Аналіз ринку насіння, добрив і СЗР в дрібній фасовці в Україні. 2020 рік

Аналіз ринку насіння, добрив і СЗР в дрібній фасовці в Україні. 2020 рік
Загальна характеристика
Дата підготовки: Травень 2020 року
Кількість сторінок: 9, Arial, 1 интервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 4
Таблиць: 2
Спосіб оплати: передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: українська, російська, англійська
5300 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Аналітиками Pro-Consulting було проведено аналіз ринку насіння, добрив і СЗР дрібного фасування.
В ході дослідження було проаналізовано тенденції розвитку ринку, а також окремо охарактеризовано кожен досліджуваний сегмент.
Насіння, добрива та засоби захисту рослин є важливими елементами сільськогосподарського виробництва, в тому числі овочівництва і баштанного виробництва на які в 2019 року приходилось відповідно 418,4 тис. га і 62,2 тис. га ріллі земель домогосподарств.


Найбільші площі під овочами в 2019 р. були в Херсонській (9,08%), Дніпропетровській (8,33%), Львівській (8,07%), Харківській (7,03%) і Київській (6,23%) областях. Найменші в Луганській (1,39%) та Івано-Франківській (2,25%) областях. Баштанні популярні в Херсонській області, на яку в 2019 році припадало 22,5% всіх площ під цими культурами.
Сегмент дрібного фасування насіння і агрохімікатів розвивається окремо від великотоварного сегмента цих ринків. Якщо сільськогосподарські підприємства активно експортують продукцію (в основному зернові і зернобобові) і отримують прибуток для розвитку бізнесу, то малі споживачі частіше орієнтовані на власне споживання та продаж надлишків, якщо такі залишаються. Таким чином, в дрібнофасувальному сегменті споживач орієнтується на товари нижчої цінової категорії і схильний до ризику покупки у неперевіреного продавця. Лояльність до торгової марки теж невисока, проте європейське походження продукції, особливо насіння, вважається високою гарантією якості.
Серед трендів на ринку насіння, добрив і СЗР дрібного фасування виділяється:
- зростання попиту на органіку. Малі господарства в якості добрива використовують доступні ресурси - продукти життєдіяльності тварин і рослин (органічні добрива, компост). Ця ніша також є одним з перспективних напрямків бізнесу для власників тваринницьких ферм - переробка, наприклад, посліду кроликів або курей в органічні добрива.
- скорочення кількості сільського населення. Процес урбанізації в Україні призводить до скорочення кількості споживачів-аграріїв в сегменті дрібного фасування. Зростання споживання, характерний для великих аграрних підприємств, на цей сегмент не поширюється.
- обмеження російського імпорту призводить до збільшення активності вітчизняних виробників. Російські добрива були значно дешевшими за вітчизняні, що робило внутрішній продукт менш конкурентним. Але після зменшення імпорту з-за введення антидемпінгових заходів і накладення ембарго на імпорт з Росії, виробники почали активніше продавати товари на внутрішньому ринку і нарощувати виробництво.

 

Детальний зміст:

1. Анализ трендов и тенденций рынка
2. Характеристика рынка семян
3. Характеристика рынка удобрений
4. Характеристика рынка средств защиты растений (СЗР)
5. Основные потребители на рынке
6. Выводы

Перелік таблиць:

1. Распределение земель хозяйств населения под овощными и бахчевыми культурами по видам в 2018-2019 гг., тыс. га
2. Основные виды удобрений

Перелік графіків і діаграм:

1. Динамика площадей под картофелем, овощными и бахчевыми культурами в 2000-2019 гг. в домохозяйствах, тыс. га
2. Сегментация импорта удобрений по видам, в натуральном выражении, %
3. Сегментация используемых пестицидов в Украине, по площади использования, %
4. Структура посевных площадей домохозяйств под корнеплодами и клубнеплодами, культурами овощными и бахчевыми продовольственными в 2019 году

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами