in stock

Аналітична записка з ринку шин в Україні. 2022 рік

Загальна характеристика
Дата підготовки: Листопад 2022 року
Кількість сторінок: 5, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 2
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: українська, російська, англійська
5800 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Компанія Pro-Consulting підготувала аналіз ринку шин в Україні. Було проаналізовано нинішній стан і перспективи розвитку в Україні.
Останні два роки основним негативним фактором впливу на шинний ринок України було ускладнення роботи глобальних ланцюжків поставок в умовах пандемії COVID-19. Оскільки на ринку представлена переважно імпортна продукція, логістичні труднощі позначалися на ціні та можливості задовольнити потенційний споживчий попит. 24 лютого 2022 року розпочалося повномасштабне вторгнення Росії в Україну, у зв'язку з яким ринок зараз перебуває у стадії адаптації до нових реалій.
На українському автомобільному ринку спостерігається значне зниження рівня продажів порівняно з минулим роком. Так, у вересні реалізовано майже 3,6 тисячі авто, що на 61% нижче, ніж за аналогічний період 2021 року. Однак помісячна динаміка за 2022 рік свідчить про наявність позитивного тренда стабільного зростання показника продажів з липня, хоч і помірними темпами.
Платоспроможність населення знизилася через втрату частини заощаджень через високу курсову різницю, часткову/повну втрату майна, втрату робочого місця, зростання цін на базові продукти харчування. За даними Міністерства фінансів, за період з 24 лютого до 5 травня 2022 року, господарськими судами України порушено 65 справ про банкрутство (неплатоспроможність) боржників, з яких 35 справ - щодо неплатоспроможності фізосіб. Зі зниженням платоспроможності населення знижується попит на якісний брендовий продукт - традиційно найбільш популярний серед українських споживачів.
Скорочення автопарку через знищення великої кількості автомобілів під час військових дій. Ще частина автопарку, власники якого ймовірно поміняли б зимові шини на літні, - виїхала з України за кордон. Тобто кількість потенційних клієнтів так само зменшилася.

Детальний зміст:

1. Аналіз тенденцій розвитку ринку шин в Україні
2. Виробництво і структура ринку шин в Україні
3. Основні оператори ринку (виробники та імпортери)
4. Споживачі та їхні уподобання
5. Висновки та прогнозні тенденції розвитку ринку

Перелік графіків і діаграм:

1. Сегментація ринку шин за походженням продукції, 2020-2021 рр., тис. шт., %
2. Структура експорту шин у натуральному вираженні, %

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами