1093

Департамент фінансового консалтингу розробив бізнес-план організації сільськогосподарського підпримства з вирощування зернових та олійних культур

Сьогодні розвиток ринку зернових та олійних культур в Україні характеризується позитивною динамікою. За активної підтримки державою аграрного сектору економіки стрімко зростає популярність завжди актуального бізнесу, пов’язаного з вирощуванням зернових культур.

В умовах використання останніх досягнень науки, техніки і технологій в аграрному секторі, а також за наявності необхідних складових (що надходять із суміжних галузей сільського господарства – тваринництва, харчової промисловості та ін.) вирощування зернових і сільськогосподарських культур є досить рентабельним та перспективним (у першу чергу, для підприємця) видом діяльності.

Фахівцями департаменту фінансового консалтингу був підготовлений бізнес-план проекту організації сільськогосподарського підприємства з вирощування зернових і олійних культур, а саме: пшениці, ячменю, кукурудзи та соняшнику з метою їх подальшої реалізації.

Основними завданнями сільськогосподарського підприємства за проектом будуть такі:
• Створення конкурентоспроможного підприємства з вирощування зернових і олійних культур.
• Виробництво високоякісної сільськогосподарської продукції.
• Забезпечення тривалого зберігання зібраних зернових зі збереженням їх високої якості.
• Задоволення споживчого попиту на високоякісні злакові та олійні культури.
• Освоєння ринків збуту продукції.
• Отримання високих фінансових результатів.
• Збільшення вартості підприємства.

Замовнику проекту надано комплексний інвестиційний документ з обґрунтуванням раціональності та ефективності вкладення фінансових ресурсів у зазначений вид бізнес-діяльності. Документ складається з двох основних частин: розрахункової та описової.

Фінансова модель бізнес-плану містить відкриті формули і варіант розрахунку показників, що характеризують ефективність, інвестиційну привабливість і рентабельність проекту. Зокрема, у фінансовій моделі наведена інформація про джерела фінансування та загальну вартість проекту, графік його реалізації, необхідне обладнання та його вартість; амортизаційні відрахування; штатний розпис і т. д. Також ініціатору надані: розрахунок плану продажів за проектом; інформація про рух грошових потоків за проектом; звіт про прибутки та збитки за проектний період; графічно подана схема операційних витрат і доходів за проектом; побудований графік беззбитковості. Важливими елементами розрахункової частини є визначення показників ефективності вкладення фінансових ресурсів у проект, прибутковості та інвестиційної привабливості проекту; розробка сценаріїв розвитку бізнесу залежно від зміни ціни на вироблену продукцію, зміни обсягів виробництва, собівартості продукції тощо.

Описова частина бізнес-плану містить інформацію про місце розташування об’єкта реалізації проекту, характеристику організаційного процесу роботи підприємства і вирощуваної продукції, перелік необхідного обладнання, детальний опис розрахункової частини (фінансової моделі) інвестиційного документа, а також аналіз можливих ризиків проекту та стратегій їх зниження, SWOT-аналіз.
Розроблений фахівцями Департаменту фінансового консалтингу компанії Pro-Consulting бізнес-план повною мірою відповідає прийнятим стандартам складання інвестиційних документів і послужить його ініціатору якісним помічником у реалізації бізнес-ідеї.

З детальним описом проекту ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням.


Дата розміщення: 16.06.2014
дивитися наступну новину

Інші новини

Зв'язатися з нами