in stock

Аналіз ринку шахтних самоскидів і навантажувачів в країнах СНД. 2021 рік

Загальна характеристика
Дата підготовки: Квітень 2021 року
Кількість сторінок: 87, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 56
Таблиць: 68
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: українська, російська, англійська
50950 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Компанія Pro-Consulting провела дослідження ринку шахтних самоскидів і навантажувачів в країнах СНД, в якому представлені основні тенденції, ємність, динаміка і структура ринку шахтних самоскидів і навантажувачів в країнах СНД.
Ринок шахтних самоскидів і навантажувачів в країнах СНД характеризується тим, що В гірничодобувної промисловості склалася тенденція розвитку комбінованого відкрито-підземного способу розробки на крутопадаючих родовищах, що обґрунтовується економічними вимогами. Глибина ряду кар'єрів перевищує 400 ... 500 м, що робить їх подальшу розробку більш витратною. Впровадження такого способу дозволяє знизити екологічне навантаження на навколишнє середовище, скоротити площі вилучення земель під кар'єри та зовнішні відвали. Цей спосіб видобутку твердих корисних копалин освоїли російські підприємства, що входять до складу ВАТ «Апатит», АК «АЛРОСА», Учалінскій і Гайский ГЗК. Крім того, збільшення дальності доставки видобутої гірничої маси вимагає впровадження нової мобільної гірської техніки. За останні десятиліття ряд зарубіжних та вітчизняних підприємств розробили і освоїли виробництво підземних колісних вантажно-постачальних машин і самоскидів.
Очисні роботи в перехідній зоні найчастіше виконують кар'єрним технологічним обладнанням, а у важкодоступних місцях - за допомогою мобільного малогабаритного підземного обладнання, оснащеного в ряді випадків системами дистанційного керування.
Створення таких видів обладнання базується на таких основних принципах:
• використання компонувальною модульної конструкції, т. е. повнопривідних шарнірно-зчленованих базових колісних шасі з колесами однакового розміру, з низько розташованими моторними установками і трансмісіями, щоб отримати малі габаритні розміри;
• застосування дизельних двигунів, що оснащуються каталітичними нейтралізаторами і системами нейтралізації вихлопних газів;
• застосування трансмісій гидростатических (на малих типорозмірах) і гідромеханічних;
• установка одномісних постів управління, оснащених захисним каркасом з системами безпеки ROPS / FOPS або захисної кабіною;
• застосування електрогідравлічних систем управління типу джойстик;
• оснащення системами автоматичного контролю робочих параметрів, здійснюваного в режимі реального часу;
• створення на робочому місці операторів комфортних умов за рахунок подрессоривания кабіни або робочого крісла (останнє, як правило, має регулюватися по вазі і росту оператора);
• зосередження в одному місці точок обслуговування і діагностики;
• комплектація системами попередження про можливе настання аварійної ситуації;
• використання в конструкції машин вузлів і агрегатів провідних виробників двигунів, коробок передач, гідротрансформаторів, ведучих мостів, гідронасосів, гідромоторів, гідророзподільників і РВД, позитивно зарекомендували себе на аналогічних машинах і обладнанні.
У країнах СНД питаннями створення і виробництва мобільних підземних самоскидів займаються два підприємства - Могильовський автомобільний завод імені С. М. Кірова (МоАЗ) в Білорусії і НВО «Автомаркет Майнінг» в Росії, в країнах далекого зарубіжжя - компанії Hermann Paus, GHH Fahrzeuge, Anchises (Німеччина), Elphinstone (Австралія), Caterpillar (США), Sandvik Mining and Construction (Канада, США і Фінляндія), Dux (Канада), Atlas Copco Wagner (США).
У Росії і країнах СНД виробництво підземних самоскидів охоплює тільки три діапазони вантажопідйомності: 20 ... 25 т, 25 ... 30 і 30 ... 40 т, причому близько 44% моделей доводиться на вантажопідйомність 20 ... 25 т і по 28% на інші діапазони. Вантажно-доставочние машини в Росії і країнах СНД виробляють в основному вантажопідйомністю 8 ... 10 т.
На ринку шахтної техніки:
• найбільше число моделей підземних самоскидів доводиться на діапазони вантажопідйомності 15 ... 20 т (20%), 10 ... 15 т, 25 ... 30 т і 40 ... 50 т (по 15%) і 30 ... 40 т (12%);
• найбільше число моделей вантажно-постачальних машин припадає на діапазони вантажопідйомності 3 ... 5 т (25%); 5 ... 8 т (22%); 8 ... 10 т (17%); 10 ... 15 т (15%) і понад 15 т (14%), найменше випускається моделей вантажопідйомністю до 3 т.
У далекому зарубіжжі Типорозмірний ряди підземних самоскидів охоплюють діапазони: по вантажопідйомності - від 4,5 до 80 т, по потужності двигуна - від 75 до 567 кВт, по масі - від 10,3 до 58 т, що свідчить про повноту охоплення цього виду обладнання . Аналогічна картина і по вантажно-доставкові машини.
Atlas Copco випускає найпотужніший шахтний самоскид в світі Minetruck MT85 вантажопідйомністю 85 т. Тривісна повнопривідна машина завдовжки 14, шириною 3,4 і висотою 3,5 м легко вписується в проїзди 6x6 м. Модель може комплектуватися одним з трьох двигунів потужністю 535, 760 або 1010 л. с., що відповідають різним умовам гірничодобувних робіт. Крім того, Kiruna Truck - дочірня фірма Atlas Copco випускає електросамосвали EMT35 і ЕМТ50 вантажопідйомністю відповідно 35 і 50 т, які додатково забезпечуються дизелями для транспортних переїздів.
Фахівці вважають, що можливості для вдосконалення шахтних самоскидів великі. Перш за все це стосується двигунів, трансмісії і систем управління. За допомогою електроніки підбирається оптимальний з точки зору продуктивності, економічності і безпеки режим роботи машини. Комп'ютер одночасно відстежує і обробляє величезний масив інформації (витрата палива, стан основних вузлів машини, гірничо-геологічні умови, відстані і т. Д.), І оператору залишається в основному функція контролю.
У більш далекій перспективі розшириться використання дистанційного керування. Пов'язано це з тим, що гірничо-геологічні умови постійно ускладнюються: все біднішими стають руди, і найголовніше - більш небезпечними умови праці гірників. Причому можливо не тільки дистанційне керування з-під землі, а й з її поверхні.

Детальний зміст:

1. Загальна характеристика ринку гірничодобувної та будівельної промисловості
1.1. Аналіз тенденцій розвитку ринку гірничодобувного обладнання країнах СНД (Білорусь, Росія, Казахстан, Узбекистан, Таджикистан, Україна, Киргизія) в 2017--2020 рр. (Специфіка розвитку, проблеми, фактори впливу на ринок) - по країнам в розрізі сегментів
1.2. Загальні показники ринку, розрахунок ємності ринку в 2017--2020 рр. (Виробництво + імпорт - експорт)
1.3. Сегментація і структурування ринку (за походженням продукції, за видами)
2. Динаміка виробництва гірничодобувного обладнання в Білорусі, Росія, Казахстан, Узбекистан, Таджикистан, Україна, Киргизія в 2017--2020 рр. в натуральних показниках (оцінка за даними звітності підприємств і т.д.)
3. Основні оператори ринку
3.1. Основні оператори ринку і їх опис (виробники та імпортери)
3.2. Сегментація і структурування основних операторів ринку (за сегментами, спеціалізації, регіонально)
3.3. Частки ринку основних операторів в досліджуваних країнах (оцінка за даними фінансової звітності операторів ринку, даними зовнішньої торгівлі, представленості на ринку)
4. Зовнішня торгівля на ринку
4.1. Експорт продукції в 2017--2020 рр. (Загальний обсяг ринку)
4.2. Імпорт продукції в 2017--2020 рр. (Обсяги, структура, географія; оцінка часткою імпортерів)
5. Ціна і ціноутворення на ринку гірничодобувного обладнання з сегментацією:
- по типу машин: вантажно-транспортні (самоскид шахтний), вантажно-доставочні (навантажувач шахтний)
5.1. Середні поточні ціни на продукцію в розрізі видів (за даними прайсів постачальників) - за наявністю даних
6. Споживання продукції на ринку
6.1. Аналіз основних показників гірничодобувної та будівельної промисловості країн СНД в 2017-- 2020 рр. в (кількість машин вантажно-транспортних (самоскид шахтний), машин вантажно постачальних (навантажувач шахтний)) - за наявністю даних
6.2. Сегментація і структурування споживання (великі, середні та малі компанії)
7. Висновки та рекомендації.
7.1. Прогнозні тенденції і показники розвитку ринку в 2020-2025 рр.
7.2. Рекомендації з розвитку на ринку (з точки зору поточних позицій замовника)
8. Інвестиційна привабливість галузі
8.1. SWOT - аналіз компанії-замовника з точки зору цілей і завдань
8.2. PEST - аналіз факторів впливу на ринок (по країнах)
8.3. Побудова карти ризиків на ринку.

Перелік таблиць:

1. Основні характеристики підземних самоскидів і вантажно-постачальних машин виробництва РФ і країн СНД
2. Основні характеристики підземних самоскидів і вантажно-постачальних машин виробництва світових лідерів
3. Місткість ринку шахтних навантажувачів в Україні в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
4. Ємність ринку шахтних самоскидів в Україні в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
5. Ємність ринку шахтних навантажувачів в Росії в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
6. Ємність ринку шахтних самоскидів в Росії в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
7. Ємність ринку шахтних навантажувачів в Білорусії в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
8. Ємність ринку шахтних самоскидів в Білорусії в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
9. Ємність ринку шахтних навантажувачів в Казахстані в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
10. Ємність ринку шахтних самоскидів в Казахстані в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
11. Ємність ринку шахтних навантажувачів в Киргизстані в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
12. Ємність ринку шахтних самоскидів в Киргизстані в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
13. Ємність ринку шахтних навантажувачів в Таджикистані в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
14. Ємність ринку шахтних самоскидів в Таджикистані в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
15. Ємність ринку шахтних навантажувачів в Узбекистані в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
16. Ємність ринку шахтних самоскидів в Узбекистані в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
17. Виробництво всіх фронтальних навантажувачів, з виділенням навантажувачів для підземних робіт в Україні в 2018-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
18. Динаміка виробництва всіх навантажувачів (за категоріями) і всіх позашляхових самоскидів, з виділенням навантажувачів для підземних робіт в Росії в 2017-2019 рр., в натуральному вираженні, шт.
19. Сегментація і структурування основних гравців на ринку досліджуваних країн
20. Частки основних операторів на ринку шахтних самоскидів в Україні в 2018-2019 рр., в натуральному вираженні,%
21. Частки основних операторів на ринку шахтних самоскидів в Україні в 2018-2019 рр., в натуральному вираженні,%
22. Дохід основних гірничодобувних компаній України в 2019 році, млн дол.
23. Сумарні частки основних операторів на ринку шахтних навантажувачів в Росії за 2008-2011 рр., в натуральному вираженні і грошовому вираженні,%
24. Сумарні частки основних операторів на ринку шахтних самоскидів в Росії за 2008-2011 рр., в натуральному вираженні і грошовому вираженні,%
25. Великі гірничодобувні компанії Узбекистану
26. Виробництво срібла в Таджикистані по компаніям
27. Виробництво золота в Таджикистані по компаніям
28. Інші гірничодобувні компанії в Таджикистані
29. Імпорт шахтних навантажувачів в Україні за моделями в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
30. Імпорт шахтних самоскидів в Україні за моделями в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
31. Імпорт шахтних навантажувачів в Україні по країнам в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
32. Імпорт шахтних самоскидів в Україну за країнами в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
33. Основні імпортери шахтних навантажувачів в Україні в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
34. Основні імпортери шахтних самоскидів в Україні в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
35. Географічна структура імпорту шахтних навантажувачів в Росію в 2018-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
36. Географічна структура імпорту самоскидів за кодами (8704101019, 8704101011, 8704101021) в Росію в 2018-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
37. Географічна структура імпорту шахтних навантажувачів в Казахстан в 2019-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
38. Географічна структура імпорту шахтних самоскидів в Казахстан в 2019-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
39. Географічна структура імпорту шахтних навантажувачів в Киргизію в 2017-2019 рр., в натуральному вираженні, шт.
40. Географічна структура імпорту самоскидів (за кодами 8704101019, 8704101021) в Киргизію в 2017-2019 рр., в натуральному вираженні, шт.
41. Географічна структура імпорту шахтних навантажувачів в Узбекистан в 2017-2018 рр., в натуральному вираженні, шт.
42. Географічна структура імпорту самоскидів (за кодами 8704101010, 8704101020) в Узбекистан в 2017-2018 рр., в натуральному вираженні, шт.
43. Середні роздрібні ціни на шахтні навантажувачі за даними імпортерів і виробників, дол. США без ПДВ
44. Середні роздрібні ціни на шахтні самоскиди за даними імпортерів і виробників, дол. США без ПДВ
45. Середні роздрібні ціни на шахтні навантажувачі за даними імпортерів і виробників, дол. США без ПДВ
46. Середні роздрібні ціни на шахтні самоскиди за даними імпортерів і виробників, дол. США без ПДВ
47. Показники добувної промисловості України (за винятком видобутку нафти, газу, торфу, цементу), млн. тонн
48. Показники добувної промисловості Росії (за винятком видобутку нафти, газу, торфу, цементу), млн. тонн
49. Показники добувної промисловості Білорусі в 2015-2019 рр., в натуральному вираженні
50. Показники добувної промисловості Казахстану (за винятком видобутку нафти, газу, торфу, цементу), млн. тонн
51. Показники добувної промисловості Таджикистану (за винятком видобутку нафти, газу, торфу, цементу), млн. тонн
52. Кількість будівельних машин в підрядних організаціях за 2017-2019 рр., штук
53. Державний баланс запасів Киргизстану
54. Показники добувної промисловості Киргизстану 2017-2020 рр., в грошовому вираженні, млрд сом
55. Показники добувної промисловості Узбекистану 2019-2020 рр., в натуральному вираженні, млрд сом
56. Сегментація видобувних компаній в Україні за доходами і видам діяльності в 2019 році
57. Сегментація видобувних компаній в Україні за кількістю суб'єктів господарювання та видів діяльності в 2019 році
58. Кількість видобувних підприємств в Киргизстані в 2019 році
59. SWOT-аналіз компанії-замовника з точки зору цілей і завдань
60. PEST - аналіз ринку шахтних самоскидів і навантажувачів в Україні
61. PEST - аналіз ринку шахтних самоскидів і навантажувачів в Росії
62. PEST - аналіз ринку шахтних самоскидів і навантажувачів в Білорусії
63. PEST - аналіз ринку шахтних самоскидів і навантажувачів в Казахстані
64. PEST - аналіз ринку шахтних самоскидів і навантажувачів в Таджикистан
65. PEST - аналіз ринку шахтних самоскидів і навантажувачів в Киргизстані
66. PEST - аналіз ринку шахтних самоскидів і навантажувачів в Узбекистані
67. Сегментація ринкових ризиків
68. Карта ризиків ринку шахтних самоскидів і навантажувачів в країнах СНД

Перелік графіків і діаграм:

1. Динаміка виробництва шахтних навантажувачів в Білорусії в 2017-2019 рр., в натуральному вираженні, шт.
2. Динаміка експорту шахтних навантажувачів з України в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
3. Динаміка імпорту шахтних навантажувачів в Україні в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
4. Динаміка імпорту шахтних навантажувачів в Україні в 2017-2020 рр., в грошовому вираженні, млн грн
5. Динаміка імпорту шахтних самоскидів в Україні в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
6. Динаміка імпорту шахтних самоскидів в Україні в 2017-2020 рр., в грошовому вираженні, млн грн
7. Динаміка імпорту шахтних навантажувачів в Росію в 2018-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
8. Динаміка імпорту шахтних навантажувачів в Росію в 2018-2020 рр., в грошовому вираженні, млн дол
9. Динаміка імпорту самоскидів за кодами (8704101019, 8704101011, 8704101021) в Росію в 2018-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
10. Динаміка імпорту самоскидів за кодами (8704101019, 8704101011, 8704101021) в Росію в 2018-2020 рр., в грошовому вираженні, млн дол
11. Динаміка імпорту шахтних навантажувачів в Казахстан в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
12. Динаміка імпорту шахтних навантажувачів в Казахстан в 2017-2020 рр., в грошовому вираженні, млн дол
13. Динаміка імпорту самоскидів за кодами (8704101019, 8704101021) в Казахстан в 2018-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
14. Динаміка імпорту самоскидів за кодами (8704101019, 8704101021) в Казахстан в 2017-2020 рр., в грошовому вираженні, млн дол
15. Динаміка імпорту шахтних навантажувачів в Киргизію в 2017-2019 рр., в натуральному вираженні, шт.
16. Динаміка імпорту шахтних навантажувачів в Киргизію в 2017-2019 рр., в грошовому вираженні, млн дол
17. Динаміка імпорту самоскидів (за кодами 8704101019, 8704101021) в Киргизію в 2017-2019 рр., в натуральному вираженні, шт.
18. Динаміка імпорту самоскидів (за кодами 8704101019, 8704101021) в Киргизію в 2017-2019 рр., в грошовому вираженні, млн дол
19. Динаміка імпорту шахтних навантажувачів в Узбекистан в 2017-2018 рр., в натуральному вираженні, шт.
20. Динаміка імпорту самоскидів (за кодами 8704101010, 8704101020) в Узбекистан в 2017-2018 рр., в натуральному вираженні, шт.
21. Динаміка імпорту самоскидів (за кодами 8704101010, 8704101020) в Узбекистан в 2017-2018 рр., в грошовому вираженні, млн дол
22. Динаміка імпорту всіх навантажувачів в Таджикистан (код 842951) в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
23. Динаміка імпорту всіх навантажувачів в Таджикистан (код 842951) в 2017-2020 рр., в грошовому вираженні, млн дол
24. Динаміка імпорту всіх самоскидів (код 870410) в Таджикистан в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
25. Динаміка імпорту всіх самоскидів (код 870410) в Таджикистан в 2017-2020 рр., в грошовому вираженні, млн дол
26. Динаміка імпорту всіх навантажувачів в Білорусію (код 842951) в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
27. Динаміка імпорту всіх самоскидів (код 870410) в Білорусію в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, шт.
28. Динаміка введення в експлуатацію житлових будинків в Україні в 2017-2020 рр., тис. м кв.
29. Динаміка введення в експлуатацію нежитлових будівель в Україні в 2017-2020 рр., тис. м кв.
30. Обсяги дорожнього будівництва в Україні (ремонт і будівництво), тис км
31. Динаміка введення в експлуатацію житлових будинків в Росії в 2017-2020 рр., тис. м кв.
32. Динаміка введення в експлуатацію нежитлових будівель в Росії в 2017-2020 рр., Тис. М кв.
33. Кількість навантажувачів одноківшових на підприємствах Росії, шт
34. Структура обсягу виробництва гірничодобувної промисловості в Білорусії в 2019 році
35. Динаміка введення в експлуатацію житлових будинків в Казахстані в 2017-2020 рр., тис. м кв.
36. Індекс фізичного обсягу будівельних робіт в Казахстані в 2017-2020 рр.,%
37. Обсяги будівельних робіт в Таджикистану в 2017-2020 рр., в грошовому вираженні, млрд сомоні
38. Видобуток кам'яного вугілля та лігніту в Киргизстані в 2017-2020 рр., в натуральному вираженні, млн т
39. Динаміка введення в експлуатацію житлових будинків в Киргизстані в 2017-2020 рр., тис. м кв.
40. Обсяг підрядних робіт, виконаний власними силами в Киргизстані в 2017-2020 рр., в грошовому вираженні, млрд сом
41. Динаміка гірничодобувної галузі в Узбекистані в 2017-2020 рр., в грошовому вираженні, млрд дол
42. Динаміка виконаних будівельні робіт в Узбекистані в 2017-2020 рр., в грошовому вираженні, млрд дол
43. Прогноз ємності ринку шахтних навантажувачів в Україні в 2021-2025 рр., в натуральному вираженні, шт.
44. Прогноз ємності ринку шахтних самоскидів в Україні в 2021-2025 рр., в натуральному вираженні, шт.
45. Прогноз ємності ринку шахтних навантажувачів в Росії в 2021-2025 рр., в натуральному вираженні, шт.
46. Прогноз ємності ринку шахтних самоскидів в Росії в 2021-2025 рр., в натуральному вираженні, шт.
47. Прогноз ємності ринку шахтних навантажувачів в Білорусії в 2021-2025 рр., в натуральному вираженні, шт.
48. Прогноз ємності ринку шахтних самоскидів в Білорусії в 2021-2025 рр., в натуральному вираженні, шт.
49. Прогноз ємності ринку шахтних навантажувачів в Казахстані в 2021-2025 рр., в натуральному вираженні, шт.
50. Прогноз ємності ринку шахтних самоскидів в Казахстані в 2021-2025 рр., в натуральному вираженні, шт.
51. Прогноз ємності ринку шахтних навантажувачів в Киргизстані в 2021-2025 рр., в натуральному вираженні, шт.
52. Прогноз ємності ринку шахтних самоскидів в Киргизстані в 2021-2025 рр., в натуральному вираженні, шт.
53. Прогноз ємності ринку шахтних навантажувачів в Таджикистані в 2021-2025 рр., в натуральному вираженні, шт.
54. Прогноз ємності ринку шахтних самоскидів в Таджикистані в 2021-2025 рр., в натуральному вираженні, шт.
55. Прогноз ємності ринку шахтних навантажувачів в Узбекистані в 2021-2025 рр., в натуральному вираженні, шт.
56. Прогноз ємності ринку шахтних самоскидів в Узбекистані в 2021-2025 рр., в натуральному вираженні, шт.

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами