in stock

Дослідження ринку світлодіодного освітлення в Україні. 2020 рік

Загальна характеристика
Дата підготовки: Травень 2020 року
Кількість сторінок: 8, Arial, 1 інтервал, 10 кегль
Графіків і діаграм: 6
Таблиць: 1
Спосіб оплати: готівковий або безготівковий розрахунок, передоплата
Спосіб отримання: електронною поштою або кур'єром в електронному або в друкованому вигляді
Мова звіту: українська, російська, англійська
5100 грн.
  • Ви можете замовити актуалізацію або адаптацію даного звіту під ваші цілі і завдання, а також придбати частину звіту (не менш 50%) по більш доступній ціні
  • Не знайшли дослідження вашого ринку? Зв'яжіться з нашими консультантами – перейти в контакти
  • Так само ви можете замовити бізнес-план для вашої бізнес-ідеї

Анотація до аналізу ринку:

Компанія Pro-Consulting провела дослідження ринку світлодіодного освітлення.

У ході аналізу було охарактеризовано основні тенденції розвитку даного ринку в Україні, проаналізовано виробництво, зовнішньоекономічну діяльність та споживання світлодіодного освітлення в країні.

Ринок світлодіодного освітлення продовжує зростати як в Україні, так і в усьому світі. Така тенденція характерна як домашнього, побутового використання, так вуличного освітлення, і навіть висвітлення у сегменті комерційної та промислової нерухомості. Цьому сприяє серед іншого зниження вартості світлодіодної технології.

Майже вся продукція, що представлена ​​на українському ринку, має китайське походження. Місцеві компанії займаються складанням освітлювального обладнання із закуплених імпортних світлодіодів.

Аналіз світлодіоного освітлення показав, що майже всі товари мають китайське походження, також є трошки європейської продукції. При цьому, у грошовому вираженні частка Китаю становить на 15 процентних пунктів нижче, більше обсягу припадає на європейські країни, насамперед Німеччину та Польщу.

Драйверами розвитку галузі будуть освітлення для рітейлу та комерційне освітлення – за рахунок своїх масштабів та потреб у більш професійному обладнанні. Промислова галузь поки що не створює великого попиту, найперспективніший напрямок тут – переоснащення та модернізація діючих підприємств. Активізація житлового сегменту – оператори очікують зростання попиту наступного року, а продаж квартир тягне за собою необхідність налагодження освітлення.

Розвиток технологій. Подальше здешевлення, покращення параметрів та зміна зовнішніх характеристик – ймовірні сценарії розвитку галузі у найближчому майбутньому. в асортименті виробників постійно з'являються новинки, наприклад мініатюрні світлодіоди в корпусі з параметрами, що обчислюються десятими частками міліметра. Це дозволяє використовувати їх у дуже малих просторах, розширюючи спектр використання підстітки (меблі, електронні пристрої, аксесуари).

"Розумне" освітлення поки що займає не так багато обсягу ринку в пайовому відношенні, але поширення систем "розумного будинку", "розумного будинку" та аналогічних розвивають і світлодіодні технології, оскільки часто використовуються разом. Все частіше у комерційних та житлових приміщеннях використовують можливості дистанційного контролю за освітленням (за допомогою спеціального пульта чи смартфона).

Альтернативна енергетика. Ще один сегмент, який має невеликі обсяги, але великі перспективи. Сонячні панелі, підключені до світлодіодних світильників, все частіше використовуються для зовнішнього освітлення як громадських місць, так і приватному секторі.

Детальний зміст:

1. Тенденції ринку

2. Виробництво на ринку

3. Зовнішня торгівля

4. Споживання

5. Висновки

Перелік таблиць:

1. Таблиця обсяги виробництва та реалізації світлодіодної продукції у 2019 році

Перелік графіків і діаграм:

1. Діаграма прогноз ємності ринку світлодіодного освітлення в Україні у 2020-2022 рр., у натуральному вираженні, млн шт.
2. Діаграма структура імпорту світлодіодного освітлення у 2019 році, у натуральному вираженні, %
3. Діаграма географія імпорту світлодіодного освітлення у 2019 році, в натуральному та грошовому вираженні, %
4. Діаграма рейтинг ТОП 8 організаторів за кількістю процедур в Україні у 2019 році
5. Діаграма географічна структура організаторів, за кількістю процедур у 2019 році
6. Діаграма географічна структура учасників, за кількістю процедур у 2019 році

Вас може зацікавити

Зв'язатися з нами