in stock

Дослідження гальмівного обладнання залізничного призначення в Україні. 2020 рік

Загальна характеристика
Дата підготовки: Жовтень 2020 року
Кількість сторінок: 9, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 6
Таблиць: 2
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: українська, російська, англійська
4500 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Компанія Pro-Consulting підготувала аналіз ринку ринку гальмівного обладнання залізничного призначення в Україні 2020 року.
Проаналізовано загальні показники ринку у 2017-2018 рр.: структура вантажних перевезень, експорт, імпорт, динаміка та обсяг перевезень, а також сегментація та структурування ринку, а також споживчі переваги.
Ринок гальмівного устаткування залізничного призначення характеризується постійним попитом продукції, оскільки вузли вагонів і локомотивів постійно зношуються під впливом сил тертя. Здебільшого попит на гальмівне обладнання залізничного призначення залежить від обсягів вантажоперевезень та розміру рухомого складу.
Значну частку гальмівного обладнання залізничного призначення споживають приватні власники рухомого складу – металургійні, хімічні підприємства, кар'єри та ін.
За останні 10 років частка залізничних перевезень зменшилася на користь автомобільних - з 77% і 21% у 2009 році до 72% та 27% у 2018 році, так само на ринку є ще один вид перевезень, як за допомогою водного транспорту.


Розвиток ринку гальмівного обладнання залізничного призначення в Україні відбувається під впливом численних факторів та подій. Найбільший оператор, який створює основний обсяг попиту, - АТ «Укрзалізниця» перебуває у постійному процесі зміни управління, формування тарифів, пошуку способів оновлення парку, зміни умов співпраці з приватними перевізниками та споживачами, оптимізації витрат на комплектуючі.
Пандемія коронавірусу внесла перешкоди у функціонуванні підприємств. Зупинка пасажирського сполучення на період карантину знизила доходи та показники завантаженості пасажирських поїздів. Це сприяло падінню ринку гальмівного обладнання залізничного призначення в Україні

Детальний зміст:

1. Загальна характеристика ринку
2. Динаміка виробництва та обсяг ринку
3. Зовнішньоекономічна діяльність
4. Споживчі переваги
5. Висновки та прогнозні тенденції

Перелік таблиць:

1. Вантажоперевезення у розрізі видів транспорту в Україні у 2017-2019 рр., млн тонн
2. Географічна структура експорту гальмівного обладнання залізничного призначення з України у 2019 р., у натуральному вираженні, %

Перелік графіків і діаграм:

1. Структура вантажних перевезень у 2019 році в Україні, за видами транспорту, у тоннах та тонно-кілометрах, %
2. Динаміка виробництва гальмівного обладнання залізничного призначення в Україні у 2019 – 6 міс. 2020, у натуральному вираженні, тис. шт.
3. Потенційний обсяг ринку гальмівного обладнання залізничного призначення у 2019 – 6 міс. 2020, у натуральному вираженні, тис. шт.
4. Динаміка експорту гальмівного обладнання залізничного призначення з України у 2019 – 6 міс. 2020, у натуральному вираженні, тис. шт.
5. Динаміка імпорту гальмівного обладнання залізничного призначення в Україні у 2019 – 6 міс. 2020, у натуральному вираженні, тис. шт.
6. Структура споживання гальмівного обладнання залізничного призначення в Україні у 2019 році, у грошовому вираженні, %

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами