in stock

Аналітична база експортерів вина з України. 2019 рік

Загальна характеристика
Дата підготовки: Березень 2019 року
Кількість сторінок: 4, (Excel)
Таблиць: 2
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: російська
2400 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Компанія Pro-Consulting підготувала аналітична базу експортерів вина з України 2018. У роботі представлена база експортерів вина з поділом експорту тихих та ігристих вин. Також в базі вказані контакти великих імпортерів українського вина.


Жоден інший напій в світі не викликає стільки суперечок і пересудів. Практично кожна країна стверджує, що саме вона є батьківщиною заграв виноградного соку, а ті, хто не претендує на пальму першості, вважають, що тільки вони вміють робити «справжнє» вино.


Археологи не можуть дати однозначну відповідь на питання «хто, де і коли винайшов вино?». Очевидно, що вже 8-10 тисяч років тому люди знали культурний виноград Vitis Vinifera, їли його плоди і пили його сік. По крайней мере, збереглися черепки глиняного посуду з залишками винного напою.


Виноробство на територію стародавнього Риму привезли греки ще в 7-6 столітті до нашої ери. Італійські племена дуже швидко освоїли процес і почали об'єднуватися в єдину державу, де вино стало незабаром найголовнішим і основним напоєм.


Завоювавши Європу, римляни привезли вино і туди. Через деякий час цей напій заполонив серця всіх. Виноробством почали займатися майбутні французи, германці, іспанці та інші народи.


В Україну ж виноробство прийшло набагато пізніше. Тільки в XVIII столітті, після приєднання до Російської імперії. Це стало ключовою галуззю. В ХХ столітті площа виноградників на українських землях складала більше 50 тис. гектарів, а вже в 1940 році налічувало 100 тис. гектарів. Великий розлом в цій галузі принесла Велика Вітчизняна Війна. Безліч виноградників і винокурень було просто стерто з лиця землі. Але після війни всі сили було направлено на відновлення і процвітання виноградників. І на сьогоднішній день Україна є великим гравцем на ринку вина.

Детальний зміст:

1. Експорт ігристих вин 2018 (із зазначенням контактів великих покупців)
2. Експорт тихих вин 2018 (із зазначенням контактів великих покупців)

Перелік графіків і діаграм:

1. Експорт ігристих вин 2018
2. Експорт тихих вин 2018

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами