in stock

Дослідження ринку традиційних касових апаратів в Україні. 2020 рік

Загальна характеристика
Дата підготовки: Вересень 2020 року
Кількість сторінок: 11, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 5
Таблиць: 6
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: українська, російська, англійська
22200 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Компанія Pro-Consulting провела дослідження ринку традиційних касових апаратів в Україні. У звіті розглянуті тенденції ринку традиційних касових апаратів в Україні, проаналізовані оператори ринку касових апаратів в Україні в низькому і середньому ціновому сегменті.
За результатами дослідження ринку традиційних касових апаратів в Україні була визначена цільова аудиторія і її кількість, а також представлені прогнозні показники розвитку ринку традиційних касових апаратів. Касовий апарат використовується для розрахунку при продажі товарів і за виконання послуг. Є важливою частиною оснащення магазину.
Головна мета використання каси - відображення на касовому чеку зробленої операції купівлі. З 1 серпня починають працювати програмні РРО - це аналог касового апарату, також працюючий з чеками, але у вигляді програми для комп'ютера, смартфону або планшета, але їх поява не відміняє старих традиційних касових апаратів.


Таким чином, використання програмного РРО не забезпечує істотної економії порівняно з традиційними РРО.
Використання програмного РРО вимагає постійного підключення до мережі, виділеного пристрою, гарантія, ремонт і заміна у разі старіння або поломки якого не входять у вартість, на відміну від традиційного РРО. Тому, різниця на 7 років складає менше 12 тисяч гривен, що не є істотною різницею при ухваленні рішення для працюючого бізнесу (різниця за 7 років являється нижче середнього рівня заробітної плати в Україні за місяць).
Усі досліджувані касові апарати виконують базові функції, необхідні для ведення бухгалтерії на підприємстві. Різниця для клієнтів визначатиметься особистими перевагами, рекомендаціями і присутністю традиційних РРО в зручних для кінцевого користувача каналу збуту.
Враховуючи вимоги до введення РРО українським законодавством, зростання попиту на рішення в сегменті є неминучим, і поступово усі ФОП в досліджуваних сегментах перейдуть на використання апаратних або програмних реєстраторів.
Аналіз ринку традиційних касових апаратів в Україні показав зміни ринку з 1 серпня, законопроект Верховної Ради України представив аналог традиційним касових апаратів, програма E -receipt допоможе відправляти електронні фіскальні чеки в податкову, дозволить заощадити підприємцям від 5 до 20 тис. грн, адже не треба купувати кнопкові касові апарати, обслуговувати їх. Покупець, у свою чергу, зможе знайти і подивитися інформацію про фіскальний касовий чек в електронному кабінеті.

Детальний зміст:

1. Етапність переходу до використання касових апаратів особами-підприємцями в Україні згідно зі змінами до Закону
2.Кількість ФОП, які повинні будуть використати в роботі РРО до 01.04.2021 р.
3.Кількість РРО, проданих в Україні (на підставі детального аналізу продажів ТОП-1 компанію-виробника або імпортера (за узгодженням із замовником).
3.1. Долі виробників касових апаратів за 2019-1 півроку 2020 гг.
3.2. Долі імпортерів касових апаратів за 2019-1 півроку 2020 гг.
3.3. Аналіз реалізації РРО в розрізі вартості одного пристрою (до 6,5 тис. грн, 6,5-11 тис. грн, 11-14 тис. грн, понад 14 тис. грн) за 2019-1 півроку 2020 рр.
3.4. Вид діяльності покупця - оцінка.
4. Зіставлення довгострокових витрат (7 років) на використання традиційних і програмних РРО.
4.1. Вартість придбання і підключення, вартість обслуговування і підтримки
4.2. Порівняння існуючих систем (ТОП-5 за даними продажів (п. 3.1) з точки зору користувача.
5. Висновки.
5.1. Прогнозні показники розвитку ринку традиційних касових апаратів (етапність введення РРО серед ФОП в Україні, скоректоване на кількість ФОП, збільшення об'ємів і моделювання зміни структури ФОП і юр. осіб після впровадження контрольних заходів).
5.2. Виділення перспективних сегментів ринку як попередні інсайти для розробки стратегії - оптимальні системи, ціни, споживчі сегменти.

Перелік таблиць:

1. Кількість ФОП, які повинні будуть використати РРО в 2021 році в Україні.
2. Виробники РРО в Україні з виручкою за 2019 рік.
3. Структура продажу касових апаратів ТМ Datecs по моделях в 2019-1 півроку 2020 рр. в натуральному вираженні, штук.
4. Структура імпорту касових апаратів ТМ Экселлио в Україну за вартістю по моделях в 2019-1 півроку 2020 рр. в натуральному вираженні, штук.
5. Порівняння вартості апаратного і програмного РРО.
6. Порівняльна характеристика касових апаратів.

Перелік графіків і діаграм:

1. Структура імпорту касових апаратів по торгових марках в Україну в 2019-1 півроку 2020 рр. в натуральному вираженні, штук.
2. Структура імпорту касових апаратів в Україну по імпортерах в 2019-1 півроку 2020 рр. в натуральному вираженні, штук.
3. Структура продажів касових апаратів "Систем Продакшен" в Україні за вартістю в 2019-1 півроку 2020 рр. в натуральному вираженні, штук.
4. Структура імпорту касових апаратів ТМ Экселлио в Україну за вартістю в 2019-1 півроку 2020 рр. в натуральному вираженні, штук.
5. Оцінка структури покупців по галузях в натуральному вираженні.

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами