні 2020, дол. США/т

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами