in stock

Аналіз ринку добавок до бетону, покриття для бетонних виробів, грунтовки в Україні. 2022 рік

Загальна характеристика
Дата підготовки: Червень 2022 року
Кількість сторінок: 48, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 32
Таблиць: 25
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: українська, російська, англійська
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Аналітиками Pro-Consulting було проведено аналіз ринку добавок в бетон, покриття для бетонних виробів, ґрунтовки в Україні. Проведено повний аналіз товарів на ринку – виробництво, імпорт та експорт, досліджено ємність ринку в грошовому та натуральному виражені. Досліджено основних гравців, їх об’єми, частка ринку та методи просування. Вивчено асортимент та цінову політику на ринку та приведено приклад актуальних цін та середню вартість на продукцію. Створено загальні висновки, гіпотези щодо розвитку та прогнозні показники. Сформовано SWOT та PEST LE ринку, наведені існуючі ризики і бар’єри входу на ринок за допомогою інструменту карти ризиків.
Існує безліч видів бетону, що дозволяє використовувати його в різних сегментах будівництва. Наприклад, спеціальна високоміцна бетонна суміш використовується при будівництві автомобільних трас, гідротехнічна бетонна суміш, що володіє підвищеною водонепроникністю, застосовується при спорудженні гребель, каналів, басейнів та інших водних резервуарів, декоративний бетон, що імітує натуральний камінь, використовують для здійснення художніх, оздоблювальних і декоративних робіт. Різні способи застосування бетону потребують різних добавок та покриттів.
Галузь будівництва наразі переживає зміни, пов’язані з правовим аспектом діяльності будівельних компаній. По-перше, це відміна старих будівельних норм і розробка нових, які враховують сучасні будівельні матеріали та технології, а також створення вимог до девелоперів з точки зору добробуту населених пунктів (стандарти інфраструктурних об’єктів, комунікацій, озеленення тощо), а також вплив пандемії COVID-19. Запровадження карантинних обмежень для боротьби з COVID-19 у 2020 році мало негативний вплив на галузь будівництва, особливо житлового. Згідно з даними Державної служби статистики України за 2020 рік обсяги збудованих житлових будівель в країні знизилися на 12% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Незважаючи на спад житлового будівництва у 2020 році, в 2021 році сектор нерухомості демонструє ріст через активізацію ефекту відкладеного попиту. Згідно з даними Державної служби статистики України, у першому кварталі 2021 року вартість житла в Україні зросла в середньому на 11,6%, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Зросла також і площа запланованого житлового будівництва. Ріст об’ємів будівельного ринку веде до пропорційних змін на ринку бетону та зокрема добавок та покриттів для бетонних виробів. Втім, дана тенденція має короткочасний ефект і не несе за собою довгострокових змін (даний ріст попиту недостатній для повноцінного заповнення наявних виробничих потужностей виробників бетону).

Впродовж останніх років також посилюється увага кінцевих споживачів до дизайну прибудинкової території. Зростає попит на приватні будинки в противагу квартирам: активізується будівництво котеджів, таунхаусів та ін. (згідно з даними Державної служби статистики України, площа введених в експлуатацію одноквартирних будинків в 2020 році сягає 3 млн м² в противагу 2,7 млн м² багатоквартирних будинків. Дана тенденція спостерігалась і у 2019 році). У таких умовах зростає виробництво тротуарної плитки, декоративної бетонної цегли та ін. Це, в свою чергу, також веде до росту попиту на бетон та продукти, що з ним пов’язані (добавки, ґрунтовки, покриття).
Також важливим драйвером ринку може стати будівництво бетонних доріг, оскільки вони також потребують добавок (пластифікатори, повітрявтягувальні добавки). Застосування даної технології активізувалося в 2020 році в рамках програми «Велике будівництво». Наразі в Україні бетонні дороги складають приблизно 1,4%, а в Європі цей показник коливається в межах 30%. Завдяки підтримці держави та прийняттю відповідної Концепції, Україна планує досягти європейського рівня поширення бетонних доріг до 2040 року.
Розвиток ринку добавок в бетон, покриття для бетонних виробів та ґрунтовок насамперед стимулюється зростанням будівельної діяльності як у галузі нового будівництва, так і у ремонтно-відновлювальних робіт, а також обсягами виробництва бетонних виробів. За прогнозами Міністерства економіки України, дана галузь залишатиметься інвестиційно привабливою в сегменті транспортної інфраструктури. Це сприятиме подальшому інтенсивному розвитку в сфері інженерного будівництва (зокрема, будівництво нових доріг та покращення транспортно-експлуатаційного стану існуючих, збільшення пропускної спроможності аеропортів та залізничної інфраструктури, будівництво інженерних споруд на виробничих об’єктах). Також ватро відмітити необхідність відновлення критичної інфраструктури та соціальних об’єктів комунальної сфери (у тому числі у східних регіонах). Разом з тим, у житловому будівництві, навіть попри здешевлення іпотечного кредитування та реалізації програм масштабної термомодернізації будівель житлового сектору (Хвилі реновації будівель), очікується на менш динамічний розвиток протягом прогнозного періоду на тлі сформованої у попередні періоди значної пропозиції новозбудованого житла на ринку нерухомості. Загалом, у період 2022-2024 років прогнозується зростання обсягів будівельних робіт.

Детальний зміст:

1. Загальна характеристика ринку
1.1 Аналіз тенденцій розвитку ринку (фактори впливу на ринок та їх прояв проти досліджуваного періоду, проблеми та передумови розвитку)
1.2 Загальні показники ринку, розрахунок ємності ринку (виробництво + імпорт - експорт)
1.3 Сегментація і структурування ринку (за видами, походженням)
2. Державне регулювання галузі
2.1 Основні закони, що регулюють галузь (перелік, коротке резюме і особливості законів)
2.2 Податки і збори на ринку (загальне оподаткування бізнесу; імпортні та експортні мита, плани про їх зміну)
3. Основні оператори ринку (виробники та імпортери)
3.1 Перелік основних операторів ринку і їх структурування (юридична інформація, види діяльності і спеціалізація; товарні групи, торговельні марки і асортимент; регіональна представленість)
3.2 Частки основних операторів ринку
4. Динаміка виробництва
4.1 Динаміка виробництва в кількісних показниках
4.2 Динаміка виробництва у вартісних показниках
4.3 Частки виробників
5. Зовнішня торгівля та ЗЕД
5.1. Експорт товарів з України в 2017-6 міс. 2021 рр. (Обсяги, структура, географія, частки експортерів)
5.2 Імпорт товарів в Україну в 2017-6 міс. 2021 рр. (Обсяги, структура, географія, частки імпортерів)
6. Асортимент продукції, представлений на ринку
7. Ціна і ціноутворення на ринку
7.1 Середні поточні ціни на продукцію
7.2 Опис факторів, що впливають на формування ціни, структура
8. Канали збуту товарів (опис і оцінка структури продажів по каналах)
9. Висновки. прогнозні показники
9.1 Висновки і прогнозні тенденції розвитку ринку
9.2 Побудова гіпотез розвитку ринку. Прогнозні показники розвитку ринку в 2021-2031 рр.
9.3 Рекомендації з розвитку на ринку
10. Інвестиційна привабливість галузі
10.1 SWOT-аналіз ринкового спрямування
10.2 PESTLE-аналіз факторів впливу на ринок
10.3 Існуючі ризики і бар'єри входу на ринок. Побудова карти ризиків на ринку

Перелік таблиць:

1. Ємність ринку добавок в бетон в Україні за 2017 – 1 пів. 2021 рр., в натуральному та грошовому вираженні, тис. т. та млн. дол.
2. Ємність ринку захисного покриття для бетонних виробів в Україні за 2017 – 1 пів. 2021 рр., в натуральному та грошовому вираженні, тис. т. та млн. дол.
3. Ємність ринку ґрунтовки для бетону в Україні за 2017 – 1 пів. 2021 рр., в натуральному та грошовому виражені, тис. т. та млн. дол.
4. Загальне оподаткування бізнесу в залежності від системи оподаткування та юридичної форми
5. Асортимент ТМ «NOVOL»
6. Асортимент ТМ «Фарбія»
7. Частки імпортерів добавок в бетон за 2017-1 пів. 2021 рр., в натуральному виражені, т.
8. Частки імпортерів покриттів для бетонних виробів за 2017-1 пів. 2021 рр., в натуральному виражені, т.
9. Частки імпортерів ґрунтовки за 2017-1 пів. 2021 рр., в натуральному виражені, т.
10. Види та характеристики фарб для бетону
11. Асортимент покриття (фарб) для бетону
12. Хімічні склади ґрунтовок для бетону
13. Асортимент ґрунтовок для бетону
14. Хімічний склад добавок для бетону
15. Асортимент добавок для бетону
16. Середні поточні ціни на ґрунтовку по бетону в грошовому вираженні на момент грудня 2021 року, грн/л
17. Середні поточні ціни на фарби та емалі (покриття) для бетону в грошовому вираженні на момент грудня 2021 року, грн/л
18. Середні поточні ціни на добавки до бетону в грошовому вираженні на момент грудня 2021 року, грн/л
19. Специфіка та порівняння каналів збуту будівельної хімії
20. SWOT-аналіз ринкового спрямування добавок до бетону
21. SWOT-аналіз ринкового спрямування покриття та ґрунтовок для бетону
22. PESTLE -аналіз ринку добавок до бетону, покриття та ґрунтовок для бетонних виробів
23. Ризики та бар’єри ринку добавок для бетону, покриття для бетонних виробів та ґрунтовок в Україні
24. Сегментація ринкових ризиків
25. Карта ризиків на ринку добавок для бетону, покриття для бетонних виробів та ґрунтовок

Перелік графіків і діаграм:

1. Загальна площа будівель на початок будівництва, 1п 2020-1п 2021 рр., млн м²
2. Сегментація ринку добавок в бетон за походженням за 1 пів. 2020 та 1 пів. 2021 рр., в натуральному виражені, тис. т.
3. Розміщення фірмових магазинів Śnieżka в Україні
4. Колерувальні студії Eskaro в Україні
5. Обсяги виробництва добавок в бетон в Україні за 2017 – 1 пів. 2021 рр., в натуральному виражені, тис. т.
6. Обсяги виробництва добавок в бетон в Україні за 2017 – 1 пів. 2021 рр., в грошовому виражені, млн. грн.
7. Обсяг експорту добавок в бетон в 2017-7 міс.2021 рр., в натуральному вираженні, тис. т.
8. Обсяг експорту добавок в бетон в 2017-7 міс.2021 рр., в грошовому виражені, млн. грн. та млн. дол.
9. Структура експорту добавок в бетон за країнами за 2017-1 пів. 2021 рр., в натуральному виражені, кг.
10. Структура експорту покриття для бетонних виробів за країнами за 2020 р., в натуральному виражені, кг.
11. Структура експорту ґрунтовки за країнами за 2020 р., в натуральному виражені, кг.
12. Частки експортерів добавок в бетон за 2017-1 пів. 2021 рр., в натуральному виражені, кг.
13. Частки експортерів покриття для бетонних виробів за 2017-1 пів. 2021 рр., в натуральному виражені, кг.
14. Обсяг імпорту добавок в бетон в Україну в 2017-7 міс.2021 рр., в натуральному виражені, тис. т.
15. Обсяг імпорту покриття для бетонних виробів в Україну в 2017-7 міс.2021 рр., в натуральному виражені, тис. т.
16. Обсяг імпорту ґрунтовки в Україну в 2017-7 міс.2021 рр., в натуральному виражені, тис. т.
17. Обсяг імпорту добавок в бетон в Україну в 2017-7 міс.2021 рр., в грошовому виражені, млн. грн. та млн. дол.
18. Обсяг імпорту покриття для бетонних виробів в Україну в 2017-7 міс.2021 рр., в грошовому виражені, млн. грн. та млн. дол.
19. Обсяг імпорту ґрунтовки в Україну в 2017-7 міс.2021 рр., в грошовому виражені, млн. грн. та млн. дол.
20. Структура імпорту добавок в бетон в Україну в 2021 рр., в натуральному виражені, кг.
21. Структура імпорту покриття для бетонних виробів в Україну в 2021 рр., в натуральному виражені, кг.
22. Структура імпорту ґрунтовки в Україну в 2021 рр., в натуральному виражені, кг.
23. Структура імпорту добавок в бетон за країнами за 2017-1 пів. 2021 рр., в натуральному виражені, кг.
24. Структура імпорту покриття для бетонних виробів за країнами за 2017-1 пів. 2021 рр., в натуральному виражені, кг.
25. Структура імпорту ґрунтовки за країнами за 2017-1 пів. 2021 рр., в натуральному виражені, кг.
26. Структура загальновиробничих витрат виробників добавок до бетону, покриття для бетонних виробів, ґрунтовки в Україні, %
27. Збутова система добавок в бетон, покриття для бетонних виробів, ґрунтовки
28. Канали збуту добавок в бетон, покриття для бетонних виробів, ґрунтовки
29. Структура каналів збуту добавок в бетон, покриття для бетонних виробів, ґрунтовки
30. Прогнозні темпи приросту будівельного ринку (за обсягами будівельних робіт) та ринку бетону, 2021-2024 рр., %
31. Індикатор ділової впевненості в будівництві, 2015-2021 рр., %
32. Прогноз ємності ринку добавок в бетон в Україні за 2021-2031 рр., в натуральному виражені, тис. т.

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами