in stock

Моніторинг цін на цемент на ринку України. 2020 рік

Загальна характеристика
Дата підготовки: Грудень 2020 року
Кількість сторінок: 11, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Таблиць: 1
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: російська
6970 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Компанія Pro-Consulting провела дослідження ринку цементу в Україні. В рамках дослідження було порівняно ціни на цемент різних марок від різних виробників. Так само були виділені найбільші оптові постачальники цементу на Українському ринку.
Згідно з дослідженням від компанії Pro-Consulting, на поточний момент в Україні представлена досить велика кількість оптових постачальників цементу, однак далеко не всі з них постачають цемент вагонними нормами. В рамках дослідження були виділені 56 найбільших постачальників на вітчизняному ринку.
За підсумками моніторингу ринку цементу в Україні, найбільш популярними позиціями у вітчизняних постачальників стали цемент М400 і М500, найнижчі ціни на ринку, до слова, так само припадають на цемент цих двох марок. Куди меншу частку на ринку займають глиноземний і вогнетривкий цемент. Він використовується в будівництві в куди менших обсягах і ціна на нього значно вища за середньо ринкові показники на цемент марок М400 і М500.
Також варто відзначити, що на вітчизняному ринку превалює цемент українських виробників. Це такі торгові марки, як «Dyckerhoff», «IFCEМ», «Heidenberg» та інші.
Найбільша ж кількість оптових постачальників цементу доводиться на Київ і Київську область. Також відносно більша кількість постачальників цементу зосереджена в великих обласних центрах та населених пунктах, в яких безпосередньо розташоване виробництво цементу.

Детальний зміст:

1. Ціни на цемент на ринку України станом на листопад 2020 року

Перелік таблиць:

1. Ціни на цемент у оптових постачальників в Україні станом на листопад 2020 року

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами